BezpiecznaCiaza112023

brązowa wydzielina 1 trymestr

14 lata 3 tygodni temu #11632 przez kivi
Dziewczyny, czy którejś z Was zdarzyło się mieć brązową wydzielinę podczas pierwszego trymestru? Zaczyna mi się 6-ty tydzień ciąży, pierwszy raz wydzielina pojawiła się w przeddzień spodziewanej miesiaczki, później zanikała i do dziś nic się złego nie działo, niedawno poszłam siusiu i znów poleciało zemnie dość sporo takowej wydzieliny, i jakby troszeczkę krwi miałam na papierze, poszłam ponownie do toalety i już niby ok...podzas podcierania jedynie troszeczkę się pojawia. Co się dzieje?

byłam u lekarza, jestem na zwolnieniu od 2 tygodni, dziś byłam ponownie, poinformowałam, że wszystko dobrze ale ogólnie czuję się ciążowo, jest mi cały czas niedobrze...czuję się jak chora :-(
No i teraz znów plamienia :-(

Jutro zadzwonię do lekarza,odbieram też dzisiejszy wynik poziomu HCG
pierwszy zroobioby tydzien temu w normie jak na 5-ty tydzień
Poproszę o kolejne badanie pojutrze...dla spokojnkości

W poniedziałek USG (niestety zewnętrzne bo tylko takie posiada przychodnia) zapytam też o skierowanie na wewnętrzne - dokładniejsze.

Martwię się, zamartwiam, pierwszą ciążę poroniłam w 9 tygodniu ( żadnych objawów) płód przestał się rozwijać, poronienie było wywoływane farmakologicznie.

Mam powody do stresu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11644 przez sloneczko
zajmij sie czyms, obejrzyj film, poczytaj ksiazke, rob wszystko to tylko zeby o tym nie myslec co najgorsze, bedzie dobrze, idz jutro od lekarza, najwazniejsze nie mozesz sie denerwowac!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu - 14 lata 3 tygodni temu #11662 przez kasiora
czasami tak bywa ze w terminie kiedy miamaby byc miesiaczka moga wystepowac plamienia lub bole brzucha ... ale wiadomo lepiej dla pewnosci jest skonsultowac sie z lekarzem...

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11667 przez kivi
wiem, że tak może być, ale wczorajsze plamienie nie było w terminie spodziewanej miesiączki...stąd moje obawy i mój strach, już nic zemnie nie leci, ale czasem coś jest na papierze jakby resztki tego z wczoraj...

Zaraz dzwonie do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11675 przez kivi
HCG bardzo dobre 29.027

czekam tylko aż lekarz oddzwoni do mnie by porozmawiać o plamieniu...

troszkę odetchnęłam, śliczna pogoda mam ochotę wyjść z domu, nie wiem czy nie powinnam leżeć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11678 przez sloneczko
maly spacerek nigdy nie zaszkodzi. Jak wolno bedziesz szla i najwyzej jak poczujesz sie zle to usiadziesz. Bedzie dobrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11684 przez kivi
lekarz zadzwonił i zapewniał mnie ze wynik HCG wspazuje że płód rozwija się wspaniale, a plamieniem mam się nie przejmować dopóki nie jest to świeża krew...

Idę na spacerek :-)

W piątek kolejne HCG na moje życzenie

W poniedziałek USG

Ściskam Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11688 przez sloneczko
no to super.

zimorodek nam rosnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11835 przez kasiora
kivi napisał:

lekarz zadzwonił i zapewniał mnie ze wynik HCG wspazuje że płód rozwija się wspaniale, a plamieniem mam się nie przejmować dopóki nie jest to świeża krew...

Idę na spacerek :-)

W piątek kolejne HCG na moje życzenie

W poniedziałek USG

Ściskam Was


bardzo sie ciesze ze wszystko ok :)
czekam na informacje po USG :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11851 przez rabarbar8210
Kivi, przede wszystkim serdeczne gratulacje!:) U mnie też na początku ciąży zdarzyły się dwukrotnie brązowe plamienia. W obu przypadkach biegiem pobiegłam do lekarza i w obu nie było to nic groźnego. Po badaniu okazało się , że wszystko w najlepszym porządku a są to być może pozostałości z poprzedniego cyklu i organizm robi porządki:) Najważniejsze, że to nie czysta, żywa krew. Plamienia pojawiły się kilka dni po terminie spodziewanej miesiączki i oprócz tych dwóch wspomnianych przypadków nie było już żadnych problemów.
Dziś z każdym dniem czujemy się lepiej, choć wymioty i osłabienie dają mi się jeszcze we znaki. Maleństwo rozwija się wspaniale, mój brzuszek rośnie a mój mąż szaleje ze szczęścia. Więc uszy do góry. Pozdrawiam. :)

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"
Paulo Coelho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #11854 przez rabarbar8210
Wspomnę tylko , że dziś zaczynamy 16 tydzień :) Pozdrowienia dla wszystkich szczęśliwych, przyszłych mam:)

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"
Paulo Coelho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 tygodni temu #12172 przez mariosponge
Dziwni są ci lekarze. Ja jestem w 10 tc, i szczerze mówiąc, nie wiem ile razy już miałam plamienie. Mój lekarz powiedział że ciążę mam zagrożoną, okazało się że mam dość dużego krwiaka i nie mogę chodzi na spacery, po schodach, sprzątać i tak dalej. Najlepiej cały czas odpoczywać. Ostatni raz plamiłam 3 tyg temu, a od początku świadomej ciąży cały czas brałam Luteinę. Teraz biorę Duphaston. Fajnie że Ci przeszło, cieszę się :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl