BezpiecznaCiaza112023

Ćwiczenia po ciąży

9 lata 7 miesiąc temu #928178 przez ewawawa
olga85 - widzę, że mamy podobnie tez jestem fanką baby and mama med, kupiłam tam Energia i Witalność i coś jeszcze, a co do ćwiczeń to praktykuje, wcześniej chodziłam na jogę a teraz w ciąży na ćwiczenia dla mam w ciąży, fajnie się po nich czuję, mam nadzieję, że po ciąży będę mogła szybko wrócić do ćwiczeń :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928384 przez olga85

ewawawa napisał: olga85 - widzę, że mamy podobnie tez jestem fanką baby and mama med, kupiłam tam Energia i Witalność i coś jeszcze, a co do ćwiczeń to praktykuje, wcześniej chodziłam na jogę a teraz w ciąży na ćwiczenia dla mam w ciąży, fajnie się po nich czuję, mam nadzieję, że po ciąży będę mogła szybko wrócić do ćwiczeń :)


Fanka to może za dużo powiedziane :) po prostu lubię produkty baby and mama :) a ćwiczenia fajna sprawa jeśli tylko jest się w stanie ćwiczyć to jak najbardziej warto , podobno nawet poród jest wtedy łatwiejszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928535 przez ewawawa
a co jeszcze próbowałaś z baby and mam med ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #928568 przez klaudiad6
Skoro tak chwalicie to może i ja wypróbuje coś z tej marki ;) ;) A joga fajna sprawa tylko od razu pewnie nie będę miała się jak wyrwać bo mąż pracuje do pózna a z maleńka nie pojadę bo ktoś musiałby mi ja pilnować jak ja będę ćwiczyła.....chociaż na you tubie też bym coś znalazła dla siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929100 przez olga85
jeśli chodzi o jogę, to bardzo ważne jest słuchanie instruktora co i w jaki sposób trzeba zrobić, bo takie tyci tyci szczególiki decydują o prawidłowo wykonanym ćwiczeniu ;) ale zawsze możesz tak jak mówiłaś zacząć od You Tube - zobaczysz czy w ogóle Ci się to podoba :)

teraz dość popularne się zrobiła, jest dużo ich reklam w sieci , widziałaś ?

ewawawa - chyba już wszystko próbowałam i wszystko fajnie działa, każdy sam musi sobie dobrać, pod siebie, na czym mu zależy i co mu doskwiera :) u mnie od kilku dni jest na topie Dobre Trawienie, bo mdłości powróciły po moim weekendowym wypadzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929102 przez olga85
klaudia to jest ich strona jakbyś chciała sobie przejrzeć :) babyandmamamed.com/index.php/strona-glowna/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929172 przez klaudiad6
olga85 No tak bo żeby były lepsze efekty z ćwiczeń to muszą mięśnie dobrze pracować i to te na których nam zależy żeby pracowały w danej chwili :) Joga mi się kojaży raczej z ćwiczeniami łagodnymi alee dobrymi na rozluznienie i koncentracje.. :) No jest tego dużo w sieci taka samo jak fitness czy bieganie
A do jogi używa się małych hantli takich do 2kg czy to raczej w fitnessie pasuje??

A co do stronki to oglądałam i zainteresowała mnie puszeczka dla mam karmiących ,ponieważ 9.10.2014 już mam termin porodu :woohoo:
Czytałam ze można też pić z innymi ziołami także tą melisę moja raz na jakiś czas tez sobie wypije tak dla rozluznienia i lepszego snu...ale nie wiem czy tabletki ASCOFER mogę brać dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929219 przez ewawawa
do jogi stosuje się tylko mat piankowych żeby było wygodnie :) i mięśnie po niej ładnie wyglądają, tak się rzeźbią ładnie :)

a Karmienie Piersią też mnie zaintrygowało ale mi jeszcze troszkę zostało, a i jeszcze Spokojny Brzuszek mnie zainteresował :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929424 przez olga85
klaudiad6 - to prawda joga bardzo rozluźnia, szczególnie jak masz jakieś spięcie to można się odciąć, ale to też nie każdemu się podoba, niektórzy lubią intensywne ćwiczenia i joga jest dla nich za nudna ale mi się podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929480 przez klaudiad6
A próbowałyście do tego jakiś koktajli witaminowych ?? Czy wystarczą ćwiczenia rozluzniające i organizm wraca do stanu sprzed ciąży a nawet lepiej...Nie zależy mi żeby zrzucić kilogramy bo ja nawet ich potrzebuję, ale żeby się porozciągać i wyciszyć..Ujędrnić ciało i tyle :P :P

Już zakomunikowałam mężowi że będę zamawiała puszeczkę dla siebie,bo na witaminy się nie decyduję a zioła lepiej się wchłaniają i masz pewność że nie szkodzisz dziecku :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929504 przez ewawawa
klaudiad - i bardzo dobrze zrobiłaś :) niech ci służą ziółka, ładne puszki mają na baby and mama , nie ?

a co do koktajli to ja robię sobie co niedziele soki, przeważnie jest jabłko i marchew czasami dochodzi do tego pomarańcz, zależy jakie warzywka są w promocji :) i taki sok na pewno jest lepszy od witamin w kapsułkach i jaki pyszny do tego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929594 przez klaudiad6
ewawawa - No ładne ładne już oglądałam sobie tą stronkę i czytałam regulamin bo chciałam wiedzieć jak z przesyłka :)
ale koktajle to można chyba tez z dodatkiem mleka robić coo?? i sokowirówkę chyba będę musiała kupić albo blenderem miksować miękkie owoce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929729 przez ewawawa
no oczywiście możesz robić koktajle z mlekiem albo jogurtem naturalnym, miękkie owoce to bez problemu można zmiksować w blenderze.
A tak w ogóle są fajne maszyny do koktajli tam wszystko można wrzucić i się samo robi, no prawie samo ;)

oni kurierem wysyłają te puszeczki, bynajmniej ja tak dostałam i chyba jakoś dwa dni po wpłaceniu pieniędzy doszło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929795 przez olga85
mi się bardzo podobają puszki z Baby and mama med, takie praktyczne są możesz otwierać zamykać i nic nie wietrzeje

a co do mleka to z nim trzeba trochę uważać bo może uczulać dziecko, musisz chyba podpytać lekarza jak to u Ciebie i u malucha wygląda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930087 przez ewawawa
olga ale to w ciąży nie można pić mleka, czy podczas karmienia piersią, skąd wiadomo czy można czy nie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl