BezpiecznaCiaza112023

Co myślicie o diecie 6 dni

4 lata 10 miesiąc temu #1068754 przez Andreaa
Chodzi o taki typ diety, gdzie 6 dni w tygodniu pilnujemy tego co jemy ale w tym ostatnim dniu tygodnia mamy prawo zjeść cokolwiek nam się zechce Co myślicie o takiej diecie? To taki cheat day.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068756 przez Anetas
Dieta jak dieta, jednak moim zdaniem jesli chcesz się odchudzić tak zdrowo powinnaś wprowadzić pewne zmiany w swoim życiu, a nie stosować restrykcyjne diety
picie dużej ilości wody
jedzenie dużych ilości warzyw i owoców
jak również regularny trening bo to własnie regularny trening pomoże Ci uniknąć efektu jojo.

Zerknij sobie tutaj:
czytelnia.cefarm24.pl/dieta/zdrowe-odchudzanie

Na stronie jest opisane jak odchudzać się zdrowo. Mi osobiscie bardzo pomogło zrezygnowanie ze słodyczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 10 miesiąc temu #1068783 przez czarnuś
Czytałam gdzieś, że takie podejście do odchudzania bardzo niekorzystnie wpływa na nasz organizm i więcej mu szkodzi, niż pomaga. Niestety w kwestii odchudzania, lepiej dać sobie trochę czasu i skupić się na czymś, co okaże się zdrowe i nie będzie ciąfnęło za sobą widma efektu jo-jo. Zerknij sobie na : slim-express.pl/dieta-1500-kcal-jadlospi...kowanym-tempie-cz-1/ . Znajdziesz tu kilka ciekawych przepisów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070139 przez KarolineCZ
A czy słyszeliście o takiej opcji jak sosy zero: swiatsupli.pl/sosy-i-syropy-dietetyczne/c127 ? Uważam, że to idealna opcja dla każdej osoby, która na co dzień liczy kaloryczność swoich posiłków. Sosy te nie zawierają cukru ani tłuszczu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 9 miesiąc temu #1071069 przez mama88
Cheat day ma to do siebie, że daje złudne poczucie kontroli. Zwykle kończy się tak, że kalorie spożyte tego dnia ponad miarę wyrównują się z tymi dostarczonymi w trakcie reszty tygodnia i z odchudzania nici.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 9 miesiąc temu #1071080 przez xkristinaxbond
Ja też siedzę na takiej diecie, 6 dni w tygodniu całkowicie się ograniczam, a 7 dnia jem to co chcę. A wiesz, żołądek z czasem się kurczy i nie masz ochoty dużo jeść, osobiście zrzuciłam już dodatkowe 5 kg. Ale nie mogę odmówić deserów, które oferuje cukiernia tortynabema.pl/ Niesamowicie pyszne i pięknie urządzone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071878 przez alioolio
Ja już zaczyna tracić nadzieję co do tych diet... Coraz częściej zastanawiam się nad zmniejszeniem żołądka, wszyscy uważają, że to droga na skróty, ale tutaj: https://clinicforyou.pl/prawdy-i-mity-o-zabiegu-zmniejszania-zoladka/ napisane jest, że zmniejszanie żołądka jest trudne i wymagające, nie jest to żadna droga na skróty, to po prostu mit. Zastanawiam się, czy to pomogłoby mi w końcu schudnąć....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 1 miesiąc temu - 1 rok 1 miesiąc temu #1080072 przez tantana
Jeśli chodzi o dietę typowo redukcyjną to jest wiele możliwości. Według mnie najważniejsze to dopasować do siebie rodzaj diety, tak aby była ona nowy stylem życia, a nie męczarnią. Polecam poczytać o dietach soestetic.pl/dieta-odchudzajaca

Ja pokochałam dietę śródziemnomorska w modelu IF, z 8 godzinnym okienkiem żywieniowym. To po prostu trafia w moje gusta, a i efekt jest, bo po latach problemów w końcu spaliłam nadmiar tłuszczyku i unormowałam wagę.

Czy taki model będzie dla każdego? Pewnie nie, i o to właśnie chodzi, ważne żeby dietę dopasować pod siebie, swój tryb życia, ulubione potrawy itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 1 miesiąc temu - 1 rok 1 miesiąc temu #1080073 przez tantana
P.S. zbliża się sezon na świeże warzywa i owoce, także warto o tym pomyśleć i wybrać taką dietę, która będzie bogata w te produkty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 miesiąc 1 tydzień temu #1080252 przez Quake
Tego typu diety powinno się omijać szerokim łukiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 miesiąc 4 dni temu #1080274 przez natalialewand
Istnieje wiele różnych wariantów diety 6 dni, które różnią się w zakresie spożywanych produktów, kaloryczności i proporcji składników odżywczych. Nie ma jednoznacznej definicji diety 6 dni, więc zawsze zaleca się skonsultowanie się z dietetykiem lub specjalistą ds. żywienia, aby dostosować plan do swoich indywidualnych potrzeb i celów zdrowotnych. Ważne jest także dbanie o zrównoważoną i odpowiednio zbilansowaną dietę przez cały okres 6 dni oraz dbanie o zdrowe nawyki żywieniowe w dłuższej perspektywie czasowej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 miesiąc 2 tygodni temu #1080882 przez KarolineCZ
Odchudzanie to proces złożony. Na pewno nie da się schudnąć w ciągu sześciu dni. Warto też zadbać o odpowiednie ujędrnienie skóry - zabiegi takie jak endermologia mogą nam w tym pomóc. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie kliniki medycyny estetycznej Neonia z Krakowa: https://neonia.com.pl/zabiegi-na-cialo/endermologia/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl