BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 9 miesiąc temu #172184 przez mermide
Dzięki za pomoc:) To już wiem jak Adaś będzie ubrany w urodzinki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172185 przez asia26
dziekuje Moniczko i Magdziu jeszcze trzeba umiec zrobic awatar jak wroci Asienka to jest szansa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172187 przez Emme
Asiu a w czym problem :) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172188 przez mermide
No dobra to ja też już powoli uciekam spać. T. zaraz wróci do domu z pracy i będzie marudził, że znowu jeszcze siedzę na internecie.
Aha Emme a Ty masz już internet w domu? Będziesz już codziennie zaglądać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172189 przez Emme
mermide napisał:

No dobra to ja też już powoli uciekam spać. T. zaraz wróci do domu z pracy i będzie marudził, że znowu jeszcze siedzę na internecie.
Aha Emme a Ty masz już internet w domu? Będziesz już codziennie zaglądać?

tak mam już w domu, od popołudnia :D i TV też już mam (oglądanie filmów na kompie to średnia radocha, zwłaszcza jak ogląda się któryś raz :D)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172194 przez alutka1011
Tyle naskrobałyście że już nie pamiętam co!
GRATULACJE DLA OLIWKI!To się teraz zacznie :laugh: Śliczna jest!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172195 przez mermide
Znam to skądś. Bo jak ja przeprowadziłam się (te 150 m) do mojego obecnego domu to też nie miałam TV. I to było straszne :) Na kompie oglądałam stare filmy, a tak chodziłam do babci. A ona też miała wówczas ograniczoną liczbę kanałów (tzn dwa).

Oki uciekam

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #172198 przez ilona
Emme :laugh:


Asia gratulacje dla Oliwki. Zazdroszczę :blush:

U nas nerwowo ale to dlatego, że @ mnie odwiedziła. :laugh:
Byłyśmy dziś na przymiarce sukni ślubnej Sis. Piękna. Ale ta babka co ją szyła nie pozwoliła zrobić zdjęcia bo... taki przesąd. :laugh: :angry:
Ale już niedługo i Wam pokarze :)

A w co ja mam dziewczyny ubrać Wiktora na to wesele? Bo idzie z nami na "obiad" i o 21 zostanie odtransportowany do domu. Z moja teściową ma zostać. :dry:
Tak szczerze to te garniturki średni mi się podobają. :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172227 przez mufa
U nas wyglądało to tak, że najpierw było lekkie przelewanie wodą po rączkach, pleckach, potem główka. Ciągnięcie dzięcka w pozycji pod paszki (na brzuszku) po wodzie, potem próby położenia na pleckach. Różne zabawy w wodzie z matami piankowymi i zabawkami. Skoki do wody z brzegu basenu (główka nad wodą, a po paru razach pod wodę) za zabawką. Nurki od rodzica do rodzica (krótkie), z rodzicem takie dłuższe. Wspólne zabawy dzieci z piłeczkami. Schodzenie z mat piankowych ułożonych na brzegu do wody. A i w międzyczasie było przechodzenie pod kaskadą.

Gratki nowych umiejętności.
Czapeczki fajne, ale my już tyle ich mamy, że chyba nie będziemy kupywać. Na jesień to na pewno, bo my raczej bezczapkowi jesteśmy i musi na prawdę mocno i zimno wiać żeby Karo miała na głowie czapę.

Emme super, że wróciłaś.

Ilonko my mamy ten sam problem, ale ja zabieram Karolcie na całe weselicho, bo to za daleko od domu (ok.300km) żeby ktoś po nią przyjechał. Więc ubieram ją ślicznie do kościółka i na początek, a potem przebiorę w wygodne ubranko.

Dobra laski idę spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172269 przez asia26
Emme w tym problem ze nie umiem zmniejszyc w taki konkretny sposob zdjecia i zawsze mnie ratowala Asienka :D Ilonko Oliwka owszem puszcza sie juz i samodzielnie chodzi ale raczej zeby to bylo takie ladne i plynne to jeszzce minie no ale tak najgorsze bo przelamanie leku przed puszczeniem ma za soba :) a Wiktor tez z dnia na dzien Cie zaskoczy Oliwka rano nic a po poludniu juz caly czas :D zobaczymy jak z moim leniem bedzie dzis :) mufa mowisz ze nie lubicie czapek nawet na jesien :dry: aha Ilonko i bez wzgledu w co ubierzesz Wiktora zawsze bedzie cudny :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #172276 przez Emme
Dzień dobry z rana :D aż miło :lol:
Asiu, jeśli zmniejszyłaś zdjęcie, żeby wkleić na forum to to samo możesz użyć do avataru :)

Ilonka a może same eleganckie spodnie i koszula?

ja sobie widzę tak: koszula, spodnie jakby to ująć- sportowo-eleganckie (jak znajdę to pokażę) ni i trampki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172291 przez ilona
Dzień dobry :)

Asia ja mogę Ci zmniejszyć foto albo pomogę to zrobić :)
Otwórz je za pomocą painta. Potem naciskamy Ctrl i literkę W ( jednocześnie) i nie wiem jaki masz rozmiar pierwotny zdjęcia ale ja mam dość duży i 100 % zmieniam na 10 %. Zapisuje i gotowe.
Spróbuj jak się nie uda pomożemy :)

emme no właśnie wczoraj znalazłam kilka koszul i spodni ale mam w zakładach na laptopie a Wiki ogląda właśnie na nim bajkę :P a ja u M. na kompie. Później wam pokaże :)
tez myślałam o trampach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172294 przez Emme
już kiedyś pisałam o tym programie - mini foto. wystarczy do niego przeciągnąć zdjęcie i robi się zmniejszona kopia. ale jeśli zostało zmniejszone na forum to do avaratu też będzie dobre

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172311 przez ilona
Taka koszula allegro.pl/gap-nowa-92-i1742055290.html

I spodnie z takiego rodzaju, ale nie te akurat nie mogłam znaleźć innych ale chodzi mi o to, ze Wiktor na pewno nie będzie jakoś super sam chodził i wiem, że w sztywnych dżinsach mu ciężko raczkować a te są jakby trochę miększe. allegro.pl/next-jeansy-na-gumie-rewelacy...-86-i1751459307.html
tylko nie wiem czy wypada w takich :dry:
ale z drugiej strony to jest to dziecko i nie chce zeby wyglądał jak poważny starszy pan :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #172316 przez ilona
Emme a tak w ogóle to pisz jak Wam się mieszka, jak Tolcia zaakceptowała nowe otoczenie. :)
Co Ci się śniło w pierwszą noc i w ogóle opowiadaj :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl