BezpiecznaCiaza112023

Samorozwój

7 lata 5 miesiąc temu #1045531 przez zwika
Witajcie. Jestem ciekawa jak podchodzicie do tematu samorozwoju? Ja się zastanawiam obecnie nad jakąś formą zdobywania nowych umiejętności, bo mam wrażenie, że stoję w miejscu. Chodzi mi o taki samorozwój w ścisłym tego słowa znaczeniu czyli praca we własnym zakresie, podnoszenie sobie poprzeczki, pracę nad sobą, odpowiednia motywacja. To jest jedna rzecz. Druga to kwestia tego, że pewnie w którymś momencie zdecyduję się na jakieś dodatkowe studia. Oczywiście to raczej kwestia przyszłości, ale bardzo interesujące wydają mi się niektóre kierunki studiów z tematyki IT. Ciekawe wydają się z tej perspektywy szczególnie te studia niestacjonarne Gdynia bo jednak mam wrażenie że do pewnego momentu mogę uczyć się sama, ale pełnej wiedzy w ten sposób nie posiądę. Jak uważacie? A może studia są w dzisiejszych czasach wcale niepotrzebne? Chętnie poznam Wasze doświadczenia/opinie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045760 przez Quake
Każdy powinien się wciąż rozwijać i szkolić, bo to bardzo ważne na każdym etapie życia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045802 przez marianna32
Samorozwój to ważna rzecz i warto o niej pamiętać. Jednak nie polecam w ogóle żadnych kołczy, wykładów motywacyjnych i tych innych pierdół które wtłaczają do głowy same niepotrzebne rzeczy. Mówię o takim samorozwoju gdzie zdobywamy umiejętności które można realnie wykorzystać. No i podejście do świata ogólnie.

Przyjaciel to ktoś, kto potrafi uśmiechem twój dzień rozjaśnić, gdy inni potrzebują tysiąca słów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046681 przez Domii1983
Samorozwój to bardzo ważna kwestia w życiu każdego człowieka. Myślę, że warto postawić na różne szkolenia, a obsługa klienta to dziś absolutna podstawa każdego biznesu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054520 przez Illon
Nie można zapomnieć, że nauka angielskiego jest również bardzo ważna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1054945 przez Guru88
Dzięki za wszystkie porady :) Na pewno mi się przydadzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057009 przez Quake
Sposobów i pomysłów na samorozwój jest mnóstwo, wszystko zależy od nas i od tego, w jakim kierunku chcemy iść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063066 przez marynika
Ja często uczestniczę w różnych kursach i warsztatach, dzięki którym podnoszę swoje kwalifikacje. Namówiłam także mojego mężczyznę na kursy suwnice przydatne w pracy zawodowej - dzięki temu zmienią się trochę jego obowiązki w pracy, a co za tym idzie - dostanie podwyżkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066520 przez iwonka385
Dużo kursów jest w internecie, są darmowe a ciągle można się czegoś nowego nauczyć. Niektóre kursy są dofinansowywane warto popytać w urzędach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066983 przez szamanka
Może zamiast studiów zdecydować się na naukę w szkole policealnej. Teraz coraz więcej osób podchodzi praktycznie do wyboru swojej ścieżki kariery i decyduje się na taką opcję. Zanim zdecydujemy się na jakiś kierunek w szkole policealnej to należy sprawdzić czy dany kierunek jest płatny czy bezpłatny. Nie wydaje mi się, żeby jakieś firmie zależało na tym żeby świadomie wprowadzać w błąd przyszłych kursantów więc ta informacja zazwyczaj podana jest w opisie. W biznesie jest taka zasada, że zadowolony klient pochwali firmę pięciu osobom, a nie zadowolony przekaże złą opinie dwudziestu pięciu osobom. Żadnej więc firmie nie zależy na czarnym PR. Ostatnio przeglądając kierunki znalazłam na stronie Żaka taki ciekawy wpis: zak.edu.pl/aktualnosci/8203-obecne-trendy-na-rynku-pracy
jak-sie-ksztalcic--zeby-znalezc-prace- może komuś zawarte tam informację się przydadzą i kogoś zainspirują do znalezienia zawody odpowiedniego dla siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067029 przez Quake
Zawsze warto jest się rozwijać, to bardzo wiele daje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl