BezpiecznaCiaza112023

Wino na wesele

5 lata 4 miesiąc temu #1068350 przez ulke
Czy mieliście na weselu wino oprócz wódki?
I gdzie zamawialiście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068362 przez nestera
Jasne, że tak. I okazało sie,ze wino na weselu cieszylo się u mnie bardzo dużym powodzeniem. Ciesze się, ze zdecydowałam sie zamówić go tyle bo pewnie by go zabrakło.... Kupowałam w hurtowni, gdzie doradzili mi jakie rodzaje wina kupić:
www.alkoparty.pl/wina - jest to hurtownia z Krakowa, na terenie Krakowa i okolic oferują darmowy transport alkoholu na miejsce wesela.

Miałam bardzo różnorodne wina. Tak aby osoby, które lubią wino wytrawne jak i słodkie były zadowolone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071834 przez KarolineCZ
Sądzę, że najlepszym wyborem będzie wino. Możesz spojrzeć na przykład na internetowy sklep z winem: https://winayo.pl/ . Te wina są obecnie bardzo na czasie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071845 przez Dailmaran

KarolineCZ napisał: Sądzę, że najlepszym wyborem będzie wino. Możesz spojrzeć na przykład na internetowy sklep z winem: https://winayo.pl/ . Te wina są obecnie bardzo na czasie.

Tak się mówi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu - 1 rok 3 miesiąc temu #1071865 przez Monko
Aby skutecznie pracować, musisz być mniej rozproszony przez różne rzeczy niezmienione. Na przykład naprawdę lubię czytać historie na tej stronie zycie.news/ciekawostki/48205-z-zycia-wzi...powiedzial-pan-mlody , ale są one bardzo odwrócone od zadań porodowych. Dlatego czytam je głównie na śniadaniu i podczas lunchu. Nasza firma ma również zdrowy styl życia, a ci pracownicy, którzy często są w pokoju palenia, są nawet pozbawieni bonusów. Co do mnie, to prawda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl