BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 10 miesiąc temu #148194 przez Emme
ja widzę, choć teraz mniej. najbardziej rzuca mi się w oczy jak urosły jej włosy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148197 przez paulina2209
ja raczej widzę postępy i to jaka bardziej jest kumata. a dziś marudzi strasznie ręce nie cyc nie zabawa nie wszystko nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148199 przez Emme
Paulina daleko ta Jutrzenka od Ciebie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148200 przez Asiersa
Tak, tak postępy też :D
Ale najbardziej z tymi włosami :D
Może dlatego, że urodził się z gęstymi i czarnymi, później mu jaśniały, później miał rude :ohmy: a teraz ciemny blond :lol:
Codziennie mu szczotkuję po kąpieli i widzę jak gęstnieją :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148211 przez paulina2209
jest kawałek bliżej do bielan niż do mnie ja mieszkam na zielińskiego
a ja tylko widzę jak małej rosną włosy na łysinie. i nie mam czego szczotkować takie piórka jej wiszą :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148213 przez mufa
Zacznę od tego, bo to dla mnie ważne, a więc byłyśmy u lekarza, bo gorączka prawie 40 stopni non stop i lekarka stwierdziła, że to raczej 3-dniówka, bo na ząbki to za duża. Ale zajrzała też do buźki żeby sprawdzić gardełko i stwierdziła, że ząbki też się klują i może stąd taka kumulacja. Przepisała jakiś syropek na tą wirusówkę i kazała dawać paracetamol i ibuprofen na zbicie gorączki.

Paulinko dla pocieszenia napiszę Ci, że u nas 12 stopni i siąpi deszcz, brrrr. I okresu nie zazdroszczę, ja już od dawna mam, ale my butelkowe to nic dziwnego. A i zapomniałabym ZDRÓWKA życzymy.
Emme muszę się przejechać do tesco w takim razie, bo aż żal nie skorzytać z takiej okazji.
Asiersa ja też widzę po włoskach jak się Karola zmienia, zwłaszcza po ich długości. Postępy też oczywiście zauważam, żeby nie było :D A Tomuś to taki malutki był a teraz to kawał mężczyzny. Łazienki nie zazdroszczę. My włoski musimy kilka razy dziennie szczotkować, a raczej grzebykować, bo straszne kołtuny jej się robią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148248 przez mermide
Cześć dziewczyny,

Po pierwsze

Michałku Niechaj skrzydła motyla
całują promienie słońca
Niechaj wybiorą Twoje ramię
na swą bezpieczną przystań
i przyniosą Ci szczęście, miłość i dobrobyt
Dzisiaj, jutro, zawsze... :kiss: :kiss: :kiss:

mariosponge

Mermide, ja tez mam problem z wrastajacym paznokciem na nodze, ale do glowy mi nie przyszlo, ze to moze byc miec cos wspolnego z ciaza.


Tu chodzi o to, że podczas ciąży miałam strasznie spuchnięte nogi i buty były za ciasne, dlatego paznokieć wrósł.


mufa życzę dużo zdrówka dla Karolinki

Asiersia ale Tomuś słodziutki, a teraz taki przystojniak :)

Paulina życzę wam dużo zdrówka. I mam nietypową prośbę. Czy mogłabyś napisać mi w niedzielę tak ok 7.00 jaka u was pogoda? Bo chcemy jechać do Wrocławia do zoo, ale jak będzie brzydko to to nie ma sensu


U nas brzydko i pochmurnie. Wczoraj wyszłam z Adasiem na dwór i taka ulewa nas zastała, że szok. Biegiem zawróciłam do domu, ale i tak strasznie zmokłam. Adaś na szczęście nie aż tak mocno bo był zakryty budką. Ale i tak zaraz wzięłam i go przebrałam i otuliłam kocykiem i ciepłe mleczko podałam. Na szczęście nie ma żadnych objawów przeziębienia.

A poniżej zdjęcia mojego małego pływaka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148253 przez mermide
Normalnie wczytał mi sie poprzedni post i kompa mi wyłączyło. A to drugie zdjęcie:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148255 przez paulina2209
mermide już teraz mogę ci napisać bo już wcześniej sprawdzałam pogodę że zapowiadają deszcze i 14 st. myślę że ładnie nie będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148258 przez mermide
ach to nie fajnie :( Tak baaaardzo chcieliśmy jechać, ale może sie mylą... Czasem pogoda im się nie sprwdza... Mam nadzieję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148263 przez mufa
Super pływak, prosimy o więcej zdjęć i może jakieś z mamusią??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148268 przez mufa
A u nas nie pozwalali za rączki ciągać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148277 przez mermide
Z mamusią lepiej zdjęć nie oglądać :P Mamusia nie jest tak ładna jak Adaś, więc nie będziemy psuć efektu.

A za rączki to dlatego, że dziecko jak wskoczy to, żeby zanurkowało, kawałek przepłynęło i potem je się wyciąga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148351 przez asia26
czsec dziewczatka :) ja tez codzien widze zmiany u Oliwki a jak ogladam zdjecia tak od poczatku to nie wierze ze to moje dziecko jestt na tych wszystkich fotkach tak buzinka sie zmienia :) u nas dzis pogoda syf :( leje zimno tylko 12 st. kupilismy dzis fotelik na rower bo tesciowie chca Oliwi podarowac na roczek i dali kase 299 zl kosztowal ale super wypas :D prezenty dostanie fajne ale to jutro sie pochwalimy no moze w niedziele :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148400 przez mufa
To u nas w trzymaniu pod paszki się coś takiego robiło. A ja obstaję przy swoim, że z mamusią zdjęcie też by fajne było, ja dawałam, a jakoś do pięknych nie należę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl