BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 6 miesiąc temu #933273 przez Hania84
srenka :kiss: Ty wiesz za co ;)

Noo to Lenka kurdupelek jeszcze jest ;) ona nosi ciuszki na 80 jeszcze a kurtka w tym rozm. jeszcze za duża nawet :)
Fajnie że wszyscy pomagają :) brawo!! i super że mąż się zaoferował w pomocy mimo że niedługo wraca do pracy :)
Dobrze mieć wsparcie w rodzinie :)
No tak wyczekana córunia to wiadomo ze się wybacza ;) hehe jak podrośnie to będzie mamie pomagać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934463 przez srenka_918
Dziewczyny dzieki ;) a to dla Was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ;)

U nas nic nowego, dni płyną szybko, najpiękniejsza drzemka południowa ;) śpimy zawsze we troje ;) Mała by ciągle na cycku wisiała, złapie go i trzyma i się uśmiecha ;) mała przylepa ;) a Pawełek ciągle by jej buzi dawał albo aja robił, muszę odganiać go sposobem zawsze, bo zniechęcać do tej miłości nie chcę, tylko się boję bo on taki wielki i niedelikatny... najgorsze są pory kąpieli, bo Paweł chce tylko w wanience się kąpać a jak widzi w niej małą to sza lu dostaje, ale mężuś jakoś go wtedy uspokaja, musi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934539 przez Marta1985
:-) buziaki i my dziekujemy ze tu šie odzywasz do nas :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #934635 przez Hania84
Dokładnie srenka...to my dziękujemy że mimo tylu obowiązków odzywasz się do nas tu :) bardzo się cieszymy :) ja często kopiuję na fb Twoje wypowiedzi lub Agusi...albo po prostu pisze że się odezwałyście ;) i wtedy wchodzą dziewczyny i czytają :)

Srenka spokojnie Pawełek się wszystkiego nauczy...delikatności i tego że czasem trzeba się ze siostrą dzielić ;) on jeszcze malutki i nauczony że zawsze wszystko było tylko jego :)

Agusia a co u Was? już zdrowi? jak Artek? jak Emi w przedszkolu? jak Ty w pracy ? i jak z mężem się układa? :) piszesz jeszcze z wrześniówkami? :)

A u mnie choróbsko...wzięłam od Lenki bo Lenka od 10 dni zakatarzona...ale na szczęście tylko to...ale już jej przechodzi :) a ja mam anginę i katar od wczoraj :/ ale leczę się coldrexem, czosnkiem , cytryną , strepsilsem i solą emską ;) ważne że na razie się nie pogarsza :)
Lenka w żłobku daje ekstra radę :) chętnie do pań idzie jest w żłobku od 8-15 a jak zacznę chodzić na kurs niemieckiego to będzie od 7.30 do 16. Ładnie panią śpi..zawsze godzinkę :) nauczyła się prawie dobrze posługiwać łyżeczką i widelcem :) jak je paróweczkę to ładnie nakłuwa i do buźki...łyżeczką jedynie muszę pomóc nałożyć :) także duże plusy Lenki w żłobku. Na nocnik nie woła jeszcze ale sadzam...tyle że w żłobku nie uczą nocnikowania i nam ponad pół dnia odpada na nauce. Ale wierzę że przyjdzie taki czas (jak to było u Emi od Agusi) że sama zacznie wołać :)

Niedługo Gochens przywita Oliwiera :D ma termin na 24 października :) a potem 13 grudnia Ikunia przywita najprawdopodobniej Nikodema :) (imię jeszcze na 100% nie jest pewne ;)

trzymajcie sie laseczki...buźka od nas wszystkich :kiss:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935586 przez srenka_918
ale Lenka sliczna ;) wystroilas ja pewnie do zlobka? ;) a potem kawalerowie sie nie moga od niej oderwac ;) a jak radzi sobie w grupie dzieci?
Pawel w innych dzieciach sie popisuje i jest dusza towarzystwa, a z Weronika powoli lapia kontakt, jak ona macha raczkami to nadstawia glowe zeby go dotykala a ona szuka go wzrokiem jak gada po swojemu ;)
mala mi zle spi w nocy, moze jej zimno, bo dzis cala noc spala ze mna i byly tylko 2 pobudki na cycka a spalysmy od polnocy do 8, potem Pawelek nas obudzil. na szczescie on lepiej spi, nie przeszkadza mu jak mala placze w nocy, wczesniej tez sie budzil i tez chcial koniecznie na rece. wszystko powoli sie normuje z czego jestem zadowolona.

to Gochens tez sie zaraz doczeka malenstwa ;) zycze takiego lekkiego porodu jak ja mialam, tylko nie popekaj ;)
Ikunia ma jeszcze troche do czekania to i moze imie sie zmieni ;) i bedzie Mikolaj ;)

Haniu zycze Ci zdrowka

aha, musze sie pochwalic ;) po zeszlej ciazy probowalam sie odchudzac by na wadze pokazala sie 7 z przodu a wczoraj wchodzac na wage az podskoczylam ze szczescia ;) 79kg ;) juz mam 2kg mniej niz przed ta ciaza ;)

pozdrawiam Was mamuski ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935640 przez violcia00
srenka śliczna z cb kobieta , slicznie w ciazy wygladalas a wercia to dliczna księżniczka gratuluję, pawelek ładnie rośnie duzy chlop juz z niego, fajnie ze się do nas tutaj odzywasz.

napusalabym co u mnie ale katastrofa jest wiec nie bede psula humoru. oskarek teraz tak wygląda jest grzeczny czasem i duzo juz rozumie tuli sie daje buzi jak cos chce to pokazuje lub to przynosi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935642 przez violcia00
agusia zdrowia dla was tez sie częściej odzywaj buziaki dla dzieciaków ♡

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #936438 przez Hania84
srenka czy ja wiem czy wystrojona ? tak normalnie ją ubieram ;) a w grupie radzi sobie ekstra :) jest duszą towarzystwa, wszyscy ją lubią :) jest wesoła, głośna i wszedzie jej pełno...cieszy sie całą sobą czym skradła serca Pań przedszkolanek ;)
Dziś nie poszła do żłobka bo wczoraj sie wkurzyłam wieczorem bo juz prawie 3 tydz. ma katar :/ niby już nie dużo ale wydaje mi się że zatokowy bo z tyłu jakby siedzi i gęsty a jak sie położy wieczorem i rozgrzeje w łożku to spływa jej i sie normalnie duzi...a tu tylko słysze że trzeba czekac że musi sam wyjść (no bo kropiłam jej do nos już i więcej nie mogę) w PL to jedynie dobre że czasem da lekarz raz a porządnie jakis lek i przechodzi a bidula mi sie męczy tak długo. Chciałam jej dziś zrobić inhalacje z rumianku to nie chciała wdychac i mi wylała :/ ech oby minęło to szybko...no i ma kaszel ale na to mamy syropek.

Super że Pawełek tak się już zżył ze siostrą i pełna podziwu jestem że nie budzi się jak Werka się budzi :) ekstra !!! :) i duże wow co do spadku wagi :) gratuluję :) ja nadal walczę z nadwagą...ale teraz po mojej grypie żołądkowej jestem na dobrej drodze ;)

A Nasza Ikunia zmieniła już imię ;) będzie Antoś i to już raczej na 100% :)

Agusia ????????? Co u Was ?????? odezwij sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #936839 przez Gochens
Srenka gratuluję spadku wagi!! Super ze Pawełek tak ładnie wczul się w rolę starszego brata ;)

U mnie nadal cisza z porodem powoli mam dość ale nic nie poradzę czekam na skurcze jak na zbawienie ale ni cholery nie ma więc pewnie będą wywoływać ale to dopiero w przyszłą sobotę. Chciałabym mieć szybki i lekki poród ale znając moje szczęście to Będzie się ciągło jak flaki z olejem :blink:

Agusia a jak u was?? mam.nadzieje ze wszystko fajnie ;)

Całuski :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937426 przez srenka_918
snilo mi sie ze Gochens urodzila i ze ma dziewczynke a nie chlopca ;)

u mnie pogorszenie nastroju, malego boli gardlo chyba, bo w nocy zle spal nie chce polykac i smierdzi mu z buzi ropa, dalam mu wit c, i zastanawiam sie nad pojsciem do lekarza zeby go szybko wyleczyc zeby malej nie zarazil, ale jestem wykonczona ta noca i na nic sil nie mam. spalam moze godz bo raz jedno potrzebowalo uwagi a raz drugie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #937445 przez malutkamilka
Cześć Srenka.
Gochens jeszcze w dupaku, ale byłby psikus ;)

Zdrówka dla Pawełka, wydaje mi się że jak gorączki nie ma to nic specjalnego nie dadzą. coś co bez receprty dostaniesz dla roczniaka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl