BezpiecznaCiaza112023

Problemy z cerą w ciąży

7 lata 1 miesiąc temu #1058487 przez zwika
Nigdy nie miałam jakiś dużych problemów ze skora. Dopiero w ostatnim czasie pojawił się problem z cerą (III trymestr). Chodzi o miejscowe zaczerwienienia, czerwone plamy, nierówną, porowatą twarz. Prawda jest taka, że wystrzegam się częstych zmian kosmetyków, przywiązuję się do ulubionych marek i być może tu też jest jakiś problem. W każdym razie obecnie szukam czegoś bardzo łagodnego - do mycia twarzy oraz do pielęgnacji twarzy (krem). Zastanawiam się nad marka Biały Jeleń  bo widziałam ją już kilka razy w mijanej drogerii ( www.rossmann.pl/Produkt/Bialy-Jelen-Prem...lne-100-g,97851,5660 ) Tylko czy mydlo kostce nie wysuszy mi zanadto skóry? Dużo o tym mydle słyszałam, chce na razie jakoś zapanować nad skora, później będę ewentualnie modyfikowała kosmetyczkę (kosmetyki kolorowe). Czy są tu jakieś dziewczyny, które myją tym mydłem twarz? A jeśli tak, to jakie macie o nim opinie? (w kontekście tego zastosowania) Wiem, że problemy z cera mogą wynikać też z burzy hormonalnej, ale muszę jakoś zapanować nad wyglądem więc każda rada odnośnie pielęgnacji i sposobów radzenia sobie z tym problemem będzie mi na wagę złota.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058702 przez wojtelk
Jeśli masz jakieś konkretne problemu z cerą w ciąży lub innego rodzaju problemy to osobiście polecam darmowe badania kliniczne katowice gdzie wykonają Ci różnego rodzaju zabiegi i wykryją każdy najmniejszy problem, świetna opcja, ja skorzystałam z tych darmowych badań. W końcu zdrowie najważniejsze !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 tygodni temu #1059055 przez midnight79
W ciąży są to częste problemy. Warto z lekarzem o nich porozmawiać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1059551 przez Quake
Niestety już się tak zdarza, burze hormonalne i te sprawy robią swoje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl