BezpiecznaCiaza112023

Jak dbac o bezpieczeństwo w swojej firmie?

6 lata 9 miesiąc temu #1063814 przez fallpoll2
Chcesz aby mienie TWojej firmy było zawsze bezpieczne? Jeśłi tak to nie czekaj dłużej i zamontuj kamery do monitoringu . Odwiedź sklep ivel.pl i sprawdź jakie produkty tego typu maja w ofercie. Jeśli nie znasz się na tym, możesz kupić tez gotowe zestawy do monitoringu, które są o wiele prostsze w montażu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063915 przez Quake
Jeżeli to duża firma to z pewnością takie zabezpieczenia powinny być czymś zupełnie normalnym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064278 przez Domii1983
Bezpieczeństwo w firmie na pewno zapewnia szkolenia BHP, warto dlatego zapewnić je pracownikom od razu. Co innego też kiedy ktoś na przykład długo był nieobecny w pracy, wtedy szkolenia okresowe bhp pozwalają powrócić do obowiązków na danym stanowisku bez ryzykowania, że może stać się coś zagrażającego bezpieczeństwu i zdrowiu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064415 przez Quake
O tak, to zdecydowanie jest bardzo ważne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 miesiąc 5 dni temu #1080479 przez ojciec1
Ja doradziłem się fachowca i polecił mi firmę z tej strony: www.eltrox.pl . Fachowa obsługa, wysoka jakość produktów, szybka realizacja zlecenia i korzystna cena. Zainwestowałem w monitoring i system alarmowy. Myślę nad wprowadzeniem tzw. "inteligentnego systemu". Polecam każdemu, kto chce zadbać o najwyższy poziom bezpieczeństwo nie tylko swojej firmy, ale także domu. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 miesiąc 4 tygodni temu #1080506 przez Quake
Z pewnością dobre zabezpieczenie firmy, choćby nawet przez monitoring i system alarmowy to podstawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 miesiąc 1 tydzień temu #1080750 przez golden
Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo w firmie, to oprócz monitoringu warto też pomyśleć o innych środkach ochrony. Może warto sprawdzić www.saportbhp.pl/ gdzie mają szeroki asortyment artykułów BHP, które mogą być przydatne w zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 miesiąc 1 dzień temu #1116835 przez bunia76
To zależy o jakiej firmie mówimy, w przypadku biur to trzeba zainwestować w monitoring, systemy przeciwpożarowe i tak dalej. Jeśli jest to natomiast firma działająca w branży przemysłowej, to tutaj jest znacznie więcej możliwości. Niezwykle istotne jest stosowanie przyrządów pomiarowych. Te zaawansowane technologicznie urządzenia umożliwiają monitorowanie kluczowych parametrów lub całych środowisk. Stosowane są rozmaite przyrządy, od takich podstawowych termometrów czy ciśnieniomierzy, na zaawansowanych urządzeniach jak radiowe rejestratory temperatury i wilgotności kończąc. Te ostatnie można zobaczyć na przykład tutaj www.test-therm.pl/katalog-produktow/191-dataloggery-radiowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl