BezpiecznaCiaza112023

Depilacja laserowa

5 lata 8 miesiąc temu #1067750 przez karolinarolina00
Zawsze marzyłam o depilacji laserowej. Już w młodości miałam duże problemy z mocnym owłosieniem zwłaszcza na udach i ramionach. Rok temu zdecydowałam się na epilacje w centrum zdrowej skóry Damian, Teraz skóra jest gładka i spokojnie mogę nosić latem krótkie spodenki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067784 przez Quake
To rzeczywiście dobry sposób i skuteczny na pozbycie się owłosienia, ale nie dla wszystkich, no i strasznie drogo to wychodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067796 przez arcziko
Moja żona korzysta z takich zabiegów i jest bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #1068470 przez nestera
No ja również zdecydowałam sie na zabieg depilacji laserowej. W sumie już od kilku dobrych lat chciałam się na to wybrać ale nigdy nie miałam albo czasu albo miałam poważniejsze wydatki. Jednak w zeszłym roku na jesień pomyślałam sobie, ze trzeba o siebie zadbać i postanowiłam się wybrać.

Zdecydowałam się na ten gabinet w Warszawie. www.beautyaddress.pl

Jestem zadowolona. Już zakończyłam cały cykl depilacji laserem vectus. Po pierwsze włosków nie mam w okolicach bikini już zupełnie. Po drugie nie było to bolesne ( wcześniej koleżanka miała depilację laserem light sheer i mówiła, ze było to mało przyjemne).
A po trzecie nie będę musiała się stresować, ze pojawią mi się jakieś czarne kropki na plaży przy bikini.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu #1068542 przez CiniMini82
Ja mialam depilacje laserową. Ze dwa lata sie na nią czaiłam az w koncu powiedzialam teraz albo nigdy.. Uzbieralam kaske zapisalam sie do Dermedu w Katowicach katowice.dermed.pl/pl/ i zrobilam :D Jestem mega zadowolona :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069112 przez Andreaa
Warto jest jednak tutaj wiedzieć, że jeden zabieg nie jest wystarczający dla spektakularnych efektów – depilacja laserowa wymaga nawet kilkukrotnego powtórzenia, aby skóra była pozbawiona większości niechcianych włosków. Podczas pierwszego zabiegu można usunąć około 30-40% wszystkich włosków, natomiast dopiero w kolejnych zabiegach może być to nawet 80-92% owłosienia. Poza tym potem co roku trzeba wybrać sie na jeden zabieg przypominający Sama jednak chodziłam i nie żaluję bo miałam problem z dużym owłosieniem i obecnie bez tych włosów czuję się o wiele, wiele lepiej! Na depilację chodziłam tutaj w Krakowie:
bonadea-krakow.net.pl/oferta/depilacja-laserowa/

I bardzo polecam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 miesiąc temu #1069243 przez KarolineCZ
Depilacja laserowa jest bardzo bezpieczna i bezbolesna jeśli jest profesjonalnie wykonana. Mi koleżanka poleciła Vici Clinic w Krakowie i właśnie tam chodziłam na depilację laserową, do bardzo sympatycznej pani Kasi. Efekt jest taki, jakiego oczekiwałam - włoski na łydkach nie odrastają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069276 przez Quake
Z tego co wiem, nie każdy może zdecydować się na taką depilację.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069299 przez Dolores_Mell
Ja zdecydowanie odradzam takie zabiegi przy zmianach hormonów lub przy łykaniu pigułek, u mnie np to była strata czasu i przede wszystkim pieniędzy, miałam 10 zabiegów, skórę gładziutką i ani włoska na niej, po rozpoczęciu brania pigułek włosy zaczęły odrastać, ale że to była kuracja to musiałam to jakoś przeboleć, teraz mama diafragmę dopochwową jako mechaniczna antykoncepcje no i jeszcze dobrałam 3 serie lasera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl