BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2012

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #290384 przez asiula2134
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290385 przez Karola1990
Asiula jestem na 2 roku. ciężko strasznie mi się uczyć. mam taaakiego lenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #290394 przez asiula2134
,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290480 przez martyna123
Dziewczyny co sądzicie o pasach lub gorsetach wyszczuplających po porodzie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290486 przez gucha86
strangerwold piękny brzuszek :)

gabrysiu to faktycznie pępuszek ci wystaje, śmieszny taki ;)

Dziewczyny jeśli chodzi o ubranka to mam chyba łatwiej bo u nas są od 0-3 i nie ma wzrost, są jeszcze ubranka dla wcześniaków, ale ich mam tylko naprawdę kilka sztuk.

Martyna ja będę kupowała takie majtki z golfem, są lepsze od pasa bo się nie zsuwają ale trzeba kupić dobrej firmy lub ze sprawdzonego źródła bo jest wiele podróbek które nie działają.

Ja dzisiaj miałam zły dzień, moje hormony szaleją i bym ryczała bez powodu, jak dla mnie to mogłabym dzisiaj zasnąć i obudzić się w dzień porodu mojej kruszynki, cudownie by było :)

Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290494 przez emma
martyna: nikt z mojego otoczenia nie uzywal, ale slyszalam niekorzystne opinie poloznych i lekarzy, ponoc pasy idealnie utrudniaja prawidlowe krazenie krwi, a czasem i oddychanie, a efektow upiekszajacych jak na lekarstwo ;). sama nie zamierzam probowac, zwlaszcza ze planuje kolejne ciaze. w razie czego na 10. rocznice poprosze o kase na plastyke brzucha i juz ;).

asiula: nieduzo ci zostalo, dasz rade, jeden semestr da sie przezyc, a moze nawet bedziesz zadowolona, ze mozesz sie raz na tydzien oderwac od pieluch i karmienia :).

karola: szczerze, mysle, ze gdybym byla na 2. roku, mialabym wiekszy zapal, bo studiuje juz 9. rok i czuje sie powoli zmeczona :). dlatego za 2 dni postaram sie spiac, a potem robie sobie baardzo dlugie wakacje! :D

3/4 prasowania z glowy, ale czuje to wyraznie w nogach i w karku... pakowanie torby sie opoznia... moze jutro? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290495 przez strangerwold
Ja myślałam o pasie takim po porodzie;)
Ja dzisiaj z humorem różnie raz wesoło raz smutno ale moje maleństwo nie pozwala mamusi się smucić :) kochane maleńkie a tyle radości daje że nie da się tego opisać.

Dziewczyny w ogóle od poru godzin co jakiś czas boli mnie bardziej jedna pierś już sama nie wiem czy pierś czy tylko brodawka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290501 przez martyna123
Ja oglądałam program Kasi Cichopek sexi mamy i ona bardzo poleca takie gorsety wogóle daje róźne pomysły diety ćwiczenia fajne to jak się komuś nudzi to na ipla idzie zobaczyć wszystkie odcinki. Ona właśnie mówiła że ten gorset i majtki wyszczuplające dużo pomogły po porodzie. u mnie dziś taka złość wszystko mnie drażni ciągle mi gorąco masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290505 przez emma
nie jestem fanka kasi cichopek ani nie uwazam jej za autorytet w zadnej kwestii, wiec pewnie nie zakupilabym takiego pasa z jej polecenia z czystej przekory ;). dziewczyny, jestesmy mlode (no, ja troche starsza niz inne ;)), zadne gorsety nie beda potrzebne, wrocimy do dawnej aktywnosci i bedzie ok! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290527 przez natmur11
ja mam taki pas i mi wciaga brzuszek akurat z tym ze nie mozna go nisic non stop. w zestawie sa rozpisane latwe cwiczenia do tego pasa. Moim zdaniem cudów nie dziala ale u mnie poprawia co nie co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290544 przez mariola2041
hej dziewczyny ja dziś jestem bardzo szczęśliwa bo moja mała kruszynka była dziś bardzo żywa i się uśmiechała do mnie,wkładała sobie rączki do buzi i uczyła się ssać,w sumie w poniedziałek minie drugi tydzień jak się urodziła a jak by była w brzuszku to to by był dopiero 32 tydzień...cieszę się że mam swojego maluszka tylko smuci mnie to że nie mogę go mieć przy sobie:(

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290554 przez gusiag
Mariola to świetne wiadomości :) jak będziesz miała możliwości to pokazuj nam zdjęcia :) w końcu wszystkie jesteśmy jej ciotkami :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290805 przez aisod
mariola2041 napisał:

hej dziewczyny ja dziś jestem bardzo szczęśliwa bo moja mała kruszynka była dziś bardzo żywa i się uśmiechała do mnie,wkładała sobie rączki do buzi i uczyła się ssać,w sumie w poniedziałek minie drugi tydzień jak się urodziła a jak by była w brzuszku to to by był dopiero 32 tydzień...cieszę się że mam swojego maluszka tylko smuci mnie to że nie mogę go mieć przy sobie:(


Jeszcze troszkę i będziecie już razem :) Szybko minie nawet się nie obejrzysz ;) Najważniejsze, że malutka jest zdrowa i się szybko przystosowuje do nowych warunków...
Jak Ci się uda to zapoluj na ten uśmiech z aparatem i pokaż nam też :) Pewnie każda z nas chętnie pouśmiecha się do Zośki ;P

Kurcze, ale to faktycznie paranoja z tym, że wcześniaki trzymają tak długo w szpitalu chociaż nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby były już w domu... Niby taki rozwinięty kraj... Hmmm...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290811 przez kotek23
Bardzo proszę o oddanie głosu na Klarę.
edupelzaki.pl/?page=konkurs&id=18
Głos można oddać tylko dziś do godz. 24.
Z góry serdecznie dziękuje za oddanie swojego głosu na moją córkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #290813 przez georgette102
martyna123 napisał:

Dziewczyny co sądzicie o pasach lub gorsetach wyszczuplających po porodzie??


martynko w ramach prezentu "naciągnęłam" męża na majtki wyszczuplające
www.mikoma.pl/figi-sciagajace-elite-iv-s.html - tylko w kolorze beżowym, ale to raczej w celach estetycznych niż "uzdrawiających"

mariola2041 świetnie, że mała jest zdrowa, ale jak już wcześniej pisałam - współczuję rozłąki z maleństwem; nic nie pozostało tylko cieszyć się tymi chwilami, które spędzacie razem i czekać na jej powrót do domku; oczywiście podobnie jak pozostałe ciocie czekam na fotki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl