BezpiecznaCiaza112023

stare auto

5 lata 9 miesiąc temu #1067383 przez czika
Witam zastanawiam się co zrobić ze starym autem czy sprzedać go na skup, na złom www.aleksbud-zlom.pl/ czy sprzedać na części

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068989 przez Quake
Jest w aż tak złym stanie? Zresztą widzę, że już chyba wybrałaś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1069014 przez zofialipska
Aż takie złe to auto? Ja pamiętam, że swoje używane sprzedawałam w skupie samochodów używanych uzywane.eurokas.pl/ . Kupowałam nowe w salonie i poprzednie poszło w rozliczenie, ale pamiętam że bardzo dokładnie go sprawdzali w serwisie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 4 miesiąc temu #1071657 przez oleska23
To prawda, o auto trzeba dbać, tutaj www.gemmaoleje.pl/uslugi/mechanika-i-ser.../przeglad-samochodu/ zrobicie szybki przegląd jak by ktoś potrzebował.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071793 przez KarolineCZ
A co sądzicie o koreańskich samochodach? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na ten temat. Może warto rzucić okiem na salon kia lublin: technotop.pl/kia/samochody-nowe/ ? Poważnie się nad tym zastanawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071809 przez KarolineCZ
Myślę, że w takiej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem będzie także Stacja demontażu pojazdów: https://zlomujemy24h.pl/ . Czasem najwygodniejszym rozwiązaniem jest oddanie auta właśnie do skupu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071886 przez casperboss
Podziękowania: behiv

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu - 1 rok 2 miesiąc temu #1071906 przez behiv
Dzień dobry! Aby Twój samochód długo służył, powinieneś zawsze o niego dbać i kupować tylko wysokiej jakości części samochodowe, tak jak ja to robię. Dzięki temu sklepowi internetowemu mój samochód jest w idealnym stanie. Tutaj zawsze kupuję oryginalne części zamienne w przystępnych cenach. Udzielają informacji telefonicznych, które pomagają znaleźć odpowiedni produkt i zapewniają szybką dostawę. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 miesiąc 2 tygodni temu #1080277 przez natalialewand
Stary samochód nie musi oznaczać grata. Można go fajnie stuningować a dzięki temu będzie wyglądać na młodszy o kilka czy nawet na kilkanaście lat. Zobacz jak udało się odnowić e60 ;mojemy znajomemu gt-online.pl/bmw-e60-545i-ac-schnitzer-marcin/ Kiedyś nie byłoby go stać na taki wóz, a teraz nie dość że jest dumnym posiadaczem to jeszcze w mocno nie typowej wersji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl