BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

10 lata 4 miesiąc temu #824911 przez marigra
cześć dziewczyny

gosia - znam twój ból, bo u nas podobna sytuacja była w niedzielę - Zuza nie spała w ciągu dnia bo nie i już, poszła spac przed 20 ale w nocy wierciła się budziła płakała szalała.....wiec chyba po prostu była tak zmęczona ze nie mogła spac....zresztą dzisiejsza noc nie lepsza...ostatnio budzi się koło 3 i w ogóle nie chce spac tylko najchętniej chce isc do drugiego pokoju i się bawic...ale ze mąż miękka fryta to non stop jej ulega wiec ona się przywyczaja i jest błędne koło.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #824913 przez gaabrysia
Hej

Ja też nie wyspana, ale przez to ze do ppznajdujesz siedzialam a później usnac nie moglam...

Teraz rowerami biegowe będą hitem na urodziny, my też już patrzymy. Ale chyba kupie taki metalowy, a nie drewniany..

Wpadne później, muszę wypić kawę;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #824918 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #824935 przez gusiag
Marigra no właśnie chyba to to że zaburzyła swój rytm, ale to jej wina bo od 12 próbowałam ją uśpić w dzień i do 15 nie zasnęła, a potem już było za późno a i tak szalała, to pewnie w nocy taka była zmęczona że może poirytowana, nie wiem :(
Gabi drewniany to mamy trójkołowy do jazdy po domu a zamówiłam taki images.mytoys.com/intershoproot/eCS/Stor...251/58/2515862-w.jpg
Asia szkoda, że niania okazała się pazerną pipą :( mam nadzieje, że jakoś rozwiąże się ta sprawa. zdrówka dla Kapiego
nie wiem co pisać bo umieram na ból głowy wybaczcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #824980 przez gaabrysia
No fajny, ja upatrzylam sobie dwa, ten drugi fajbiejszy bo z hamulcem ręcznym, ale aukcja się skończyła. Ale myślę, ze jeszcze przez 2 mc będą;) ale mniej więcej taki; m.allegro.pl/przedmiot,jd-bug-rowerek-bi...eski,3828325049.html

Asia przykro wyszło z ta niania...prosimy jąkas fotke Kapiego;)

Zbieram się, idziemy na krótki spacer i zakupy jedzeniowe.

Wpadne jak młody będzie mial drzemke;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #825085 przez ewelinda83
U nas noc spokojna tzn tak jak co pare dni, Kinga wyladowala u nas :dry:
Sniadanko slicznie zjedzone i teraz pora na zabawe :)

Dziewczyny fajne te rowerki :) my chemy kupic Kindze na urodziny duza kuchnie - mam nadzieje ze znajdzie sie na nia miejsce :blink: www.smythstoys.com/kitchens-household-44...b2-8733-a5f730c7d4c3

Gosia u nas jak Kinga nie spala w dzien to pozniej padala mi ok 18 i spala po 13 godzin ( mialam tak z nia dwa razy w PL )
tak wiec wspolczuje:(
Dzisiaj juz kilka razy biegalam do wc bo Kinia wolala siku, jak narazie bez sukcesu ale nie lekcewaze jej wolania zeby jej nie zniechecic - w koncu zalapie o co chodzi ;)

Asia ale pinda z tej niani :angry: szukaj jeszcze jakiegos rozwiazania :)
Dobrze ze lekarz was uspokoil, zyczymy zdrowka :)

Gabi udanego spaceru i zakupow :) my sie wybieramy dopiero po drzemce :blink:

Martyna a ty dlaczego z nami niepiszesz :unsure: widze cie czasami, co tam u was ? Jestesciew PL czy wrocilas do DE ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825113 przez gaabrysia
Spacer był krótki, bo zimno. A nawet nie to zimno co wiatr nie przyjemny..

Teraz od 30 min spi, ale pogardzil mlekiem, wieć obiad będzie wczesniej.

Ale fajna ta kuchnia, sama bym się pobawila;) rozmawialas z szefem?

Niania nie fajnie się zachowała bo pewnie umawialiscie się wcześniej na pensje dla niej, chyba miala świadomość za ile pracuje..Może znalazła po prostu coś lepszego.

Myślicie, ze łatwiej nauczyć na tej nakladce niż nocniku? Może też kupimy. Ale mam mała łazienkę nie chcialabym w niej ciągle siedziec, chyba pod prysznicem;)

Wczoraj wywiesili ogłoszenie, ze będzie przegląd rur bo planowana jest wymiana instalacji wodnej, hmmm tylko mi teraz tego brakuje, żeby mi płytki porozwalali...wr.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825129 przez ewelina.zak.1991
Asia a u Was dlugo trwalo to zapalnie krtani czy od razu antybiotyk pomogl??

my tez mamy nakladke i na poczatku co chwile chcial siadac oczywiscie w ubraniu( tak jak na nocniku) a gola pupka nie bardzo.. teraz tez od czasu do czasu chce siasc ale tylko ubrany i udaje ze robi siusiu. byl taki okres ze zawsze przed kapiela go bralismy na nocnik i kilka razy nasiusial ale plakal zeby jak najszybciej sie kapac bo uwielbia to... raczej to jeszcze dlugoo potrwa.


ja nie mam wlasnie zadnego pomyslu na prezent... hm...

Czy wasze maluchy pija jeszcze mleko modyfikowane?? bo ja daje jeszcze tylko rano... a na wieczor kaszka albo platki z mlekiem albo kasza manna, a wy??
a co z wit d3? daje ktos jeszcze?

Moje maleństwo !!!:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #825157 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825289 przez mariola2041
hej u nas wszystko dobrze...jeśli chodzi o naukę sikania na nocnik to Zosia powoli łapie i przychodzi i mówi że chce siku i ją sadzam bo jak wiecie sama nie usiądzie bo nie umie chodzić więc trochę trudno z pozycji na klęcząco na nocnik ale faktycznie za każdym razem robi siku więc już załapała i zawsze rano jak zje mleko ją sadzam i robi siku i kupę i dopiero jak zrobi kupę chce zejść czasem nie robi i wtedy jak zrobi w pieluchę przychodzi i mówi ze kupka jest wiec i tak dobrze ze już wie ze coś jest...na pewno do czerwca się nauczy już całkiem to zostanie tylko maluszek do przebierania...ale tak zastanawiam się nad miłością bo szczerze trudno mi sobie to wyobrazić że już Zosia będzie dalej...

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825422 przez georgette102
hej

pospiesznie przeczytałam wszystkie posty a do linków nawet nie zajrzałam, mama jest u nas, więc nie rozsiadam się przed kompem, Maja już śpi, a ja mam chwilę na odpoczynek, w pracy miałam ciężki dzień, bardzo dużo pracy, ledwo ogarnęłam temat, Maja nadal nie jest do końca zdrowa, ale i tak bardzo grzeczna, babcia nie narzeka :) dowiedziałam się, że przyjaciółka w kwietniu wychodzi za mąż, więc szykuje się impreza i wydatki...

dziewczyny wybaczcie, że nie odpiszę każdej z osobna, ale padam na twarz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #825434 przez gaabrysia
Dorota, ja teraz mogę nawet stwierdzić, ze w pracy odpoczywalam:)

Mariola o co chodzi z ta miłością bo ja nie bardzo rozumiem? Czy zosia będzie zazdrosna? Czy czy będziesz tak samo kochać..

Gusiag kiedy wy nad to morze? Ale fajne, też autem? Moglbybyc śnieg, ale temp mogłaby trochę spaść;) ja przynajmniej bym się nie pogniewala.

Adrian się szaleju nabawil.. I mu się teraz zebrało na najlepsza zabawę, no ale zaraz będzie płacz..- nie było, sam chciał do lozeczka, zazwyczaj o tej godz już spi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825532 przez mariola2041
nie chodzi o to że ja się boję jak rozdzielę miłość którą daje Zosi na te drugie dziecko...bo Zosia nie jestem zazdrośnikiem a znam dzieci które są bardzo zazdrosne jak ich mamy wezmą inne dzieci na ręce

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825605 przez gaabrysia
Hej u nas noc spokojna;)

Tylko jedna pobudka o 2;)

Mariola pytałam bo nie bardzo zrozumialam końcówkę Twojego przed ostatniego posta..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #825730 przez gusiag
nasza noc też dobra, Ola spała 12 godzin, ale z moim spaniem ostatnio tragicznie, nie mogę zasnąć po kilka godzin, a jak wreszcie zasnę to budzę się co pół czy co godzinę. Tabletki na sen nie dają nic, drink na spanie nie daje nic, już nie wiem co robić.
Mariola Ty w ogóle nie zastanawiaj się nad tym jak to będzie z podziałem miłości bo to przyjdzie samo i naturalnie, będziesz kochać dzieci tak mocno jak tylko potrafisz. A Zosia na pewno zrozumie, że mama musi zajmować się też drugim maluszkiem, po prostu dużo jej o tym opowiadaj, że w brzuszku jest dzidziuś i jak się pojawi to Zosia będzie mamie pomagać itp. Sama zobaczysz :)
Dorota trzymaj się dzielnie i nie padaj na twarz tylko wpadaj na klawiaturę, może coś do nas naklika ;)
Gabrysia my nad morze tylko we dwie, więc lecimy samolotem - jeszcze Ola nie będzie miała 2 lat więc jej bilet kosztuje tylko 10 euro :) a lecimy w przyszły czwartek, a wrócimy we wtorek popołudniu, także tak na chwile tylko, pospacerować codziennie po plaży i po starym mieście (Gdańsk):) dlatego mam nadzieję na 0 st albo -1 a nie -10 czy -15 jak jest teraz! Bo przy -10 to tak średnio spacerować po plaży bo wiatr potęguje to do nie wiem jakiego odczuwalnego mrozu a z dzieckiem to wiadomo jak jest.
byłam dziś na szybko (15min) w C&A bo był jedyny w pobliżu i kupiłam Oli dwie bluzki z myszką Miki, Mini i Daisy i dwie pary spodni bo mieliśmy braki. aa i jeszcze spinki do włosów w kształcie uszu myszki Miki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl