BezpiecznaCiaza112023

zabawki dla dziecka

6 lata 1 miesiąc temu #1066767 przez junonka
Witajcie ! jakie zabawki kupujecie dla swoich dzieci . Chciałabym kupić mojej siostrzenicy coś na urodziny , ale zależy mi na takich zabawkach które są bezpieczne dla dziecka i solidnie wykonane. Wiele czytałam od mam że godna polecenia jest marka MillyMally www.millymally.pl ponoć ich zabawki są jakościowo świetne i wykonane tylko z bezpiecznych elementów . Mieliście już do czynienia z tą marką?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 tydzień temu #1066867 przez MamaMajki
Może coś tulituli-baby.pl , mają super rzeczy na prezent.
Chociażby taka maskotka króliczka z wyhaftowanym imieniem Twojej siostrzenicy wydaje się być dobrym pomysłem na prezent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066949 przez munia
Wszystko zależy od wieku dziecka ale najczęściej są to zabawki interaktywne. Bardzo lubię książeczki które bardzo rozwijają wyobraźnię dziecka a obecnie są takie śliczne zwłaszcza te dla maluchów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068823 przez Monia022
My stawiamy raczej na zabawki edukacyjne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068962 przez CiniMini82
Nie piszesz w jakim wieku jest dziecko wiec ciezko stwierdzic ale ja ostatnio szlam na 2 urodziny syna kuzynki i zdecydowalismy po rozmowie z rodzicami ze kupimy hulajnoge. Z uwagi na fakt ze srednio sie znam na takich rzeczach, pogrzebalam troche w necie i znalazlam beta.smyk.com/porady/jaka-hulajnoga-dla-...d-produktow,685.html mlody na poczatku nie wiedzial jak ma jezdzic ale rodzice pocwiczyli z nnim i teraz śmiga po calym osiedlu jak ida na spacer :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1068999 przez maryndo
Nie znając wieku Twojej chrześniaczki będzie trudno Ci doradzić. Ale z tego co ostatnio słyszałam to najlepsze są zabawki edukacyjne bądź interaktywne. Niestety bez wieku dziecka nie napiszę Ci nic konkretnego, bo nie chcę zgadywać. Za to mogę podesłać Ci tę stronkę www.zielonezabawki.pl/blog-zun.phtml . Tutaj bardzo fajnie opisują jak prawidłowo dopasować zabawkę pod wiek i zainteresowanie dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 miesiąc temu #1069171 przez misiu
Ja w tym roku dzieciom moich przyjaciół i mojego rodzeństwa kupowałam edukacyjne zabawki dla dzieci. Postawiłam na jakość, a nie na ilość, bo wiadomo, że dzieciakom nawet najfajniejsze rzeczy dość szybko się nudzą i lądują w koszu lub w piwnicy. Udało mi się wybrać fajne zabawki z tej firmy - www.kaufland.pl/asortyment/kidland.html - dzięki czemu przynajmniej nie musiałam chodzić po zatłoczonych centrach handlowych tylko wszystko kupiłam na spokojnie w czasie codziennych zakupów, ale to dla mnie ogromne ułatwienie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069290 przez Quake
Wybór zabawek jest naprawdę duży, więc trzeba poszukać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl