BezpiecznaCiaza112023

Szukam prezentu dla męża

2 lata 9 miesiąc temu #1070218 przez Andreaa
Otóż mój małżon w najbliższą sobotę będzie obchodził 30 urodziny. Pierwsza część prezentu (ta z jajem) już jest, ale brakuje mi czegoś o znaczeniu bardziej pamiątkowym Pls help. Co może być fajnym prezentem dla męża, ojca (+/- za dwa tygodnie) i dziennikarza/szefa działu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070219 przez ulke
Nintendo switch, PS4. Jakiś mega zestaw lego. Dron. Wyjście na strzelnice, wiatrówka. Smartwatch. Teleskop. Namiot.
Ewentualnie jakieś fajne wygodne ubrania ombre.pl/ W sklepie Ombre w ostatnim czasie są wyprzedaże na ciuchy - zobacz czy nie ma tam niczego co może się Twojemu facetowi spodobać.
Bardzo zależy od osobistych upodobań twojego małżona, ale każdy facet ma w sobie coś z dzieciaka i myślę że niezależnie od wieku warto to pielęgnować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070225 przez paweu85
Może jakiś zegarek a może kosmetyki albo biżuteria? Często też kupują facetom perfumy. Co wy na to

colehaan.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070230 przez KarolineCZ
Możecie też pomyśleć o takim nietuzinkowym prezencie jak przejażdżka sportowym samochodem po torze wyścigowym. Na stronie autonator.pl/samochody/ferrari-f430 zapoznacie się z taką opcją. Ferrari 430 to świetne sportowe auto, które na pewno zna każdy miłośnik motoryzacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl