BezpiecznaCiaza112023

Aranżacja wnętrz

1 rok 2 miesiąc temu #1071908 przez KarolineCZ
A gdzie szukacie inspiracji do wykańczania wnętrz? Czy macie swoje ulubione blogi? Ja często zaglądam do sieci i ostatnio trafiłam na ten blog: https://pogotowieabcan.pl/ . Można tam znaleźć wiele praktycznych wskazówek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 miesiąc 4 godzin temu #1080302 przez obegdania13
Ja swoje inspirację jak i zakupy zrobiłam na stronie otownetrze.pl/ Poczytałam bloga, wybrałam swoje wymarzone produkty i stworzyłam super pokój dziecięcy. Tapety dziecięce z motywem zwierzątek robią super klimat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 miesiąc 6 dni temu #1080408 przez annaszczesna84
warto też zawsze zrobić wizualizację zaprojektowanego wnętrza
openimage.pl/wizualizacje-wnetrz/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 miesiąc 6 dni temu #1080409 przez annaszczesna84
warto też zawsze zrobić wizualizację zaprojektowanego wnętrza
openimage.pl/wizualizacje-wnetrz/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 miesiąc 1 tydzień temu #1080546 przez gumekk
Jeśli będziesz malować natryskowo, to możesz zrobić ładne przejścia między kolorami duluxprofessional.pl/porady/jak-perfekcy...r-malujac-agregatem/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 miesiąc 4 dni temu #1080567 przez Karola93
A jakie dywany macie w swoich domkach? Ostatnio zauroczyły mnie takie starannie wyselekcjonowane dywany, łączące wyszukane wzornictwo z najwyższą jakością wykonania. W sklepie eurodom.com.pl/dywany/dywany-recznie-tkane/ znalazłam ekskluzywną kolekcję dywanów ręcznie wykonanych – Handmade Collection . Wspaniałe wzory, tkaniny i ta ich niepowtarzalność.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 3 tygodni temu #1080625 przez aneta86
Dobrze jest dyskutować na takie tematy. Aranżacja wnętrz to nie tylko sprawienie by nasze mieszkanie prezentowało się pięknie. To także kwestia tego by było praktyczne. Niestety ten drugi aspekt jest często pomijany podczas planowania. Dlatego dobrze jest skorzystać z darmowych aplikacji do tworzenia wizualizacji. Dzięki nim będzie w stanie zagospodorować sprzęt agd w takich miejsach jak kuchnia. Swoją drogą to nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki, znacznie ułatwia codzienne mycie naczyń. Zawsze pamiętajcie o tym jak ważny dla jej funkcjonowania jest odkamieniacz do zmywarki - higiena24.com/44-srodki-odkamieniajace Jak pokazują niezależne testy, potrafi przedłużyć znacznie czas eksploatacji, a to dla nas oszczędność.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 2 tygodni temu #1080635 przez golden
Ostatnio zastanawiałam się nad tym, jak odmienić wystrój mojego mieszkania. Odpowiednie meble mogą całkowicie odmienić charakter wnętrza. Ważne jest, aby były one nie tylko ładne, ale także praktyczne i funkcjonalne. Przeglądając różne opcje, natrafiłam na meblekenjoy.pl/ gdzie mają duży wybór mebli, które wydają się spełniać te kryteria.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 miesiąc 1 tydzień temu #1080674 przez wisinoy
ja zdecydowałam, że sama zaprojektuję wnętrza
podoba mi się theskastore.pl/komody/1518-komoda-z-lustrem-tytanowym.html
ma ktoś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 miesiąc 2 tygodni temu #1110784 przez Anetas
Jestem zadowolona z .. zabudowy po sufit, gniazdka chowane w blat, szuflady i różnych głębokościach, szafek w białym.lakierze, z bualego blatu. Jestem niezadowolona ( wymieniłam) z tip-on

Jesli szukałybyście ciekawych dekoracji do mieszkania, polecam tę stronę pracowni ceramiki Bolesławieckiej:
andyceramika.pl/

Jest to ręcznie robiona ceramika, która za granicą osiąga niebagatelne kwoty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 miesiąc 1 tydzień temu #1115337 przez Izabell
Jeśli szukacie dobrego miejsca z aranżacjami pokików dziecięcych to jest świetna grupa na FB Pokoje dziecięce - inspiracje. Są tam dziesiątki a nawet setki inspiracji, podpowiedzi, ludzie ochodzo dzielą się pomysłami.
Natomiast jeśli któraś z was szukała by już stylowych mebli czy dodatków do pokoju dziecięcego to przy okazji mogę polecić sklepik jaki ostatnio znalazałam w sieci vemissu.pl/ prawdziwe cudeńka dla maluchów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 miesiąc 1 tydzień temu #1115338 przez Izabell
Piekne lampy i meble mają też na www.nowoczesnedekoracjedodomu.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 miesiąc 1 tydzień temu #1115346 przez KarolineCZ
Cały proces budowy domu zazwyczaj trochę trwa. Warto też wiedzieć, czy wszystko z budynkiem jest w porządku. Rzeczoznawca budowlany może ujawnić najróżniejsze nieprawidłowości związane z budową. Na stronie https://bieglyrzeczoznawca.pl/ znajdziecie wszystkie informacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl