BezpiecznaCiaza112023

gynalgin pod koniec ciąży

14 lata 1 dzień temu #16557 przez Margolec
hej mam pytanie.
lekarz przy ostatniej wizycie przepisał mi gynalgin. Jestem pod koniec 37 tc. Pani Doktor powiedziała,że urodze w przeciągu najbliższych dwóch tyg. Nie wiem czy ją dobrze zrozumiałam, ale przepisała miten lek żeby "szyjka się przygotował",a na ulotce raczej jest napisane, że to na infekcje jest. Ja nie chce wchodzić w kompetencje lekarza, ale zastanawia mnie jedna rzecz. CO jak mi odejdzie czop śluzowy? Przecież ten lek się do dziecka dostanie. Mam już 1,5 cm rozwarcia. Czy ktoś może poradzić?




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #16577 przez Moniq
hm, trochę to dziwne moim zdaniem,ja miałam gynalgin zapisany jak miałam infekcję; a może zrobił Ci się tam jakiś stan zapalny??? lek do dziecka się nie dostanie nawet jak odejdzie czop, bo chroni je jeszcze worek płodowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #16579 przez Margolec
No właśnie, może i infekcja,ale nie przypominam sobie żeby coś mówiła, że coś tam się porobiło (z resztą ja jakoś nic nie czuję) a poza tym kazała ile wlezie w sypialni szaleć, ale jak tu szaleć jak mam codziennie te globulki brać.




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #16588 przez Moniq
hmm, powiem Ci że dziwnie, bo jak ja miałam je przepisane to ginekolog zabroniła nam na czas kuracji zaprzestać współżycia, wiec ja już nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 dzień temu #16597 przez jedynaczka
Moniq ja podobnie jak i Ty miałam przepisany gynalgin na stan zapalny i przy tym zakaz współżycia na czas leczenia.. także dla mnie to też wydaje się dziwne... wiesz jeśli czujesz że wszystko jest ok, nie masz żadnego zapalenia to może nie bierz... wiadomo że dla maleństwa im mniej chemi tym lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl