BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpień 2010

13 lata 8 miesiąc temu #30833 przez Madzia89862
zdrowka wam zyczymy zatem.pogoda teraz zdradliwa jest bardzo trzeba uwazac;/
no to paulinka masz tak jak ja mialam ze maly jak chcialam dac mu sztuczne mleko wypluwal,grymasil..eh..no i zostalismywylacznie na cycu bo inaczej sie nie dalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30848 przez martela89
basik_twins napisał:

Paulinka to prawda ze dostaje przeciwciala tylko goraczka wyklucza karmienie trza sciagac i wylewac


basik to nie prawda bo ja miałam 39 stopni ostatnio i normalnie karmiłam małą bo lekarz mi pozwolił i nic jej nie było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30854 przez iwkaa
ja tezz karmilam MAje jak mialam 38.5 ale to yla temperatura przez piersi takie drobne zapalenie no ale jednak temperatura byla duza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30857 przez paulinkaaa2202
najgorsze ze ja nigdzie nie wychodziłam chyba Adam mnie i mała zaraził :(
ja też karmiłam jak miałam gorączke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30870 przez basik_twins
No widzisz jak to jest iles teori do jednego tematu :) co kraj to obyczaj

a z waga to widze mamy tak samo naście zeszlo a równa dycha zostala ja jeszcze nie iwem czy dalej bedzi emi schodzic puki co mam w noc takie zmeczenie ze pol czekolady na raz lub snikers bo az mnie trzesie na oczy nie widze ale zapasy mi sie juz skonczyly i zaprzestaje takiej praktyki chocby mi leb lecial

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30872 przez Madzia89862
ale energie rzeba skas miec:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30888 przez paulinkaaa2202
ja teraz korzystam i jem tego czego nie mogłam i słodycze również :)

Jestem załamana :(
mała nie toleruje sztucznego wypluwa wymiotuje bebiko masakra cały czas ssie piąstkę a tyle jej daje tego mleka a może za dużo nie mam pojęcia :( kupiłam teraz bebilon zobaczymy

A ja odciągam pokarm a za chwilę mam mega piersi takie twarde tak mnie pieką to stwardnienie aż mi idzie do pachy i ciągnie do ręki boję się że bedzie zapalenie już nie wiem co mam robić strasznie boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30899 przez martela89
paulinka uważaj na bebiko bo ja dokarmiałam nim małą i miała po nim zaparcia i słyszałam,że bebiko często tak działa na dzieciaczki zaczęłam jej podawać bebilon comfort i było ok ale lekarka poleciła mi bebilon pepti na receptę. Mała dobrze go znosi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30900 przez Madzia89862
kapuste ugnieciona przykladaj moze na piersi i masuj je czesto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30913 przez Gosiaczek31
Paulinka spróbuj laktatorem odciągać. Jak nie masz to można pożyczyć w poradni laktacyjnej. Jak miałam nawał pokarmu na 4 dobę próbowałam odciągać ręcznie ale nie dość, że się namęczyłam to cyce dalej miałam jak głazy i bardzo bolało. Dopiero koleżanka wsparła mnie laktatorem. Ogromna różnica. Madzia masz rację, kapusta faktycznie jest dobra na zapalenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30917 przez alutka1011
Ja jak miałam nawał mi pomagał ciepły prysznic mleko dosłownie się lało po płytkach!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30921 przez sylwcia
a mój mały po bebiko to dostał biegunkę jak to róznie dzieci reaguja na to samo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30927 przez Renia2108
Moja mała dobrze toleruje jak narazie NAN , teraz mamy NAN Pro i tez jest ok tylko wymiotuje ale to chyba przez to ze tyle zje naraz a nie umiem jej nie dac jedzenia jak cisnie dalej raczki do buzi:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30928 przez paulinkaaa2202
Dziewczyny jestem w niebie :) zadzwoniłam do znajomej położnej dała mi nr do doradcy laktacyjnego babka przyjechała do mnie do domu.

Co się okazało mogę karmić piersią to jest bezpieczny antybiotyk bo ja go nawet brałam w ciąży biore go co 12 godzin z początku muszę ją nakarmić a później wziąć lekarstwa.
Pokazała mi jak masować jak odciągać pokarm jak sobie ulżyć, jakie są dobre pozycje do karmienia.
Jak ćwiczyć żeby mała język wysuwała i żeby dobrze pierś chwyciła i dolna warga była wywinięta no normalnie ulga :)

mała też zadowolona najadła się śpi smacznie kupka zrobiona a po tym bebiku czy bebilonie robiła zieloną kupkę boże nigdy więcej sztucznego mleka mała znosiła to tragicznie ;/ a piersi o niebo lepiej jak mała wyciągnęła a laktator już mam :)

dziekuję wszystklim za rady :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30933 przez sylwus136
Hej dziewczyny :)
jesli chodzi o mleko to my od 4 miesiecy uzywamy tylko Bebilonu ( w takim zielonym pudełku) małemu nigdy nic po nim nie było.Moze i jest drogi bo 38 zł za puche ale sie opłaca.
A z Bebiko to tez własnie słyszałam ze różnie

a jesli maluch ma kolki to my podawalismy Bebilon taki specjalny na kolki i zaparcia to małemu w ciagu godziny przechodziło wszystko.Mleko gorzkie jak cholera ale widocznie skuteczne :) wiec szczerze polecam :)

jesli chodzi o karmienie piersią z temperaturą i przyjmowaniem leków to oczywiscie ze mozna.Skoro lekarz wiec ze karmisz piersią to zapisze Ci cos takiego ze maleństwu nie zaszkodzi :) bedzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl