BezpiecznaCiaza112023

niepokojący ból w podbrzuszu!!

13 lata 7 miesiąc temu #30589 przez czekoladka2904
Od trzech dni tak mocniej pobolewa mnie w podbrzuszu, dzisiaj już tak naprawdę mocno, że nie mogłam się poruszyć.. Jedynie wtedy gdy leżę to nie boli.. A w okolicach jajników takie kłucie mój doktor uznał za normalne - oznaka rozciągania się więzadeł.. Ale ten ból w podbrzuszu...??? Co o tym myślicie? piszcie proszę.. :kiss: :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30591 przez Mirella
O ile pamiętam to ma prawo na początku boleć w tych dniach kiedy byłaby @ A z tymi więzadłami to prawda, boli na początku, zresztą w ciąży co chwila coś boli, zacznij się przyzwyczajać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30605 przez sloneczko
czekoladka ja tez odczuwalam straszne bole w podbrzuszu w jajnikach do 5 msc ciazy, byly takie dni ze do lazienki maz mnie prowadzil i nawet glebsze wziecie oddechu sprawialo mi bol, i tak jak ci lekarz powiedzial ze macica sie rozciaga tak wlasni i u mnie bylo.

Przechodzilo stopniowo, az kiedys calkiem ustapilo.

Jezeli bedziesz sie dalej martwic, zawsze mozesz napewno do lekarza isc, wiec glowa do gory, bedzie dobrze zobaczysz.

aha co ja jeszcze odczuwalam bole w zebrach, w jajnikach, w udach, i plecach, poprostu wszystko potrzebuje wiecej miejsca bo tam dzidzius mieszka juz sobie.. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30612 przez Asiersa
Mnie również pobolewało podbrzusze :huh: Teraz to tylko czasem mnie zaboli :cheer: No a plecy to bolą mnie praktycznie od początku :( Najgorzej jest jak się położę, to dosłownie wstać nie potrafię :huh:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30618 przez sloneczko
najwazniejsze jest zeby na plecach nie lezec tylko na boku, jak lezysz na plecach to jeszcze bardzije obciazasz kregoslup, a w 27 tc jak u ciebie Asiersa to juz troszke jest, a i troszke dojdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30648 przez kakasia20
hejka.. tez mnie kluje wrecz ze tak powiem w dole brzucha przy macicy....tak jak by mi mialo cos wyjsc z pochwy jak chodze takie klucie mam...ze musze przystanac bo masakra....moze to michas naciska mi albo cos...dodam ze moj synek jest o 2 tyg starszy do daty ciazy wiec ma 33 tyg...tez macie tak?

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30676 przez Asiersa
sloneczko :) na tych plecach to tylko czasem po chwili poleżę ;) co nie zmienia faktu, że nie powinnam :silly: staram się leżeć na boku, ale jakoś nie zawsze mi to wychodzi :(




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30684 przez sylka
Czekoladka2904 odpoczywaj jak najwięcej. Na początku ciązy od 4-5 tydz. miałam podobne bóle mój ginekolog powiedział, że wiązadła macicy się rozciągają, ale nie powinnam czuć aż tak okropnego bólu. Dostałam zwolnienie, nakaz leżenia, oszczędzania się i luteinę którą musiałam aplikować dopochwowo 3 razy dziennie. Na szczęście to pomogło. Luteina zadziałała rozluźniająco na macicę przeciwdziałając jej skurczom i zarazem podtrzymująco na ciąże. Ostre bóle podbrzusza we wczesnej ciąży są niebezpieczne. Owszem podbrzusze pobolewa, ból jest gniecący, ale gdy ból jest ostry ciągnący w dól (takie wrażenie),podobny lub silniejszy niż w czasie @ (ja tak miałam) to nie powinien być lekceważony przez lekarza prowadzącego. Takie jest moje zdanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30685 przez czekoladka2904
Dzięki dziewczyny :) martwić się zaczynałam, że coś jest nie tak.. już będę spokojniejsza :) :kiss:

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30816 przez Asiersa
:) :) :) :) :) :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #31539 przez Dorciaition
Ja też po przeczytaniu czuję się spokojniejsza :)
Powiem tylko, że od czasu do czasu mam jeszcze straszne bóle kręgosłupa, tak jak by kości ogonowej, ale to też podobno normalka ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970225 przez inna
witajcie, a czy miała któraś z was podobne bóle podbrzusza, wczoraj powinnam mieć okres, jestem rok po ślubie ale kochamy się cały czas z zabezpieczenie, ostatni raz no przed wczoraj, a dziś taki okropny ból podbrzusza i ten okres :( znalazłam podobną krótką dyskusję: www.biomedical.pl/ciaza/k,spozniajacy-si...w-podbrzuszu,3204,1/ ale ja wiem, czy to mnie dotyczy, żebym była w ciązy? czy takie objawy mogą być tylko przed ciąża? nigdy wcześniej żadnyh takich objawów przed miesiączką, ani w trakcie nie miałam.. nigdy, zawsze wszystko przeychodziło gładko, czasem tylko humorki miałam ale to tyle... czy któraś z was tak miała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971696 przez karolina888
W takiej sytuacji najlepiej jakbyś poszła do ginekologa, zeby sprawdził, czy wszytko jest w porządzku, jesli podejrzewasz ciąże, zawsze możesz zrobić test ciążowy

Tanie domeny w gnum.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl