BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 10 miesiąc temu #145705 przez asia26
czesc dziewczyny moze w koncu uda mi sie Was nadrobic :) padam naprawde na pysk wiec moze i ja tej kawki bym mogla sie napic :dry: Ilonko napewno wyniki beda dobre masz tu tylu kibicow wsrod nas i tyle zyczliwych osob ze jak my wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie to dobrze byc musi!!! a Twoj talent jest niekwestionowany i mam nadzieje ze kiedys naprawde uda mi sie kupic cos Twojego :) Alutka i Mufa no Wasze kluseczki sa slodkie ale drobne dzieciaczki chyba tez niczego sobie :dry: moja Oliwka ma juz 8,5 kg i nawet nie wiecie jak ja sie ciesze ze juz osiagnela taka wage przy tych wszystkich problemach :) :dry: zaczyna sie tak slodko okraglic :) Marusiu jak ja Ci zazdroszcze takiego wypoczynku szkoda ze Twoj bez meza ale nie zapominaj o nas i dodawaj w miare mozliwosci zdjatka mojego ziecia :) bede bardzo za Wami tesknila :* Emme Twoje zakupy sa boskie :) a Ty naprawde figura modelki zazdroszcze Ci :) Moniu nie wiem czy znasz powod dlaczego my sie tu przenosimy ale jaki jest Twoj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145727 przez MoNiaaa
no wlasnie chyba sie domyslam jaki jest wasz ale pewnie nikt mi tego na glos nie potwierdzi :silly: ja jakos sie przyzwyczailam do sierpniowek zreszta nie chce sie wam tak wcinac :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #145728 przez alutka1011
No jasne że przygarniemy Monie! :)
A to te buciki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145736 przez Emme
MoNiaaa napisał:

no wlasnie chyba sie domyslam jaki jest wasz ale pewnie nikt mi tego na glos nie potwierdzi :silly: ja jakos sie przyzwyczailam do sierpniowek zreszta nie chce sie wam tak wcinac :silly:

;)

Alutka teraz Maja jak Ci pofrunie na tych skrzydełkach to tyle ją będziesz widziała :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145738 przez MoNiaaa
och dziekuje :kiss: to chyba sie ewakuluje bo tam cisza straszna choc sentyment zostanie :)

a co myslicie o takim rowerku allegro.pl/super-rowerek-milly-mally-bob...any-i1668004888.html

bo nie chcialam takiego bardzo wymyslanego z tymi grajkami tylko widze ze tu nie ma gdzie nozek trzymac myslicie ze to duzy problem?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145746 przez alutka1011
No trochę tak u mnie by się nie sprawdził bo Maja często jeździ na stojąco :laugh:
Normalnie jeszcze raz ktoś do mnie zadzwoni co ma kupić Mai na urodziny to mnie szlag trafi :angry: Sama k.... nie wiem co jej kupić!
No tak żeby tylko za daleko nie pofrunęła :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145751 przez MoNiaaa
heheh moglas zrobic wczesniej liste prezentow :P a co juz sobie zazyczylas?? co wogole planujesz na urodziny?tzn o menu mi chodzi

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145752 przez carolin1
emme super zakupy, rampersik słodki
Ja dziś też zaszalałam i kupiłam już na wyrost pajacyk na zameczek do spania ale z froty więc na jesień. Nie wiem dlaczego ale ciągle kupuję tylko na wyrost i odwieszam na później aż w końcu o jakimś ciuszku zapomnę i będzie :silly: Kupiłam też pluszową różową piłkę z grzechotką w środku. Jesteśmy też świeżo po zakupie krzesełka do karmienia i Lilka jest zachwycona jak w nim siedzi podczas jedzenia obiadku czy deserku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145762 przez mermide
Cześć dziewczyny,

Po pierwsze przepraszam, że tak rzadko zaglądam, ale staram się z Adasiem spędzać dużo czasu na podwórku więc tylko was podczytuje.

Emme GRATULACJE!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Ilona super talent. A najbardziej podoba mi się rybka. A myślałaś może o zrobieniu układu słonecznego ;) Jak byś zrobiła to byłabym chętna na zakup

Siusunia Filipek to bardzo przystojny chłopczyk, teściową się nie przejmuj. I życzę dużo zdrówka dla Filipka :kiss:

Marusia super że wypoczywasz. Baw się dobrze

Asiersia zazdroszczę wyjazdu. Też bym chciała już wyjechać, ale muszę jeszcze trochę poczekać i będę miała spokój...

Mufa głosik oddany. Świetne zdjęcia

Alutka śliczne butki. Na dziewczynki to takie fajne rzeczy robią. Zazdroszczę... :P

Emme super ten rampers. A figura WOW :ohmy: :ohmy: :ohmy: A ja taka kluska jestem, że wstyd się pkazywać :dry: Nie potrafię po ciąży schudnąć :(

Mam nadzieję, że wszystko nadrobiłam, jak o kimś zapomniałam to przepraszam.

Adaś dzisiaj pierwszy raz zaraczkował (jeżeli można to tak nazwać) Zrobił jeden raczkowy kroczek. Hurra!!!!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145763 przez alutka1011
Monia narazie nic sobie nie zażyczyłam dla Mai wiem że mama ma kupic taką kostkę.Rowerek mam a piaskownice tata robi:) A jeśli chodzi o menu to robie prażone i tyle bo jeszcze tort sałatki jakieś przystawki lody i z siostrą stwierdziłam że bezsensu robić więcej dań a jak jeszcze będzie upał to nikomu sie nawet jeść nie będzie chciało!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145765 przez mufa
A jakie macie krzesełko??

Maja będzie ślicznie wyglądać w tych bucikach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145772 przez Asiersa
Hej :kiss:
Monia, witaj i czuj się jak u siebie :kiss: (ja się tak czuję, choć to nie mój miesiąc :P)
Emme, fajna kurteczka i rampersik :) No i figura! :D Wklej zdjęcie jeszcze w kilku wątkach :blink: :lol: hehe joke :lol:
Asiu, cieszę się, że Oliwcia "pulchnieje" :) Jeśli Ty się z tego cieszysz to ja tym bardziej :kiss:
Alutka, nie dziwię się, że się wkurzasz, ale może lepiej zrób tą listę dla świętego spokoju :)
Mermide, witaj po dłuższej nieobecności :) Pisałam Ci wcześniej, że będę na ulicy Orzeskiej. Mieszkasz może w okolicy? :)

Dzisiaj zarezerwowałam pokoje w Milówce :) ahh, jak się cieszę :woohoo:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145774 przez MoNiaaa
ja wlasnie sie zastanawiem czy robic grilla czy w domu bo z pogoda nie wiadomo a zakupy czeba zrobic wczesniej.

mermide nie przejmuj sie ja tez po ciazy schudnac nie moge wygladam jak pasztet ani sukienki ubrac ani krotszych spodni masakra zwlaszcza ze lato :(:(:( nie moge sie z tym pogodzic i ciagle mam dola jeszcze jak patrze na takie laski... szkoda ze nie wszystkie wracaja do swojej figury :S ale zawsze dobrze wiedziec ze nie tylko ja mam taki problem :silly:

alutka a jesli ci cos to pomoze to Julce wiem ze ciocia ma kupic takiegi pluszaka na biegunach moze i wam sie przyda :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145777 przez mermide
No może nie tak całkiem w okolicy, ale jakieś 20 min spacerkiem od Orzeskiej. Chodzę tamtędy dość często na spacery. Jak kiedyś znowu będziesz to daj znać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145779 przez asia26
Asiu to super wakacje sie szykuja :) Moniczko dzis moj brat zamowil taki rowerek dla Oliwki na roczek wiec w sobote go dostanie wiec w niedziele napisze opinie jakas :) pluszaka na biegunach kupuje moja siostra my nocnik z fischer price tesciowie fotelik na rower i kasa a reszta nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl