BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 5 miesiąc temu #259875 przez Emme
Zazdroszczę, lubię Wiedeń :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #259891 przez mariosponge
zapisałam się do Avon a nie mam komu sprzedawać. Myślałam, że będę sobie taniej brać, a tu się okazuję, że procent opustowy zależy od kwoty sprzedanych produktów. No bez sensu...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #259899 przez mufa
Asiersa napisał:

paulina2209 napisał:

Asiersa ta twoja kierowniczka to jakaś wyrocznia czy co? wie nawet co cię boli ;)


To najmądrzejsza kobieta świata ;) Wszystko wie, na wszystkim się zna i ogólnie jest niezastąpiona we wszystkim ;) :laugh: :laugh: B)


Jakbym czytała o mojej T. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #259902 przez Emme
to zapisz się do orifleme tam zawsze masz 23% (i ta różnica jest Twoim zarobkiem), jak zachęcisz do bycia konsultantką, to jakiś procent z ich utargu jest dla Ciebie (efekt rozrastającego drzewa)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #259904 przez mufa
I jeszcze napiszę, że wszytskie wyniki ok, także jutro wizyta u lekarza i zobaczymy co dalej :( Czwórka dolna jest, już widać też górną (obie po jednej str)

A teraz dodam, że mam fatalny dzień to idę spać.PA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #259942 przez sylwus136
mariosponge ja jestem w oriflame jak chcesz jakieś info to pisz.Tu nie musisz wyrabiać zadnej normy ani też nie musisz mieć nawet zamówienia jakiegoś wielkiego( wystarczy ze zamówisz katalogi) a na kosmetyki zawsze masz znizkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #259966 przez mariosponge
Szczerze mówiąc, to mi właśnie zależy na Avonie, bo wreszcie trafiłam na krem, który idealnie pasuje do mojej wiecznie suchej i wrażliwej skóry. Wypróbowałam już mnóstwo kremów, od tych najtańszych z drogerii (Lirene, Nivea, Garnier) do tych droższych ( Mary Kay, Vichy i jakieś z salonów piękności). Po każdym miałam uczucie spiętej naciągniętej skóry.
No i tusze tez mi pasują idealnie, a są nie drogie. Po co będę wydawała 6 dych na pół roku za tusz Xfactora, skoro w Avonie za ten sam efekt zapłacę 25zł.
Z Oriflame najbardziej lubię beczółkę (zawsze muszę ją mieć, szczególnie zimą) i niektóre żele pod prysznic. Aha i puder w kulkach - korzystam z niego już ze 4 lata, on chyba się nigdy nie skończy :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #260026 przez Emme

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #260046 przez ilona
Cześć Wam :)

Marusia Emme dobrze mówi :blink:

Asiersa współczuje akcji z wypadkiem, u nas na szczęście jeszcze nic takiego nie maiło miejsca.

Mufa a może ta gorączka właśnie na te czwórki co wychodzą?

Asiu mogłabyś nam pokazać swoją kochaną córcię. :)

U nas zmiany :laugh:
Wiktor przedwczoraj w pracy zgubił smoka i przez cały dzień go nie używał, był na wyraz spokojny a w nocy w ogóle nie płakał i tak oto 12,12 pożegnaliśmy smoka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #260048 przez Emme
jaka fajna data :D
Wiki gratuluję przejścia do następnego etapu :D

Tola jeszcze spi ;/ byłam u niej, ale ani myśli wstać :S telewizor gra, ja się krzątam po domu, a ona nic - czyli pewnie późno pójdzie spać- wczoraj 20.06 już spała, a tak to jej się ostatnio pomieszało i nie szybciej jak 21.30 nie spała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #260054 przez ilona
No Wiki wczoraj o 22,45 a przedwczoraj 23,30 :)
Śpimy do 8 :dry:

I w ogóle to straszny psotnik mi rośnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #260055 przez Emme
Ja się nie mogę napatrzeć na to co Tola robi- serce aż rośnie.
Ostatnio ściągnęła z grzejnika ściereczkę, która się suszyła, podeszła do stołu, powycierała i "powiesiła" na grzejniku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #260057 przez mufa
Kurcze ciekawe kiedy ja doczekam się pożegnania smoka :) Dla Was oczywiście gratki ogromne. A jeśli chodzi o ząbki to lekarka sprawdzała, ale mówiła, że na ząbki aż tak wysokiej nie powinno być.

My usypiamy książkowo (uśnij wreszcie)- zazwyczaj ok.20:30 i jakieś 15 min później Karo już śpi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #260063 przez Emme
u nas zawsze jest kąpiel o 20 i jak już ją oporządzimy to zasypiała od razu. a teraz od tygodnia, może nieco dłużej zasypia później

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #260065 przez ilona
Wiktor w takich sprawach tez mnie zaskakuje, ale w prawach psocenia jeszcze bardziej :laugh:
W niedzielę zapchał na pietrze sedes... wrzucił albo zabawkę, albo rolkę papieru, wczoraj wieczorem wszedł pod prysznic i polał się cały woda tuż przed wyjściem do pacy, mogłabym tak wymieniać godzinami. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl