BezpiecznaCiaza112023

jak radzicie sobie z upałami?

13 lata 9 miesiąc temu #24226 przez sylwus136
kurcze przez te upaly Kacperek strasznie sie męczy :( lezy w samej pieluszce ale widze ze jest mu ciężko :( ciagle płacze i jest cały spocony...


Mam w całym domu pozasłaniane okna.Mąż jedzie dzisiaj po wentylator.Na klimatyzacje mam niestety za mało miejsca bo mieszkam w bloku ;/

w pokoju mam 29 stopni a na dworze w tej chwili jest 34 ;/ a to dopiero 12 godzina...
no padamy normalnie :(

jak wy sobie z tym radzicie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24232 przez sloneczko
sylwus ja wieczorem ok 20 godziny dopiero otwieram okna i podnosze rolety, na cala noc okna zostawiam otwarte i do rana do ok 7 rano od jednej strony wchodzi mi slonce to odrazu zamykam i spuszczam rolety z drugiej strony czekam dopoki slonce wchodzi i tez zamykam i zaciemniam.

Do tego w salonie mam klimatyzacje ( z czego zauwazylam ze chyba od nij laura sie przeziebila, pomimo ze ja przykrywam,ale to jest w powietrzu) a w innych pokojach wlanczam wiatraki.

temtaretura do ok 14 udami sie utrzymac do 24 ale pozniej jest do 28 bo tez gora sie nagrzeje i schody i ccle cieple powietrze wchodzi do nas.

a z laura wychodze teraz juz do godziny 10:30-11. i na wieczor po 18.

dzis u mnie ma byc 39 a caly przyszly tydz do 40, fee

aha ja sama wyprobowalm to i pomaga, zeby malenstwo sie nie pocilo tak bardzo posypuj troszke pudrem (zasypka) swietna sprawa. i potowki tez znikaja po tym.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24236 przez sylwus136
dziekuje sloneczko:) teraz mały siedzi mi na kolanach i patrzy w monitor :P ale tylko przez chwilke :)
no ja na spacer wyszłam wczoraj o 19 ale było tak nie do wytrzymania ze wrócilismy do domu.I najlepsze jest to ze nie wiem czy Kacperek sie zrobił synus mamusi czy to ta pogoda ale wczoraj była tesciowa i u niej na rekach ryczał u kuzynki tak samo i u mojej mamy tak samo.a jak ja go bralam to byl kochany .ciezko normalnie


a z tym pudrem sprobuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24240 przez _aga86_
Ja rowniez mam pozaslaniane roletki. Sama nie wiem co robic, zeby niunie ochlodzic. Julka wlasnie usnela, a przed snem zrobilam jej letnia kapiel- poprostu popluskala sie w wannie. Na obrecz lozeczka powiesilam mokry recznik- podobno to tez pomaga (recznik zamoczyc pod zimna woda). No i dodatkowo wentylator chodzi, ale to chlodzi bardziej mnie niz Julke, bo ona raczkuje, a wentylator trzymam w miejscu dla niej nie dostepnym i niestety nie chlodne powietrze leci tylko w gore, a nie tam gdzie niunia sie bawi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24250 przez sloneczko
ja wlasnie bardzo uwazam z tym wiatrakiem, od 2 dni laura ma katarek troche kaszlu i kicha, ale bardzo malo. Niewiem czy to robi to suche powietrze w dzien a w nocy bywalo dosc zimno, czy te wiatraki.

Laura tez sie robi taka przytulanka, sa chwile ze nic nie umiem zrobic jak jestem sama, ale jak ktos inny ja wezmie to tez sie spokaja.

a pogoda sylwia tez robi swoje i to bardzo.

a ja sprobuje z tym recznikiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24261 przez iwonan12
Mój mały do 13 jakoś wytrzymuje ale potem się męczy,znalazłam jednak sposób i robię mu kąpiele tak ok 15 w letniej wodzie niestety w wanie ale widzę że bardzo mu pomagają.Z wiatrakiem uważam bo boję się by małego nie owiało



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24263 przez Manga
Żółwik jest już na tyle duży, że może siedzieć w basenie i bardzo mu to odpowiada. Siedzimy więc na dworze pod dużym parasolem, a on na golaska i w wodzie z zabawkami.

A w domu rolety pościągane, ale i tak stosunkowo ciepło... ech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24267 przez jedynaczka
no własnie Manga... a propo basenu :)
mój eM tez siedzi w basenie tylko ze póki co w przedpokoju :) myslisz ze mogłabym przeniesc 'kąpielisko' na balkon??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24285 przez Manga
Jedynaczka, pod warunkiem, że nie masz balkonu w pełnym słońcu. Poza tym nie widzę przeciwwskazań ;) No i na balkonie już obowiązkowo krem z filtrem!

Przed nami kolejny gorący dzień!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24288 przez Mirella
U nas to wygląda tak:



Wczoraj był pierwszy raz i została ustanowiona nowa tradycja, codziennie ok. 15 przed popołudniową drzemką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24290 przez kakasia20
niezle fajniutki filmik:))))

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24291 przez _aga86_
Mirella super filmik:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24293 przez Manga
Mirella, Klaudia pasowałaby do Aleksa, bo on to taki żółwik wodny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #24498 przez Moniq
Mirella zazdroszczę, że Klaudia się tak ładnie bawi; Dominika nie potrafi pół minuty w miejscu usiedzieć to samo dotyczy kąpieli, uwielbia ale do tego musi wstawać, kręcić się, wyłazić z wanienki, by po chwili chcieć znowu do niej wejść:)
:lol: :lol:
już mi brakuje pomysłów na schładzanie mieszkania, Niunia biega na golasa, do tego zdjęłam dywan, żeby było chłodniej, a jak ty :lol: ko coś na nią zarzucę to płacze i od razu jest cała w potówkach; ale dzisiejsza nocka/wieczór też jest kiepski, jest tak ciepło, że jest cała mokra, co pół godzinki chodzę wycierać jej włoski, bo są mokre :/
widzę jak się męczy bidulka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #25009 przez Manga
Żółwik wodny z upałami radzi sobie tak...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl