BezpiecznaCiaza112023

Potrzebna szkoła online.

1 rok 6 miesiąc temu #1071431 przez millerrina
Witam wszystkich! Ponieważ będzie to jego pierwszy poważny egzamin, uważam, że dokładne przygotowanie jest niezbędne do zbliżających się egzaminów, które moje dziecko będzie zdawać.Dlatego chcę ściśle współpracować z nim jako korepetytor.Dlatego czekam na porady oparte na komentarzach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 6 miesiąc temu #1071432 przez amalia09
Bardzo ważne jest, aby dziecko przystąpiło do swojego pierwszego poważnego egzaminu z pełnym przygotowaniem na ewentualne trudności. Dlatego uważam, że należy się wcześniej przygotować, nie tylko po to, by uzyskać dobry wynik, ale także po to, by dziecko nie było zestresowane. Z pomocą tego serwisu easyschool.com.pl/korepetycje/matematyka przygotowałam swoje dziecko do egzaminu z matematyki. I chcę powiedzieć, że wszystkie przygotowania poszły bardzo dobrze i jestem zadowolony z wyników.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 6 miesiąc temu #1071433 przez beatricevill
Właśnie to, czego tak długo szukałam. Bardzo dziękuję za te informacje. Dobrze, że ta szkoła online jest przystosowana zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dzięki temu nauka jest jak najbardziej komfortowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 5 miesiąc temu #1071508 przez marysiaaa
Szkoda, że nie oferują w tej szkole korepetycji z programowania. Moje dziecko już od kilku miesięcy bardzo chętnie uczestniczy w rozmaitych zajęciach online z tej dziedziny, na własną rękę robi też darmowe kursy ze Scratcha i animacji. Tworzy później własne, proste gry, które pomagam mu zgłaszać na różne konkursy. Wydaje mi się, że taką pasję warto wspierać, dlatego teraz szukam dla niego stacjonarnych warsztatów. Na www.casfera.pl/nie-sama-szkola-zyje-czlo...jne-zapisac-dziecko/ znalazłam informację, że fajną opcją mogą być też warsztaty z robotyki. Macie może namiary na firmę, która organizuje takie zajęcia dodatkowe dla dzieci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu - 1 rok 3 miesiąc temu #1071715 przez aneta86
A co w kwestii nauki czytania? Szukam porad dla rodziców małych dzieci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071759 przez Tamara
W dzisiejszych czasach mamy bardzo duże możliwości jeżeli chodzi o edukacje. Na porządku dziennym są szkolenia dostępne przez internet. Natomiast trzeba się zastanowić nad tym jaka jest skuteczność takiego nauczania. W kontekście nauki czytania małego dziecka to jest to bardziej indywidualne. Mam tutaj na myśli to, że każdy uczy się swoim własnym tempem. Nie można wywierać niepotrzebne wpływu ponieważ da nam to skutek odwrotny od zakładanego. Warto poczytać o tym jak powinna wyglądać nauka czytania - czytamsobie.pl/jak-nauczyc-dziecko-czytac od strony technicznej. Możemy też zapytać się o poradę pedagoga by nakreślić skuteczny plan działania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 miesiąc 6 dni temu #1080271 przez noisegatesam
Jeśli nie możesz znaleźć szkoły online i nie wiesz, co robić, osobiście po prostu radzę Ci zwrócić uwagę na tę stronę iampm.pl/dao-pm-online/ , ponieważ tutaj możesz znaleźć najlepsze rozwiązanie dzisiaj, gdzie możesz nauczyć się nowoczesnych zawodów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl