BezpiecznaCiaza112023

Oświetlenie

6 lata 5 miesiąc temu #1066289 przez Marvelous221
Jestem pracoholikiem. Od 7 rano do 15 pracuję w biurze, potem wracam i od ok. 20 zaczynam moją drugą pracę freelancera. Z tego względu muszę mieć świetne warunki oświetleniowe, żeby pracować efektywnie i nie pogarszać swojego wzroku. Odkąd trafiłam na stronę kanluxforhome.pl/ nie mam już zmartwień związanych ze światłem, ponieważ oferta tego sklepu idealnie odpowiada moim potrzebom. Na początku kupiłam tam lampy oraz listwy oświetlające, a obecnie dokupuję żarówki w razie potrzeby. Polecam serdecznie tam zajrzeć, ponieważ jest to rzetelna firma ze świetną ofertą dostosowaną do potrzeb każdego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066356 przez marynika
Całkiem sporo tego. Na pewno aż tak duże oświetlenie jest potrzebne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1067084 przez Quake
Odpowiednie oświetlenie pomieszczenia to podstawa i dotyczy to nie tylko pracy, ale i spraw codziennych. Obecnie zresztą można w sklepach znaleźć naprawdę ciekawe propozycje lamp wiszących: fabrykaform.pl/lampy-wiszace które pod wieloma względami są naprawdę ciekawe także wizualnie. Lampa to nie tylko światło, które daje, choć to szalenie ważne, ale i pewna forma dekoracji pomieszczenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067203 przez TatianaWojdyga
Moja droga , jeżeli szukasz dobrego oświetlenia do biura czy to własnego w firmie czy u siebie w domu. I chcesz miec dobry komfort pracy, to bardzo godnym polecenia jest oświetlenie biuro firmy Trilux. Bardzo dobra firma. zresztą tutaj masz link www.trilux.com/pl/ ;) I co ważne ;) energoszczedność.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070113 przez KarolineCZ
Ja bardzo lubię rozwiązania nietuzinkowe. Dlatego spodobały mi się instalacje oświetleniowe wykonane z użyciem szynoprzewodów. Takie przewody można kupić tu: https://www.elampy.pl/szynoprzewody/6012-szynoprzewod-profile-track-2m-9451.html . Co o tym sądzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070181 przez KarolineCZ
A jeśli kogoś interesują nowoczesne lampy to bardzo duży ich wybór widziałam także w sklepie online MacoDesign: https://macodesign.eu/oswietlenie . Zachęcam do wizyty na ich stronie. Myślę, że Wam się spodobają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070685 przez tessa
Lampy pomagają w pełni wykończyć i spersonalizować wnętrza. Jeśli podoba Wam się boho, to tutaj: infopabianice.pl/20220228466131/jakie-la...dza-sie-w-stylu-boho możecie zobaczyć, jakie lampy pasują do takich wnętrz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 5 miesiąc temu #1071542 przez Monko
Przede wszystkim ich dostępność i długa żywotność. Oczywiście przy normalnym użytkowaniu. Jeśli interesuje Cię producent słupów oświetleniowych pl.oldisvet.com/catalog/opory-konusnye/ , to na pewno go tutaj znajdziesz. To najfajniejsze, że możesz tak łatwo porozmawiać bezpośrednio z producentem i znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Żadnych komplikacji - wszystko jest proste i bardzo przejrzyste. Więc teraz skontaktuj się z nimi, aby rozwiązać problem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl