BezpiecznaCiaza112023

Czy należy szczepić dzieci? Ankieta dla rodziców dotycząca szczepień ochronnych

3 lata 3 miesiąc temu #1069800 przez aldaron
Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej postaw i obaw rodziców wobec szczepień ochronnych u dzieci. Pragniemy poznać opinie rodziców dotyczącą szczepień i dowiedzieć się czy pojawiają się obawy przed szczepieniem. Informacje uzyskane z ankiet zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do celów naukowych.

Początkowo nasze badanie ankietowe prowadzone było w tradycyjnej, papierowej formie wśród rodziców szkół podstawowych jednak z powodu pandemii koronawirusa zdecydowaliśmy o kontynuacji w formie elektronicznej.

Ankieta dostępna jest na stronie:
ankieta-szczepienia.pl/

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie ankiety!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 miesiąc temu #1069843 przez Quake
Jak dla mnie odpowiedź jest prosta - oczywiście, że szczepić. Nie zamierzam ryzykować życia i zdrowia moich dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 2 miesiąc temu #1069848 przez Karolajn
Pytanie o szczepienie jest tak samo niedorzeczne jak pytanie o bezpieczeństwo dziecka :) Weryfikujmy informacje i nie dajmy się zmanipulować fake newsami. Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 tydzień temu #1069973 przez Quake
Co za pytanie, oczywiście, że tak, należy szczepić. Ludzie robią to coraz rzadziej i coraz głośniej jest o powrocie wielu dawno niewidzianych chorób.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 10 miesiąc temu - 1 rok 10 miesiąc temu #1071039 przez MikolajArdewveskue
Zgadzam się z Tobą. Ludzie z koronawirusem cierpią z powodu złego stanu zdrowia i może to być związane z ciśnieniem krwi. Radzę również zbadać ten temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 10 miesiąc temu - 1 rok 10 miesiąc temu #1071040 przez Krystian Szewczyk
Niestety, ja również zachorowałem na koronawirusa i mój normalny stan zdrowia stał się zły. Po tym moje ciśnienie krwi zaczęło wzrastać po wszystkich problemach zdrowotnych. Dlatego podjąłem decyzję o przestudiowaniu tego tematu i znalazłem tę stronę dla siebie https://prawidlowecisnienie.pl/ gdzie udało mi się znaleźć wszystkie niezbędne informacje na jego temat. Mam nadzieję, że ten zasób również ci pomoże

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl