BezpiecznaCiaza112023

W co inwestować pieniądze?

6 lata 2 miesiąc temu #1066727 przez kate_87
W nieruchomości ;) będą dla dziecka jak dorośnie,albo na wynajem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066740 przez wero32
Zdecydowanie polecam nieruchomości. Generuje pewny, stały dochód bez żadnego ryzyka.

Bo skoro świat istnieje, granice nieprawdopodobieństwa i tak już zostały przekroczone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 tygodni temu #1066850 przez filipo1234
Cześć, ja z mężem od kilku miesięcy zainwestowałam w masternode na walucie Polis.
Dziennie przynosi mi to zysk około 150 zł co miesięcznie daje 5000 zł zarobku. Codziennie do mojego portfela spływa około 8 jednostek co daje 3029 rocznie Polis

Plusem jest to, że przez cały czas jesteśmy właścicielami zainwestowanego kapitału i możemy nim dysponować np łatwa i szybko spieniężyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 tydzień temu #1066889 przez magdabak
Ja mogę polecić inwestowanie w nieruchomości... w Hiszpanii :) Daje to bardzo fajny dochód praktycznie przez cały rok, bo zawsze ktoś się znajdzie kto chciałby pojechać do Hiszpanii, ale nie koniecznie z biurem podróży tylko na własną rękę. My tak z mężem zrobiliśmy i uważamy, że to jest jedna z fajniejszych opcji do zainwestowania, a przy okazji zawsze tydzień można sobie zrobić samemu wakacje w Hiszpanii więc polecam takie coś. Jak ktoś jest zainteresowany to wystarczy poczytać np. tutaj domnamapie.pl/dom-w-hiszpanii-dlaczego-warto-kupic z czym to się je :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067137 przez martabrzeczyk
Jak widac mozliwosci jest naprawde duzo .. tylko na co sie tak wlasciwie zdecydowac? Duzo zalezy tutaj od ilosci pieniedzy jakie chcemy na ten cel przeznaczyc. Szczerze to nie chcialabym od razu rzucic sie na gleboka wode .. tylko bardziej przekonac sie na wlasnej skorze "z czym to sie je". Ostatnio znajoma mi mowila o rozmaitych funduszach inwestycyjnych dlatego tez postanowilam poszukac czegos we wlasnym zakresie. Do tej pory najwiekszy wybor udalo mi sie znalezc na tej stronie fundusze.deutschebank.pl/ Bank nalezy do wiekszych na rynku wiec o kwestie bezpieczenstwa nie mam sie co martwic. Moze podpowiecie mi w cos konkretnie zainwestowac te pare tysiecy zloty jakie moge wylozyc? Stawiam bardziej na pewny zysk, staly zysk dlugoterminowy. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067144 przez srebkos3
Bardzo korzystne jest założenie dla dziecka konta oszczędnościowego z ustalonym z góry limitem wyciągu tygodniowego i miesięcznego. Takie konta mają bardzo dobre oprocentowanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067205 przez karolinabrzdek
Jak to mowia .. zeby miec co zainwestowac to trzeba najpierw sie nauczyc oszczedzac pieniadze. Niestety w naszym kraju panuje jakas dziwna mentalnosc w tej kwestii. Znam wiele osob dosc mlodych ktore bardziej wola uwiklac sie w roznego rodzaju kredyty .. tylko by miec dana rzecz ktora zazwyczaj na dluzsza mete i tak nie da im szczescia .. jedyne co to moga sie przed znajomymi pochwalic - co jest zupelnie bez sensu. Dla klientow indywidualnych jest sporo mozliwosci .. sama korzystam z rozwiazania proponowanego przez Open Life - www.openlife.pl/produkty/dla-klientow-in...alnych/oszczedzanie/ Pozwala mi to gromadzi gromadzic latwiej srodki na przyszlosc, a przy okazji czuje sie bezpieczniej dzieki ubezpieczeniu. Zdecydowalam sie glownie dzieki pozytywnej opinii mojej dobre znajomej .. moge z czystym sumieniem polecic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067363 przez Quake
Inwestować to trzeba umieć, bo złe inwestowanie to duża szansa na spore straty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067385 przez kk001
My z mężem od jakiegoś czasu inwestujemy w spółki www.spolka.org/spolki-na-sprzedaz/ . Jest fajny sposób na pomnożenie zarobionych pieniążków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067395 przez nana
Kolega mojego męża polecił nam abyśmy zainwestowali w nieruchomości turystyczne z biurem inwestujwgruzji.pl/ . Skorzystaliśmy z jego rady i zainwestowaliśmy. Nie żałuje tej decyzji bo mają przejrzystą ofertę i potrafią wszystko wytłumaczyć. Polecam sprawdzić na ich stronie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067746 przez ulke
No jasne,ze fajnie jest kupować mieszkanie na wynajem. Również bym sobie kupiła takie mieszkanie o ile.... miałabym na to pieniadze. Bo jednak nie jest to taka tania inwestycja ;)

Polecam przy mniejszych funduszach:
otworzyć sobie lokatę w banku
albo po prostu konto oszczędnościowe

Zobaczcie sobie jaką dobra ofertę na konta oszczędnościowe ma obecnie Millenium bank
www.tanie-konto.pl/millenium-bank/konto-360/

Oprocentowanie to 2,7%

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067781 przez Quake
Obecnie bardzo popularnym sposobem inwestowania jest wynajem nieruchomości, szczególnie mieszkań, na co decyduje się całkiem sporo osób. W tym wypadku też trzeba jednak umieć wykorzystać te inwestycję, by przynosiła ona korzyści, a jeżeli nie ma się pewności, czy robi się to właściwie, zawsze można skorzystać z zarządzania nieruchomościami: kochamczytac.pl/czy-zlecic-zarzadzanie-n...-firmie-zewnetrznej/ co polega mniej więcej na tym, że zleca się to odpowiednim osobom, które zajmują się wyszukaniem odpowiednich najemców, pilnowaniem płatności itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067797 przez arcziko
Wydaje mi się, że każdy ma do czego innego smykałkę, więc ciężko powiedzieć w co ogólnie inwestować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068231 przez Xenia98
A czy interesował się ktoś z Was crowdfundingiem czyli grupowym inwestowaniem w nieruchomości? Wydaje mi się, żę jest to co raz bardziej popularne w Polsce. Na start nie potrzebujemy ogromnych sum. Wystarczy jakieś 10tys i możemy działać. Zastanawiam się na ofetą Mzuri CFI. Ma ktoś z Was jakieś większe doświadczenie w tym temacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068245 przez antosia
W to, na czym się znasz. Przecież w przypadku takich inwestycji nie ma mowy o zabawie – trzeba mieć doświadczenie, znać poszczególne rynki, narzędzia. XTB ma system xstation – możecie spróbować od tego. Przy inwestowaniu w waluty mam gwarantowany stop loss i ochronę przed ujemnym saldem. I co? I wychodzi mi to całkiem nieźle. Ale tutaj bez zaangażowania i ciągłej pracy niczego nie ogarniecie. To trudne tematy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl