BezpiecznaCiaza112023

Pierwsze urodziny

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #34122 przez ilona
Madzia ja robiłam niedawno biszkopt na tort z tego przepisu mojewypieki.blox.pl/2009/06/Biszkopt-przepis-II.html

Wyszedł piękny, puszysty i bardzo smaczny. :)
Robiłam trzy torciki już na tym biszkopcie.
Krem to już smakowo wedle uznania, nasączenie raczej bezalkoholowe bo Filipkowi może zaszkodzić :)
Ja robie wodę + cukier + sok z cytryny, pomarańcza zależy co chce wykombinować :)

Dekoracje albo możesz kupić gotową, albo zrobić coż kremem :)

Torcik na urodziny mojej chrzesnicy i babeczki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34123 przez Madzia89862
hm...tak tak bezalkoholowy to wiem choc filip tylko skubnie na spróbowanie bo powiem ze nie ucze go słodkosci ani nic mu nie sole.hmm zobaczymy faktyczmie na biszkopt.co prawda mam sprawdzony ale zawsze mozna sprobowac.dzieki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34170 przez sara125
madzia a ty lubisz takie jalowe dania?? maly ma prawie rok i powinien poznawac wszystkie smaki. moj jak byl w wieku twojego malego to juz z nami jadl wiekszosc obiadow i tego co my wiadomo ze nie wszystko ale wiekszosc. teraz juz wszystko je razem z nami nie gotuje mu osobno.wiadomo nie robie pikantnych ale tak to przyprawiam normalnie. ja to lubie duzo ziol w potrawach i tak robie. bazylia majeranek oregano itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34172 przez _aga86_
Ja mialam jeden kupiony, a drugi zrobilam z biszkoptow z karmelem, bananami i kremem smietankowym: Oto ten kupny:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34177 przez sara125
sliczny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34183 przez Madzia89862
sara odnosnie ziół to owszem stosuje do dan malego ale nic nie sole i slodyczy go nie ucze.poprostu uwazam ze sol niepotrzebna jest a tylko nerki by mu obciazala a slodyczy nie ucze z tego wzgledu ze to chemia i lepiej dac dziecku owoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34336 przez olapelc
no własnie, problem z prezentami jest zawsze, jamialam chcrzciny mojej niuni kilka dni temu i tez wszyscy się pytali, co kupić a ja nie wiedzialam co odpowiadac bo dziecko własciwie wszystko ma, a ze akurat musimy kupic nowy fotelik samochodowy to powiedzilisy ze zbiramy na nowy fotelik oraz wozek parasolke i w sumie kazdy troszke dal i uzbieralismy, a oprocz tego dzidzia dostala lyzeczke i kartki pamiatkowe oraz drobne zabawki i wszyscy chyba sa zadowoleni:)
pierwsze urodziny bedziemy obchodzic w listopadzie i tez pewnie rodzina bedzie sie pytac co kupic albo po prostu przyjda z kolekja olbrzymia iloscia zabawek - juz nie mamy gdzie tego trzymac - zwlaszcza ze mieszkanie male. ale grunt ze dzidzia sie cieszy jak ma cos nowego dla malych raczek:)

przy okazji:

www.ankiety-online.pl/survey.php?id=Surv...cf378abdb&page=0

proszę o pomoc w postaci wypełnienia krótkiej anonimowej ankietki - czas około 1 minuty. zbieram informacje do pracy na temat analizy rynku art dla dzieci, z gory dziekuje za pomoc:)

link

www.ankiety-online.pl/survey.php?id=Surv...cf378abdb&page=0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93994 przez natmur11
mysle sobie wlasnie o roczku mojej coreczki. wypada pod koniec maja wiec mam nadzieje ze bedzie cieplo i uda sie zrobic imprezke na dworzu. planuje grilla zwlaszcza ze moja rodzinka lubi takie grillowe pogaduchy a podworko duze to i 5 dzieci bedzie mogla pobiegac:) macie moze jakies propozycje totru? chcialabym jakis "wyjatkowy" ale jak patrze w internecie to wszystkie sa albo za skromne albo zbyt przesadne. jakos nie umiem sie zdecydowac. i takie moje pytanie co proponujecie na takiego urodzinowego grilla, poza doroslymi bedzie jeszcze ok 5 dzieci do 2 lat, glownie chodzi mi o potrawy.
a z prezentow ja chce kupic corci maskotke na biegunach, od rodziny moze dostanie taki rowerek przynajmniej ja bym chciala:D dzis juz byl chrzesny i sie pytal co by ninia chciala na urodziny i nie wiedzialam co powiedziec ale ja bym stawiala glownie na zabawki bo tego nigdy za wiele:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #94170 przez _aga86_
Ciezko doradzic z tortem, bo kazdy ma inny gust. Najlepiej przejdz sie do jakiejs cukierni- powinni miec katalog z tortami i napewno cos wybierzesz.
Jesli mala nie ma jeszcze rowerka to naprawde swietny pomysl na prezent- zwlaszcza, ze zbliza sie lato :) Nie wiem ile takie rowerki kosztuja w PL, ale mysle, ze smialo powinnas powiedziec chrzestnemu, ze przydalby sie rowerek- bo napewno jemu ulatwiloby to sprawde, a Wy bylybyscie zadowolone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #282361 przez bombel779
Drogie mamusie, chciałam Was prosić o poradę odnośnie MIEJSCA zorganizowania imprezy urodzinowej.
Najbardziej by mi odpowiadało w mieszkaniu, żeby było tak swojsko :) ale mieszkam w bloku, na IV piętrze, bez windy i niestety moja babuszka tak wysoko nie wejdzie po schodach :(
W związku z czym "zmuszona" jestem zorganizować przyjęcie poza domem.
Mam jedną sprawdzoną restaurację w której zamawiałam obiad i słodki poczęstunek na mój ślub cywilny :) - mają tam dobre jedzonko, miły personel i finansowo całkiem przystępnie, ale zastanawiam się czy to będzie odpowiednie miejsce dla rocznego dziecka????? :S
Myślałam też o jakiejś bawialni dla dzieci, ale po 1-sze w mojej okolicy nie znalazłam niczego ciekawego :dry: a po 2gie - znowu zastanawiam się czy to byłoby dobre rozwiązanie?? Nie wiem czy mój syn będzie chodził do tego czasu, a więc czy będzie "biegał" gdzieś po takiej bawialni?
Generalnie planuję zaprosić 13 osób dorosłych + 1 dziecko (2,5letnie). Z menu chcę tylko - tort + kawa, jakieś owocki... i zimna płyta. Nie zamierzam długo imprezować więc tyle starczy ;)

Czy macie jakieś pomysły / propozycje??
Może są tutaj mamy ze Śląska i mogłyby mi polecić konkretną miejscówkę?? :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl