BezpiecznaCiaza112023

12 tydzień ciąży - USG - niewidoczny pęcherz ....

11 lata 6 miesiąc temu #472696 przez ilonadzik
Witam,
może ktoś już z Państwa spotkał się z czymś takim. Dziś miałam USG, jestem w 12 tyg ciąży, wszystko jest w jak najlepszym porządku, były robione pomiary i dzieciątko ma się bardzo dobrze. Lekarz powiedział że wszystko jest w porządku, i kazał się zapisać na następną wizytę za miesiąc oraz zrobić morfologię i badania moczu. Jednak po powrocie do domu zauważyłam, że na opisie USG widnieje taki zapis "widoczny żołądek, niewidoczny pęcherz" - wystraszyłam się.. Jednak zaczęłam troszkę szperać w internecie, i wyczytałam, że lekarz mógł nie zobaczyć pęcherza ponieważ, dziecko mogło właśnie zrobić siku i pęcherz był pusty. Czy ktoś może na ten temat powiedzieć więcej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #514688 przez moniab26
ilonadzik nie szukaj odpowiedzi na pytania u doktora google - jeśli masz jakieś niepokoje po prostu zadzwoń do swojego lekarza bo w internecie piszą wszyscy - i ci co się znają i ci co lubią po prostu coś napisać.
Jeśli lekarz powiedział ci, ze wszystko jest w porządku to tak jest - gdyby nie było napewno by ci powiedział, dał by skierowanie na dodatkowe badania itp więc nie stresuj się bo maluszek też się stresuje a po co mu fundować nerwy...


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl