BezpiecznaCiaza112023

Mała różnica wieku - dzieci szybko jedno po drugim

12 lata 2 tygodni temu #356646 przez ann-sunshine
Witajcie Drogie Mamy,

Jestem mamą dopiero od 3 miesięcy ale już teraz zastanawiamy się z mężem nad rodzeństwem dla naszej pociechy. I tu pada pytanie: kiedy zacząć kolejne starania? Napiszcie proszę jak to jest mieć dwoje (troje) dzieci z niewielką różnicą wieku (rok, dwa lata). Jak sobie wtedy Drogie Mamy radzicie, gdy jesteście same w domu z dwójką wymagających i absorbujących dzieci. Jakie są za i przeciw tak małej różnicy wieku.

PS do Moderatorów. Jeżeli był już taki temat to proszę o scalenie wątków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #394067 przez iwonaryki
Moja droga jesteś dorosła i sama podejmiesz decyzję , ja akurat mam dwie córeczki tak rok po roku i powiem Ci tak szczerze że trochę ciężko mi było , syn do szkoły chodził , Marysia potrzebowała mojej uwago cały czas i czasami sama nie wiedziałam za co się złapać , a mój narzeczony mało co mi pomagał dopiero jak go uprosiłam to zostawał z Marysią , a Grześ zaczął sam chodzić do szkoły a miał trochę , bałam się jak nie wiem bo dość dana droga jest niebezpieczna a na pomoc kogokolwiek nie mam co liczyć .. Nie mówię że żałuję tej trzeciej ciąży itp ogromnie się cieszymy że mamy trójkę dzieci choć chcieliśmy mieć tylko dwoje nie mówię ze jest mi teraz łatwo bo praktycznie mam teraz ręce pełne roboty ale mimo tego jakoś daję sobie radę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437291 przez ewelinda83
ann-sunshine ja mam 6 miesiaczna coreczke i juz z mezem myslimy nad kolejnym brzdacem :) mysle ze starania zaczniemy z poczatkiem roku :)
napewno lekko nie bedzie ale jak bym miala na to patrzec to pewnie nigdy bym sie nie zdecydowala na dzieci :S a latka leca :silly:
ja z siostra jestem rok po roku i mama dala sobie z nami rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #437531 przez chłopek
ja mam dzieci w z niedużą różnica wieku Ksawcio ma 22 miesiace a Sebuś 3 :) czasem naprawde jest ciezko ale jakos daje rade,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl