BezpiecznaCiaza112023

Gatunek filmowy!

6 lata 4 miesiąc temu #1066402 przez Laurka
Zgadzam się, Whiplash jest warto obejrzenia, podobnie jak "Złap mnie jeśli potrafisz", czy "Czarny łabędź" i wiele innych filmów. Osobiście gustuję w dramatach i kryminałach, w tym tygodniu wybieram się na "Morderstwo w Orient expresie", już nie mogę się doczekać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066417 przez Babysis
Ja dzisiaj nadrabiałam odcinki belfra i choć pierwszy sezon był o wiele lepszy to nie można powiedzieć, że drugi jest zły. Po prostu różni się od pierwszego no i więcej się dzieje. Sprawa rozwiązywana przez belfra jest o wiele trudniejsza. Do tego bohater nie jest już tak pozytywna postacią, choć i w pierwszej części nie była to do końca dobra postać, ale to ma większe przełożenie na codzienność, bo raczej nikt nie jest raczej taki pozytywny. Ogólnie serial mega polecam uważam, że to jest jeden z lepszych polskich seriali.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068884 przez marynika
Muszę w końcu obejrzeć ten drugi sezon. Pierwsza część Belfra bardzo mi się podobała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069055 przez belyanochka
Podobało mi się ukraiński serial telewizyjny o Serf. Film z elementami faktów historycznych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069056 przez juliann
Uwielbiam turecki serial telewizyjny. To jest po raz drugi Sprawdziliśmy serię Roxolane. Bardzo lubię aktorów i otoczenie serii. Niedawno kupiłem sobie urządzenie 4K Android TVTM urządzenia MAG425A urządzenia www.infomir.eu/eng/products/android-stb/mag425A/ . Mogę teraz oglądać film w każdej chwili wygodne dla mnie i w doskonałej jakości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069058 przez harmona
Podobnoć bardzo dobry, mnie polskie kino niezbyt przekonuje, ale może Belfer zmieni mi pogląd na nasze krajowe kino. Już od dłuższego czasu jest na mojej bogatej liście pozycji do obejrzenia, może ruszę go w zimowe popołudnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 6 miesiąc temu #1069060 przez mama88
ja wybieram gatunek filmowy w zależności od nastroju. Generalnie najbardziej lubię kino akcji i sensacyjne ale czasem sięgam po jakieś Si-fiction czy thrillery.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069394 przez marynika
A zwracacie uwagę na ścieżkę dźwiękową podczas oglądania filmu? Pod tym względem wygrywa u mnie Pan od muzyki i Chór. Mam zamiar jeszcze sprawdzić filmy z tej listy frappe.pl/najlepsza-muzyka-5-produkcji-filmowych/ , bo w sumie znam tylko Requiem dla snu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069652 przez velto
Od jakiegoś czasu polubiłam dramaty, ale to też dlatego, że często oglądam je wraz z chłopakiem. Na początku nic innego nie chciałam oglądać poza komediami, jednak teraz to się zmieniło. A jeśli chodzi o oglądanie filmów online, to włączamy je zawsze na vod www.ogladaj.to/ jest ono darmowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl