BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

13 lata 6 miesiąc temu #37360 przez alaq
no dziewczyny mi przed chwila odszedl czop, skurcze mam co 20 min, jak sie jutro nie odezwe znaczy ze rodzę!!!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37362 przez kakasia20
:dry: :dry: :dry: ahha............ tez sie obawiam ze jak zaczne rodzic to bedzie kiepsko bo mama w pracy raz na rano raz na poludnie............pfff..... :( :( :( czyli juz moge rodzic przez te bole.......... bo myslałam z e musze czekac na czop i wody az odejda mi,,,,,,,,, dziekuje dziewczyny :kiss: :kiss: :kiss:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37365 przez Emme
alaq to w takim razie trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37366 przez Ewa26
Przyłączam się do Emmy trzymamy kciukasy żeby wszystko dobrze i sprawnie poszło :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37378 przez alaq
dzięki dziewczyny,
siedzę jak na szpilkach, skurcze bardzo bolesne co 15 - 10 minut, także jesteśmy w pełnym pogotowiu.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37387 przez bombel779
alaq napisał:

skurcze bardzo bolesne co 15 - 10 minut, także jesteśmy w pełnym pogotowiu.

Alaq jeśli to w ogóle możliwe to informuj co się dzieje!! Bo aż mi ciarki przeszły jak przeczytałam Twojego posta :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37394 przez raczek10
Alaq my tez 3mamy kciuki żeby wszystko było okey i czekamy na wieści :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37395 przez kakasia20
alaq :) :) to juz niebawem bedziesz ze swoja dzidzia..............:))))) trzymam kciuki bardzo mocno:)))))) wszystko bedzie ok i raz 2 i bedziesz tuliła do piersi malenstwo:))))

wkoncu sie cos u nas rusza ..........:) ja ide sie polozyc bo mam bole malyy zas g;lowka w dol naciska az boli.... ale wezne nospe i przejdzie mi chyba a jak nie to pojade na pogotowie...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37398 przez Martynka__89
Dziewczyny ani się nie obejrzycie, a już w ramionach będziecie tulić swoje pociechy :) dopiero co ja czekałam na termin a Mateuszek ma już prawie miesiąc ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37415 przez fredeczka
alaq nareszcie przyszła pora na ciebie:)czekamy na info oby wszystko poszło szybko i bezboleśnie:)

Jestem strasznie poddenerwowana.Byłam dziś u lekarza nie badał mnie tylko miałam wyniki mu pokazać.Wyszło mi że znów mam bakterie w moczu!Od czego? nie wiem...na dodatek wyszło mi białko w moczu i mówię mu że puchnę to zobaczył opuchliznę i kazał chodzić i leżeć żeby nie siedzieć na krześle paranoja jakaś.Nawet nie pomyślał że to może zatrucie ciążowe?Zawsze miałam ciśnienie 90/60 czasem troszkę wyższe czyli w ciąży jak na mnie to 127/80 do chyba dość wysokie.Boje się żeby przez to białko i puchnięcie nic się nie stało dziecku.Wizyta zakończyła się tak że przepisał mi coś na bakterie i kazał powtórzyć wyniki...10 listopada mam się stawić w szpitalu na ktg z wynikami.Teraz się boje że jak ktoś inny zobaczy to białko to żeby mnie nie zostawili w szpitalu akurat na długi weekend.Taka jestem zła że nie macie pojęcia chciałabym już urodzić i się nie stresować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37431 przez Emme
fredeczka nie stresuj się. same mi pisałyście, że pod koniec może się tak zdarzyc. Ja też mam białko w moczu i nic na to gin nie powiedział. Poza tym jak się obawiasz to powtórz we czwartek badanie. Jak się pogorszy to pójdziesz na IP. Ja jakiś czas temu po 2 dniach powtórzyłam i było o wiele mniej. Ciśnienie może miałaś takie, bo się zestresowałaś. U mnie takie to norma. A nawet wyższe. Jak mam książkowe to źle się czuję. Słaba kawa mi pomaga :)

Właśnie zamówiłam wózek. Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni. Trochę się obawiam, że będzie "twardy", choc opinie miał pochlebne.
Może widziałyście lub miałyście do czynienia z nim? Mam teraz jakieś mieszane uczucia.
allegro.pl/wozek-chicco-wielofun-spacer-...-s3-i1291442755.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37466 przez paulina2209
ja mam przez cała ciążę bakterie i leukocyty w moczu przez piasek w nerkach, który cały czas schodzi. a ciśnienie to mam dużo niższe niż normalnie.

wózek emmme mi osobiście nie odpowiada bo nie lubię jednego koła ale po danych technicznych i firmie uważam że będzie dobry i będziesz na pewno zadowolona.

ale jestem ciekawa co z alaq. aż mnie w dołku ścisnęło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37473 przez kakasia20
spokojnie ja mam od poczatku cisnienie 120/80..... i tez jest ok:) poza tym tez mam mieszane uczucia co do porodu cym on sie zbliza tym wieksza panika mnie otacza................... ;) ;) ;) ;) ja mam dzis jakos twardy strasznie brzuch........ maly sie mniej rusza wiec moze bede nastepna..... kto to wie dzis ide na wizyte :huh:

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37481 przez ilona
Emme wózek który wybrałaś na pewno jest wygodny z tym, że ma te systemy kliknięć, raz dwa i masz złożony wózek. Nie meczysz się żeby zdemontować gondole 10 minut :)

Jak dla mnie za mały kosz, nie mam przekonania do wózków trójkołowych i jak dobrze widzę na zdjęciach to koła są chyba niepompowane. W zimie podobno ciężko z tymi kółkami po śniegu.

Mimo wszystko mam nadzieję, że będziesz zadowolona i wózeczek będzie służył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #37496 przez Emme
też się obawiam tych kółek, ale wiedziałam je na żywo i są bardzo duże. nie jestem przekonana do trójkołowców i do tego piankowych, ale przeczytałam chyba wszystkie opinie na jego temat i co najmniej 80% jest zadowolona. Co do trójkołowców w zimie, to nie znalazłam żadnej złej opinii.., ale czas pokarze. Mam nadzieje, że prognozy się nie sprawdzą i nie będzie tyle śniegu :D

Dziś mam jakiś dobry humor. Nie wiem czy przez to, że koleżanka przepowiedziała mi że jutro urodzę, czy przez to jak mój Sz wszystko dziś posprzątał (wstyd się przyznac, ale zrobił to lepiej ode mnie :ohmy: )

Mam nadzieje, że alaq się dziś już nie odezwie, bo jest zajęta tuleniem Jasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl