BezpiecznaCiaza112023

kosmetyki do włosów

3 lata 11 miesiąc temu #1069486 przez GenaH
Dziewczyny, powiedzcie mi, gdzie można tanio kupić dobre kosmetyki do włosów? Coś stało się suche i brzydkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069487 przez MilanaB
Hej. Tak. Często zamawiam naturalne kosmetyki do włosów naturabazar.pl/141-kosmetyki-do-wlosow i jestem bardzo zadowolony. Na stronie znajduje się wiele towarów i możesz wybrać najlepszy dla siebie. Jeśli nie wiesz, co wybrać w swoim przypadku, możesz uzyskać fachową poradę dotyczącą kontaktów wymienionych na stronie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069488 przez Weronica
Ciekawe propozycje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069497 przez Claudia
Wiele moich koleżanek zajmuje się stylizacją swoich włosów, jednym to wychodzi trochę leiej, drugim wiadomo. Sprawa jest o tyle skompikowana, że w sieci znajdziemy często przeczące sobie informacje. Dlatego warto czytać tylko sprawdzone miejsca, takie jak chociażby blogi producentów takich kosmetyków. Jednym z najczęstszych problemów z jakimi można się spotkać przy farbowaniu włosów to problem z utrzymaniem chłodnego odcienia włosów. Zazwyczaj jakiś czas po rozjaśnianiu zmienia się on na bardziej ciepły odcień lub żółtawy. Ogólnie dotyczy to nie tylko blondynek, również brunetek i rudych. W praktyce moc schładzania żółci ma tylko filetowy pigment. Znajdziemy go m.in. w takich produktach jak szampon fioletowy o którym szerzej możecie poczytać na tym blogu - wyczesani.com/pl/blog/Fioletowe-szampony...ybijanie-zolcieni/18 Z taką wiedzą już nigdy nie będziecie miały żadnych problemów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069499 przez Milenaijanek
W temacie naturalnych produktów polecam ciekawy artykuł https://www.trafka.pl/cbd-info/olej-konopny-cbd-a-olej-konopny/ kilka interesujących newsów moim skromnym zdaniem warto przeczytać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 9 miesiąc temu #1069540 przez KarolineCZ
W sklepie Bellita znajdziecie wiele ciekawych, godnych uwagi kosmetyków do włosów. Ja szczególną uwagę zwróciłam na maskę odbudowującą i wzmacniającą włókna włosa sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Authentic-Beau...dowujaca-200-ml/1248 . Myślę, że warto przejrzeć ich ofertę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069709 przez agus89
Warto stosować naturalne, domowe maseczki, bo są niedrogie i świetnie się sprawdzają. Można w ten sposób naprawdę kompleksowo zadbać o swoje włosy. Tutaj kobiecystyl.pl/maseczka-z-drozdzy-na-wlo...sciwosci-i-przepisy/ sobie zerknijcie i poczytajcie na temat maski z drożdży. Macie tam nie tylko przepis, ale również można sobie poczytać o właściwościach. Jest tam wiele cennych informacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 miesiąc temu #1069898 przez martta3
ja zamawiam przez ezebra.pl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 tygodni temu #1069963 przez Quake
Ja zazwyczaj chodzę po prostu do drogerii, żeby kupić co trzeba...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070138 przez plagit
w hebe jest spory fajny wybór takich kosmetyków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1080043 przez antosia
Łapcie - www.fryzomania.pl/
Macie tam wyłącznie jakościowe rozwiązania przeznaczone do salonów. I właśnie na takie produkty warto stawiać. Co wy na to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 miesiąc 1 dzień temu #1080234 przez antosia
Proszę marki, które robią różnicę - www.pro-sprzet.pl/blog/profesjonalne-mas...ing-top10-marek.html Jakość przynosi profity i to ma sens.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl