BezpiecznaCiaza112023

Poród po terminie?!

14 lata 2 tygodni temu #13046 przez sylwus136
akurat zasnał;) w skali apgar miał w 1 minucie 9 a w 3 minucie 10 a dlatego 9 bo przed samym wyjsciem zrobil kupke w brzuszku i wyszedł troszke zielony ale juz w 3 minucie było wszystko ok;) wrazenia z porodu hmmm niezapomniane przezycie to na pewno,niezapomniany ból,okropne bóle krzyzowe,lezeniepod ktg cały czas co mnie denerwowało niewiedziec czemui super połozna i lekarz którzy przyjmowali mi poród a takze bardzo w porzadku studenci ;) maluszekmiałjak sie urodził 56 cm i wazył 3390;) wyglada jak mała laleczka ;) zdjecie wstawie jak bede miała wiecej czasu ;)
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #13047 przez sloneczko
oh to masz juz swoje malenstwo ;)

a jak daliscie na imie?
i jak sie czujesz ogolnie po, wiadome teraz jestes juz w domu to duzo lepsze samopoczucie jak w szpitalu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #13049 przez Madzia89862
o i sylwus widze na ostatnia chwile sie chajtałas:)gratuluje:)i cudownie ze juz masz malenstwo ze soba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #13050 przez sylwus136
hehe tak na ostatania chwilesie chajtalismy :D
stwierdzilismy ze chcemy aby mały po przyjsciu na swiat urodził sie w pełpoprawnej roczinie :)
mamy jak na razie tylko cywilny a za rok bierzemy koscielny :)
mały ma na imię Kacperek :) apo porodzie czułam sie zmeczona i obolała.Strasznie ciagnąmnie szwy do tej porory bo musia.lam byc nacieta i prawie siedziec nie moge ale czego nie robi sie dla maleństwa:)
ogolnie jak sie najpije i tak pozadnie zasnie to mam troszke czasu na porobieie wszystkiego :)
alepowiem wam ze dzidzia całkiem zmienia zycia ;) -na lepsze
:D
bo widzac codziennie te małe slinzne oczętka chce sie dla nich zrobic wszytstko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #13056 przez Madzia89862
oj sylwus ja tez bylam nacinana i to konkretnie>maly wazyl 4460:(wiem przez co przechodzic siedziec praktycznie nie moglam a szwy mi puscily bo lekarka zle mnie zszyla.wazne bys teraz dbala o krocze.dobra jest tamtumrosa czy jakos tak i kalium do podmywania.a malenstwo zmienia zmienia zycie o 380 stopni ale pozytywnie:)przed toba sa jeszcze zmienne nastroje maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #13074 przez Mirella
zmienne nastroje maluszka? kurczę ze wstydem przyznaję że nie wiem co to takiego.... za to wiem co to zmiana rytmu dnia u dziecka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #13076 przez Madzia89862
no moj to tak ma czasem ze sie smieje niemozliwie a za chwile nie wiedzac czemu doprowadza sie do placzu.dla mnie o sa zmienne nastroje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #13078 przez Agnieszka
Sylwuś, oczywiście przyłączam się do gratulacji!
to ja wchodzę w temat,żeby odpisać że urodziłam 10 dni po terminie, że sama jeździłam do szpitala, bo też u mnie kompletnie na nic się nie zanosiło, a mała jak była gotowa to odrazu się pchała na świat i mnie nie męczyła praktycznie wcale, a tu czytam że już po wszystkim u ciebie i już szczęśliwa jesteś w domu z Kacperkiem!! mam nadzieję że wszystko w porządku i bule szybko miną.
taka moja rada, sama tak robiłam, siadaj sobie zawsze na poduszce, dużo łatwiej!
zdrówka dla małego



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #13079 przez Mirella
aaa no tak to ja nie mam.... Jak moje dziecko płacze to znaczy że dzieje się coś niedobrego, tak po prostu to nie płacze nawet jak jest głodna albo ma mokro. za to nigdy dwa dni pod rząd nie robi określonych czynności o tej samej godzinie. Ruchomy ten nasz rytm dnia jak nie wiem co :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #13082 przez Madzia89862
u nas podobnie ale mi to wcale nie przeszkadza:)ja tez nie lubie chodzic jak w "zegarku":)tzn ja podejzewam ze maly tak mi czasem robi gdy chce na siebie zwrocic wszystkich uwage bo czasem uwaga mamy mu nie wystarcza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #13085 przez ilona
nie lubi dziewczyna monotonii :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13144 przez Kathi
Madzia89862 napisał:

oj sylwus ja tez bylam nacinana i to konkretnie>maly wazyl 4460:(wiem przez co przechodzic siedziec praktycznie nie moglam a szwy mi puscily bo lekarka zle mnie zszyla.wazne bys teraz dbala o krocze.dobra jest tamtumrosa czy jakos tak i kalium do podmywania.a malenstwo zmienia zmienia zycie o 380 stopni ale pozytywnie:)przed toba sa jeszcze zmienne nastroje maluszka :)


jak sie podmyłam tantum rosa to myslalam, że mi pysię wypali. Ja sie podmywałam tylko "białym jeleniem" przez cały połóg i bardzo sobie chwale, nic nie szczypało, nie piekło

Sylwus136 gratulację. Super, że masz już bączka z sobą. I ciesz się, że poród naturalny, szwy się rozpuszczą i będzie cacy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13220 przez sylwus136
dziękuję :D
cieszę sie bardzo ze porod naturaly :)
ból jak cholera ale było warto
bączuś jest juz ze mn...noce daje mi w miare przespacwiec nie jest zle :D
wkazdym badz razie jest teraz całym moim światem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13221 przez Madzia89862
kathi a w odpowiedniej ilosci wody rozpuszczalas saszetke?bo mi nic nie bylo i szybko zagoilo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13232 przez _aga86_
Sylwus gratuluje malenstwa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl