BezpiecznaCiaza112023

Zakupy w sieci

5 lata 4 miesiąc temu #1068255 przez nestera
Podobnie jest ze mną. O wiele bardzije wolę robić zakupy w sklepach internetowych. Jest taniej, poza tym nie muszę wychodzić z domu i mogę przeznaczyć ten czas na o wiele lepsze aktywności. Na czytanie ksiażek czy na uprawianie sportu. Albo spędzić go z dziećmi.

W tym roku przez internet kupowałam prezenty dla rodziny Wiekszośc rzeczy kupiłam na stronie megakoszulek. www.megakoszulki.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068261 przez oleska23
Też dużo w sieci kupuje ubrań a nawet bielizny tutaj ekskluzywna.pl/
Jak już mam swoje ulubione marki to tylko z takich wybieram, nie ma problemu że coś nie będzie pasowało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068308 przez Paulina Janiszewska
Ja mam dwójkę bliźniaków i nie mam czasu na robienie wielkich zakupów w sklepach. Mąż też wraca późno z pracy, także zajmuje się dziećmi sama. Dlatego bardzo często ułatwiam sobie życie i oszczędzam nerwy i czas i zamawiam zakupy spożywcze ze strony www.zakupyzdowozem.pl . W Zielonej Górze są od nie długiego czasu, ale jestem już ich stałą klientką. Wszystko na czas, zawsze jestem w kontakcie z Panią dostawcą, z która ewentualnie ustalam zamienniki. Bardzo uprzejma i profesjonalna obsługa.
Pozdrawiam,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 tygodni temu #1068587 przez iwonka385
Dla mnie to oszczędność czasu, nie ukrywam. W przerwie kliknę kilka razy i po problemie ;) Szukam sukienki, która będzie się dobrze prezentować w pracy w biurze, siostra niedługo zaczyna nowy etap swojego życia. Chciałabym żeby czuła się komfortowo. Co sądzicie o poradach z artykułu o sukienkach wizytowych modny-styl.pl/sukienki-wizytowe-do-pracy...e-do-pracy-w-biurze/ na co zwrócić uwagę przy wyborze? Dużo macie sukienek w swojej szafie, może macie jakieś triki żeby każdego dnia wyglądać inaczej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 tydzień temu #1068629 przez bak_julia
I dla mnie zakupy online to oszczędność czasu, co więcej przy Antosiu dość ciężko robi się zakupy. Kocha spacery w wózku, ale jedynie na otwartej przestrzeni, w sklepach zaczyna płakać. Ostatnio bardzo upodobałam sobie ptakmoda.com/3-odziez-damska , szczególnie sukienki. Mają oddzielny dział dla kobiet w ciąży, a sukienki te świetnie sprawdzają się również po porodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 dzień temu #1068644 przez marion
Sporo ludzi korzysta też z internetowych sex shopów bo jednak oferują one dyskrecję i pewną anonimowość w stosunku do stacjonarnych sklepów tego rodzaju. A gdybyście szukali sprawdzonego sex shopu to możecie odwiedzić n69.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068683 przez Quake
Obecnie zakupy w sieci to pewien standard, kupuje się tak praktycznie wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068687 przez Adzik89
Właściwie nie wyobrażam sobie, że miałabym kupować tylko stacjonarnie. Wygoda sklepów internetowych jest niesamowita. Zwykle kupuję na tych stronach:
www.seni24.pl/
www.blizejciebie.pl/
w zależności od tego, jak duże robię zakupy i czego potrzebuję. Mają super asortyment jeśli chodzi o produkty dla maluchów, zwłaszcza bliżej ciebie, a na Seni kupuję więcej rzeczy z myślą o mojej leżącej mamie. Bieganie po drogeriach czy aptekach nie wchodzi w grę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068743 przez Feliksa
No czasami trzeba zrobić zakupy przez internet. Ja na przykład nie miałam kiedy pochodzić po sklepach żeby kupić mamie prezent urodzinowy. I tu bardzo pomocny okazał się sklep wszystkodokuchni.eu/ w którym między innymi można sobie wybrać prezent specjalnie na taką okoliczność. W stacjonarnych sklepach długo bym musiała szukać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068744 przez Feliksa
No czasami trzeba zrobić zakupy przez internet. Ja na przykład nie miałam kiedy pochodzić po sklepach żeby kupić mamie prezent urodzinowy. I tu bardzo pomocny okazał się sklep wszystkodokuchni.eu/ w którym między innymi można sobie wybrać prezent specjalnie na taką okoliczność. W stacjonarnych sklepach długo bym musiała szukać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 11 miesiąc temu #1068746 przez bunia76
Ja zawsze kupuję wszystko na vendoria.pl/ :D Lubię, kiedy w jednym miejscu są oferty z różnych miejsc w sieci. Dzięki temu mogę kupić interesujący mnie produkt w najlepszej cenie i nie muszę przeszukiwać wszystkich sklepów. A jest to bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić naprawdę sporo czasu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068763 przez Zara345
ja zamawiam z naturalna-plodnosc.pl przez Internet :) Ostatnio zamówiłam nowość diafragmę Caya do antykoncepcji i naprawdę rewelka :) Nie mam czasu latać po sklepach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068766 przez Ela3865
mi nigdy po sklepach w ciąży nnie chciało się latać zawsze odpalałam allegro albo jest jeszcze strona
eKiecki tam też kilka kiecek ciążowych kupiłam, całkiem ook, możę wam drogie panie się przyda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068769 przez malwinajod
Ciekawe propozycje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068772 przez Aneta87
Czasami mi sie zdarzy cos kupic online.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl