BezpiecznaCiaza112023

Jak obracać wideo online?

10 miesiąc 3 tygodni temu #1080264 przez kyfu
Cześć wszystkim!
Mam pewien problem i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Chciałbym obciąć pewien fragment wideo, który nagrałem niedawno. Niestety, nie mam specjalnego oprogramowania do edycji wideo, a nie chcę go instalować tylko po to, żeby obciąć kilka sekund. Czy ktoś z was zna jakiś prosty sposób, jak obciąć wideo online? Czy istnieje jakaś darmowa usługa do tego celu? Z góry dziękuję za pomoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 miesiąc 3 tygodni temu - 10 miesiąc 3 tygodni temu #1080265 przez Misiek
Oczywiście, mogę polecić Ci Usługa przycinania filmów online trim-video-online.com/pl . To wspaniała strona, która umożliwia przycinanie filmów bez żadnych zmian. Wystarczy przejść na ich stronę internetową pod adresem trim-video-online.com/pl i zacząć korzystać z narzędzia. Usługa jest całkowicie darmowa i nie wymaga żadnej rejestracji ani instalowania dodatkowego oprogramowania. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać swój film, zaznaczyć interesujący cię fragment i kliknąć przycisk przycinania. Co najbardziej mi się podoba w trim-video-online.com, to jego prostota i wygodne funkcje. Interfejs jest intuicyjny, a narzędzie jest łatwe w użyciu nawet dla osób niezaznajomionych z edycją wideo. Dodatkowo, możesz dostosować ustawienia przycinania, takie jak format wyjściowy i jakość wideo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl