BezpiecznaCiaza112023

ruchy dziecka

12 lata 8 miesiąc temu #177293 przez krzymina
a ja tam w 21 tygodniu czasem tylko (raz na kilka dni) poczuję lekkie łaskotanie raz/dwa dziennie i wcale nie czuję ruchów i się nie przejmuje bo dziecko jest za małe żeby codziennie czuć kopniaki pod żebrami,w ogóle o tym nie myślę bo i tak za każdym razem na usg widzę że się rusza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177381 przez Gosia_Krupa
Na początku tak jest,że nie wszystkie ruchy się czuje,z czasem są one częstsze i mocniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #177453 przez Adlenne
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Na razie nie panikuję, dzisiaj poczułam lekkie ruchy i myślę, że faktycznie dziecko jest jeszcze małe i dlatego jeszcze mam dłuższe okresy kiedy ich nie wyczuwam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208553 przez a@g
Witam. Jestem w 9 tygodniu ciąży. Od dwóch dni czuje dziwne ruchy z prawej strony brzucha.Jest to moje drugie dziecko. Czy to możliwe i normalne żeby czuć ruchy już w 9 tygodniu? Jestem przerażona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208557 przez basmiro
mi sie wydaje ze to za wczesnie zeby poczuc jakiekolwiek ruchy juz w 9 tygodniu ...

z tego co slyszlaam i u mnie tez tak bylo ruchy najczesciej zaczyna sie odczuwac od polowy ciazy , miedzy 18-22 tygodniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208559 przez Adlenne
W 9 tygodniu dziecko jest wielkości fasolki więc to chyba raczej niemożliwe... Chociaż o tak różnych przypadkach czasem się słyszy... Musiałabyś być chyba wyjątkowo bardzo wrażliwa żeby czuć ruchy już teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208560 przez a@g
Dla mnie też jest to dziwne, jednak czułam to gwałtownie, mój mąż także. Czy możliwe że z dzieckiem jest coś nie tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208564 przez aska27
a@g napisał:

Witam. Jestem w 9 tygodniu ciąży. Od dwóch dni czuje dziwne ruchy z prawej strony brzucha.Jest to moje drugie dziecko. Czy to możliwe i normalne żeby czuć ruchy już w 9 tygodniu? Jestem przerażona.


Też mi się wydaje,że jest to za wcześnie. Ruchy dziecka w pierwszej ciąży wyczuwa się ok 20tyg,a w Twoim przypadku gdy to jest kolejna ciąża to ok 18 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208567 przez Adlenne
Najlepiej zapytać lekarza, co to może znaczyć, ja się szczerze mówiąc nie spotkałam wcześniej z podobną sytuacją...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208623 przez madziaska
To faktycznie chyba troszke za wczesnie.... Choc w moim przypadku (1 ciaza) poczulam wyrazny ruch w 16 tyg., dokladnie czulam go przez skore i widac bylo golym okiem. Wczesniej czulam tez "trzepotanie skrzydelkami". Lekarz stwierdzil, ze jestem bardzo wrazliwa i szczupla... Ale w 9 tyg to byloby naprawde bardzo wczesnie... Moze w jelitach cos bugotalo ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #215296 przez mia1082
madziaska ja mialam podobnie pierwsza ciaza i pierwsze ruchy w 16 tyg :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl