BezpiecznaCiaza112023

Apel o porządek

14 lata 3 miesiąc temu #3856 przez tysia178
jasne ;p a moja propozycja co do regulaminu jest taka,żeby posty pisane pod rząd przez tą samą osobę były kasowane, bo właśnie od tego jest opcja edytuj :) piszę to już po raz kolejny w kolejnym miejscu ! :) mam nadzieję,że teraz zostanie to zauważone..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3857 przez Mirella
Może ograniczmy się do reklam dotyczących ciąży i macierzyństwa? Jakieś sklepy internetowe czy coś w tym stylu... A kilka stron zostało tu poleconych, dotyczących karmienia i zabawy z maluchami i jestem jak najbardziej za takimi reklamami. Po co siedzieć w necie godzinami i szukać jak ktoś już znalazł? A takiej wiedzy wszystkie chyba szukamy :)
No i zobaczcie same dokąd zabrnął apel o porządek....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3862 przez poli
A co z polecanymi przeze mnie stronami typu gdzie szukac odpowiedniego lekarza, gdzie można prowadzic samoobserwacje, która jest ważna moim zdaniem dla starających? Myślę, że taka cenzura, raczej nie jest potrzebna, no chyba, że jest... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3868 przez tysia178
te strony ze szpitalami też są bardzo potrzebne.. w końcu poczytałam tam kilka opini na temat mojego lekarza i wyszło że on wcale nie jest taki lubiany! dzięki Tobie poli właśnie to odkryłam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3874 przez kasiora
poli napisał:

A co z polecanymi przeze mnie stronami typu gdzie szukac odpowiedniego lekarza, gdzie można prowadzic samoobserwacje, która jest ważna moim zdaniem dla starających? Myślę, że taka cenzura, raczej nie jest potrzebna, no chyba, że jest... :/

mi nie chodzilo konkretnie o to...
duzo by tlumaczyc...
to tylko moje propozycje, ostatnie slowo nalezy do pani katarzyny :silly:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3881 przez kasiora
tysia178 napisał:

te strony ze szpitalami też są bardzo potrzebne.. w końcu poczytałam tam kilka opini na temat mojego lekarza i wyszło że on wcale nie jest taki lubiany! dzięki Tobie poli właśnie to odkryłam:)

tysia i temat znowu dazy do czego innego...
jest to temat o
    porzadku na forum i propozycjach na regulamin forum
:)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3885 przez Mirella
Poli, wszystkie polecane przez Ciebie strony są jak najbardziej w porządku :)
Myślę że Kasiorze chodziło głównie o taki jeden post, który wprost zapraszał na inne forum dla mam, czyli ewidentnie konkurencja, i takich postów nie powinno tu być. Jakaś taka dziwna forma podbierania forumowiczek...
A stronami które nie są konkurencyjne do tej uważam że powinnyśmy się dzielić, po to w końcu jest forum, żeby się móc czegoś dowiedzieć, a nie czytać posty w stylu "też tak mam" :P Oczywiście możemy sobie taką wiedzę przekazywać przez gg ale po co robić tajemnice z rzeczy przydatnych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3899 przez tysia178
kasiora zauważ,że w poście jest napisane jasno i wyraźnie : TE STRONY ZE SZPITALAMI TEŻ SĄ POTRZEBNE. a dalej jest opis co dzięki tej stronie osiągnełam. uważam że jest to post na ten temat bo jest t o odpowiedź na zapytanie Poli. A Ty pisząc powyższego posta w woli niejasności sprowokowałaś mnie,żebym odpisała. I tutaj mogę się zgodzić,że ten post którego właśnie pizę jest nie w temacie. Ale tamten jak najbardziej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3926 przez Scholastyka21
w regulaminie uważam że powinien być jakiś punkt odnośnie instrukcji korzystania z forum, choćby jak wstawić zdjęcie bo wiele osób ma z tym problem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu - 14 lata 3 miesiąc temu #3957 przez kasiora
cd. propozycji regulaminu:

*zakaz wklejania linkow do stron z nielegalnymi programami,plikami..

*tysia z tym dublowaniem tez ma racje :silly:

co do reklam. poli twoje namiary na szpitale itp byly jak najbardziej potrzebne. chodzi mi jak juz pisalam o reklamy innych for (o tej zamej tematyce) i przede wszystkim reklamy ktore nie sa zwiazane z tematem...
macie wiecej propozycji :unsure:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #3974 przez poli
Niby oczywiste, ale jednak: zakaz używania wulgaryzmów.

I coś co jest myślę dośc istotne w dialogach: krytyka poglądów owszem (można się nie zgadzac z czyimś zdaniem), krytyka osoby poprzez wypowiadane przez niego poglądy - nigdy. Byłam świadkiem nie raz, że przez niezgodnośc poglądów, kobiety zaczynały wyzywac się od idiotek - średnio smaczne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #4125 przez Katarzyna
Dziękuję za przedstawione propozycję.

Na pewno za spamowanie można uznać jeżeli na forum pojawia się osoba, która zamieszcza krótką informacje i link. Raczej nie jest użytkowniczką naszego forum i nie zamierza z nami zostać. Myślę, że taki posty nic nie wnoszące można kasować.

Widziałam apel o instrukcję forum. Zgadzam się z nim i postaramy się stworzyć taką instrukcję forum, która będzie zawsze "w zasięgu ręki".

Po skonstruowanie regulaminu forum, zostanie on opublikowany i poddany dalszej dyskusji :)

Wszystkie dodatkowe sugestie mile widziane. Osoby, które chcą zabrać głos proszę o przeczytanie powyższych postów. Tak żeby nie dublować sugestii. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #4229 przez paulinika
Zgadam sie z dziewczynami chociaz ja adres mojego bloga wkleilam na prosbe dziewczyn :laugh:

Zycie jest piekne gdy zyc sie umie gdy jedno serce drugie rozumie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #4376 przez Katarzyna
paulinika napisał:

Zgadam sie z dziewczynami chociaz ja adres mojego bloga wkleilam na prosbe dziewczyn :laugh:


Paulinika nie ma problemu :)

PROŚBA! Jeżeli cytujecie wybrany fragment podawajcie źródło. :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6809 przez kasiora
Katarzyna napisał:

(...)

Po skonstruowanie regulaminu forum, zostanie on opublikowany i poddany dalszej dyskusji :)

(...)


mam takie pytanko : jak z regulaminem, za jaki czas mozemy sie go spodziewac? :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl