BezpiecznaCiaza112023

Pożyczka - warto ?

6 lata 5 miesiąc temu #1066135 przez junonka
Witam, całkiem niedługo ja z moim narzeczonym chcemy wziąć ślub. Choć planujemy go od dawna nie udało nam się uzbierać takiej sumy jakiej potrzebujemy na organizowanie wesela. w tym roku co miesiący wpadały różne wydatki i tak się złożyło że nie mamy nawet połowy. No i jest pomysł żeby wziąć kredyt. Czytałam opinie o pożyczkach i zastanawiam się nad Alior Bankiem .Poradźcie mi coś J

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066406 przez KarolineCZ
Kredyt to dość duże przedsięwzięcie - a przecież można wziąć pożyczkę jeśli brakuje Wam niewielka kwota. Na stronie https://pl.getbucks.com/blog/szybka-pozyczka/ poczytacie o różnych pożyczkach dostępnych w internecie. To bardzo wygodne rozwiązanie - wszystko załatwicie bez wychodzenia z domu. Moim zdaniem warto się nad tą opcją zastanowić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066422 przez Quake
Nope, nie warto. Od pożyczek powinno się trzymać zdecydowanie daleko i nawet kijem nie tykać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu - 6 lata 4 miesiąc temu #1066436 przez Andreaa
Oj juz nie miej takiego restrykcyjnego podejścia. Wiadomo,ze jest to zobowiązanie i ze trzeba będzie je w przyszłości spłacic. Jednak są rózne sytuacje i taka pożyczka może czasami naprawdę uratować nam tyłek... Że się tak wyrażę. Poza tym niektóre firmy mają tak zwane darmowe pierwsze pożyczki, a wzięcie takiej jest o wele bardziej opłacalne od wzięcia kredytu w banku.
Przed decyzją jednak warto jest zajrzeć sobie do rankingów i poczytać sobie jakie pożyczki są polecane a jakie odradza;ne. chwilowki-online.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066439 przez fallpoll2
Jasne że warto. Ja polecam www.ratalska.pl wiele moich koleżanek skorzystało. Idealna pozyczka dla kobiet.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066469 przez szamanka
Zobacz sobie ofertę Deutsche Banku: https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/db-kredyt-gotowkowy.html Wydaje mi się, że są to naprawdę dobre warunki.
Oczywiście zgadzam się z tym, że jeśli tylko się da to nie powinno brać się kredytów ale są takie sytuacje, że nie można inaczej. Na pewno nie zależnie od wszystkiego trzymajcie się daleko od firm zajmujących się udzielaniem tzw chwilówek. Niewiele osób dokładnie czyta podpisywane umowy lub po prostu nie rozumie ich treści i zazwyczaj kończy się tak, że spłacają kilku krotność pożyczonej sumy. Jeśli kredyt lub pożyczka to tylko w banku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066633 przez Ilonka97
Ja bym wolała wziąć ślub i nie robić wesela jakbym miała tylko połowę potrzebnej sumy :P No chyba, że masz pewność, że Ci się "zwróci" ;) Sama zastanawiam się w tej chwili nad pożyczką, ale taką raczej małą. Myślicie, że tego typu firmy są wiarygodne tu link ?? Skorzystałybyście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066670 przez Laurka
Czytam niektóre wypowiedzi i zastanawiam się jak jakaś pożyczka może być idealna dla kobiet? Dostaje się w gratisie lakier do paznokci? Pożyczka do pożyczka i nie ma znaczenia, czy bierze ją kobieta czy mężczyzna. I zgadzam się z osobami, które twierdzą, że lepiej unikać tego jak ognia, oprocentowanie wszelkich chwilówek jest straszne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066732 przez kadma
W banku Raiffeisen mają kredyt gotówkowy bez odsetek. Maksymalna kwota to 10tys a prowizja banku jest zależna na ile rat rozłożycie spłatę. Taki kredyt by was urządzał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066739 przez wero32
Pobierając taką pożyczkę, często są problemy, żeby ją potem spłacić. Trzeba się bardzo zastanowić przed taką decyzją.

Bo skoro świat istnieje, granice nieprawdopodobieństwa i tak już zostały przekroczone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066912 przez rwetka
Jestem zdecydowanie na nie, jeśli chodzi o takie pożyczki. Może jednak warto zorganizowac nieco mniejsze wesele, zamiast na wstępie zadłużać się??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067163 przez wiola438
Jak pożyczać pieniądze to tylko z zaufanych źródeł. Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić wygodnepozyczki.pl/ . Oferują atrakcyjne warunki, pomagają nawet tym, którzy mają już jakieś zadłużenie. No i co ważne - wszystko można załatwić online bez wychodzenia z domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067360 przez Quake
Ja bym się kilka razy zastanowiła nad tą kwestią. Takich decyzji nie powinno się podejmować ot tak. Warto poczytać o szybkich pożyczkach: podamto.pl/pozyczka-gotowkowa-na-szybko bo obecnie chwilówki to niemalże plaga. A dobrze jest wiedzieć, co i jak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067373 przez bunia76
Spośród wszystkich pożyczek, które brałam, to najlepiej wspominam tą z credit-10.com/pl/sms365-logowanie/ :) Wyróżniały ją przede wszystkim bardzo dobre i atrakcyjne warunki, które skusiłby każdego. Poza tym bardzo lubię czytać sobie opinie innych o danej pożyczce, a na tej stronie jest to możliwe. I to mi się podoba!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl