BezpiecznaCiaza112023

Listopad w tym roku będzie pogodny 2010

12 lata 10 miesiąc temu #149912 przez Emme
Dzień dobry :)
jeszcze jakimś cudem mam net :D
nasza noc podobna do waszej :P wstawałam do niej kilka razy. przestawiła sobie dzień z nocą w kwestii jedzenia- nie chciała jeść mleka wczoraj, na szczęście miałam jakie słoiczki i to cały dzień jadła. za to w nocy 3 razy ją karmiłam! i przez to dzisiaj dłużej pospałyśmy, tzn ja spałam a ona grzecznie się bawiła w łóżeczku :)
Oliwca piękna i ile prezentów dostała- a rowerek super :D
Paulinko, Tola jak miała katar to tak samo reagowała na aspirator :P
U nas też pogoda do bani, pada cały czas :P i kolejny dzień w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #150012 przez alutka1011
Hej
Po pierwsze nie było mnie wczoraj bo pierwsze rodzice przyjechali na obiad a potem mama została z Maja a my poszliśmy z mężem na koncert :) Ale miałam stresa :dry:
Po drugie w zwiazku z zaistniałą sytuacja nie lubie jak mnie ktos tak oczernia ale lepiej będzie jak ja odejdę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #150013 przez asia26
u nas tez zaczelo padac :( fajnie ze jeszcze jestes :) u Was bezsenne noce owocuja chociaz zabkami a u mnie worami pod oczami :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #150015 przez asia26
Anetko przestan robic z siebie ofiare obie z Marta do siebie nie palalyscie wielkimi uczuciami i do siebie dziubalyscie a teraz znow tu zaczynasz nie moze byc dobrze i zgodnie jak zawsze bylo? przeciez w forum nie chodzi o klotnie miedzy nami tylko o wymiane doswiadczen o dzieciach i naszych uczuciach zwiazanych z nimi i nie chcemy Cie tracic ani nawet marteli bo z nia nawet czasem smiesznie bylo ale musicie sie zgodzic o ile decyzja admina moze byc odwracalna i bedzie nam sie tu o wiele lepiej wspolnie wszystkim zylo klotnie nie maja najmniejszego sensu bo nie po to tu jestesmy jestesmy tu by sie wspierac a chyba o tym zapomnialysmy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #150023 przez paulina2209
a aj jak zwykle nie wiem o co chodzi ale nie podoba mi się że Alutka pisze o odejściu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #150039 przez asia26
musialabys sie zaglebic w sierpien 2010 :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #150059 przez mufa
Ja też nie wiem o co kaman :) Ale może się dziewczyny jakoś dogadają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #150062 przez paulina2209
znów miałam error. i nie jestem pewna czy chcę się zagłębiać. chodzi pewnie o to samo co kiedyś u nas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #150068 przez alaq
Cześć dziewczyny,
Należę do kampanii Streetcom i testuję mleko Gerber 2 (właściwie to mój Jasio testuje:). Zbieram wszystkie opinie na temat tego mleczka, czy je znacie i czy podawałyście swoim dzieciom i co sądzicie na temat ceny? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie na ten temat.
Jeśli chodzi o mojego Jasia to chętnie pije to mleko, smakuje mu i nie ma problemów z kupką.
Natomiast jeśli chodzi o cenę to w tej chwili jest jak dla mnie za wysoka - ok.16 zł za 350g.

Nie mogę wstawić zdjęcia Jasia:(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #150201 przez mufa
Alaq ja też testuję mleczko. Nam smakuje i co najważniejsze nie powoduje uczuleń. Dobrze się rozpuszcza i nie jest za słodkie. Cena jest taka jak wszystkich. Nawet nasze obecne mleczko jest nieco droższe. Dużym atutem Gerbera jest to, iż jest ono dostępne praktycznie w każdym sklepie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #150233 przez mermide
Cześć dziewczyny!

Normalnie urwanie głowy :)

1. Oliwka I
dzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :) Spóźnione ale z serduszka :kiss: :kiss: :kiss:

2. Karolinka serdeczne życzenia na ten 8 miesiąc. Też spóźnione ale jak najbardziej szczere :kiss: :kiss: :kiss:

3. Ilonka SUPER te maskotki - krowa - wymiata, a kot Bonifacy i miś Usztek - poproszę :)

4.Emme Tolinka to prześliczna dziewczynka. A te ciuszki... Ja chcę mieć córeczkę i kupować jej takie fatałaszki!!! A ta mina w okularach - bezcenna. Wymiata :lol:

5. Asia Oliwcia wyglądała prześlicznie w tej sukience :)

6. alaq Adaś miał raz te mleczko i go nie dopił. Nie wiem dlaczego, ale w ogóle mu nie smakowało. A co do ceny to porównywalna z innymi markami.

A co do zoo to nie pojechaliśmy :( Taka brzydka pogoda była, że szok. Ale za to pojechalismy na kręgle. Adasiowi bardzo się podobało. Główka latała mu z jednej strony na drugą.

Jeszcze tylko 4 dni i wyjeżdżamy i nie umiem się już doczekać. A jutro idziemy na pogrzeb i mam trochę humor popsuty, że dowiedzieliśmy się o tym w taki sposób.

A może jest ktoś chętny na kawę, bo samej mi się nie chce pić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #150241 przez asia26
Syrenko na czyj pogrzeb jesli mozna wiedziec i jak sie dowiedzialas? i dziekuje Wam wszystkim za komplementy pod adresem mojej Oliwki to baaaardzo mile :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #150259 przez mermide

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #150270 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #150273 przez mermide
Dzięki za słowa otuchy :) I przykro mi z powodu Twojej mamy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl