BezpiecznaCiaza112023

w czym do chrztu zima?

12 lata 5 miesiąc temu #247091 przez anuka86
mam pytanko, w co ubralyscie lub ubierzecie swoje corcie do chrztu zima? bo w swieta nasza niunia ma ten wielki dzien i nie wiem w co ja ubrac, a w kosciele zimno na maxa, w restauracji gdzie organizujemy pozniej obiat tez nie za cieplo, wiec sie zastanawiam w co ja ubrac... jakie macie propozycje? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247196 przez natmur11
jak ja chrzcilam corcie w listopadzie to mialam taki grubszy komplecik z polaru i na to futerko białe ale miala juz 6msc. ale widzialam takie piekne beciki dla takiego malenstwa super. no i tez mozesz ubrac bialy kombinezon do kosciola a do restauracji wlasnie komplecik grubszy jak jest chlodno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248235 przez Marysia27
My chrzciliśmy małego w 2gi dzień świąt, więc do Kościoła ubraliśmy go w komplecik do chrztu, wykonany z włóczki, zapakowaliśmy małego w kombinezon zimowy i oczywiście czapeczkę wełnianą, bo dla 3 miesięcznego szkraba nieogrzewany kościół, to wątpliwa atrakcja, a trzymaliśmy go z mężem na rękach, bo było 5 dzieci do chrztu i nie było miejsca na wózek. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248897 przez anuka86
zakupilam wczoraj bialy kombinezonik, ale taki ze bede go mogla potem jeszze wykorzystac chocby na spacer jakis.sukieneczke ma z welurku pod spod zaloze jej pajacyka bialego i mysle ze bedzie jej cieplo... u nas wlasnie tez trzeba bedzie dziecko cala msze na rekach trzymac az ie boje co to bedzie jak mi nie zasnie bo moja mala wogole nieakceptuje smoczka wiec klopot byloby ja wyciszyc, chyba ze cyca wyciagne przed oltarzem i ja nakarmie hehe ale to raczej nie przejdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249134 przez Marysia27
Zastanawiam się tylko, czy w sukieneczce do kombinezonu będzie małej wygodnie? No cóż, z synkiem nie miałam takich dylematów ;) A tym że mała może płakać, to się nie przejmuj, w końcu do żywa istotka, a nie lalka na wystawie! i zapytaj wcześniej księdza, czy będzie możliwość udać się w ustronne miejsce (np. zakrystia, gdzie będziesz mogła nakarmić małą, jeśli będzie się tego domagała? wszystko można dogadać :) A chrzest trwa dłuższą, chwile ze mszą, więc raczej nic was nie ominie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249139 przez anuka86
hehe no racja bez nas nic sie nie odbedzie:P dzien przed chrztem mamy przyjsc na nauki to popytam co i jak dokladniej. a kombinezonik mam ala spiworek na nozkach wiec sukienka jej nie powinna przeszkadzac. oby pogoda sie utrzymala do niedzieli taka jak teraz to sie nie bede martwic ze zmarznie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249141 przez Marysia27
W takim razie trzymam kciuki, i życzę niezapomnianej i pełnej wzruszeń uroczystości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl