BezpiecznaCiaza112023

Wrażenia młodych Mam :)

10 lata 7 miesiąc temu #750576 przez srenka_918
Mój czasem ma takie dni że je co 2 godz przez 2 min i cały czas słychać jak połyka ;) c zasem ma dni że karmię go co 4 godz i je 5 min i mu wystarcza... On nie jest ani trochę systematyczny ;) Nie ma swojego cyklu dnia... Wyjątkiem jest kąpiel, musi być o 21 bo jak jest wcześniej to potem nie chce jeść i spać a jak później to wyje wniebogłosy...
Jeszcze jakiś miesiąc temu wybrał sobie porę na kąpiel 22... Ale to było za późno dla mnie i codziennie robiłam mu kąpiel o 10 min szybciej i jak doszłam do 21 to na razie jest ok, ale jak będzie w nocy spać dłużej niż 6godz ciągiem to przeniosę kąpiel na 20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750725 przez KaRoLkA
To nam się dzień sam unormował je co 3 godz pozniej sie chwile bawi i zasypia
O 10 , 13 ,16 i kapiel zawsze około 19 pozniej cyc i o 20 juz spi przewaznie :) nauczyla sie sama zasypiac
takze jak zaczyna marudzic to smok i pieluszka i zasypia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750748 przez srenka_918
Mój też w większości przypadków sam zasypia, często nawet nie potrzebuje smoka, ale pielusia obowiązkowo ;) Wieczorem tylko za każdym razem chciałby na cycu zasypiać... Czasem mu pozwalam, ale czasem odstawiam póki jeszcze nie śpi żebym później nie miała jakiś cyrków, że tylko z cycem będzie spał ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl