BezpiecznaCiaza112023

Wypadanie wlosow

7 lata 4 miesiąc temu #1049549 przez WiolkaKlaman
dla wszystkich kobiet w ciąży polecam Vitapil, zdrowy bo z naturalnych składników- mój dermatolog Gdańsk mi polecił i można go stosować w trakcie karmienia również :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1050332 przez Domii1983
Zgadza się, jest nawet specjalny vitapil dla mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 8 miesiąc temu #1067659 przez fijoołeeek
Przede wszystkim sugeruję wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów może wiązać się bowiem z anemią bądź niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, zbilansowaną dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania.Warto wybrać się do trychologa ranking.abczdrowie.pl/s/Trycholog Doraźnie zalecam regularne podcinanie końcówek, stosowanie maski trychologicznej oczyszającej skórę głowy oraz suplementację biotyną (np. Biotebal)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 miesiąc temu #1069181 przez Nelli_Ross
Mnie włosy zaczęły wypadać jak po ciąży wróciłam do hormonów anty, spróbowałam je odstawić i zabezpieczać się inaczej wówczas zaczęłam używać diafragmę dopochwową caya i już tak przy niej zostałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069280 przez KarolineCZ
Wizyta u trychologa może być naprawdę najlepszym rozwiązaniem. Taki lekarz wie, co może być przyczyną problemu - dlatego dobierze dla nas odpowiednie zabiegi i badania. Poczytajcie o tym więcej na stronie Neonii w Krakowie: https://neonia.com.pl/trycholog/ .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069298 przez Dolores_Mell
Mnie włosy wypadały jak zabezpieczałam się pigułkami, mam teraz mechaniczną diafragmę dopochwową, i oprócz zadbanych i zdrowych włosów przestałam mieć migreny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069316 przez ulke
Mi również jakieś 2 miesiące temu zaczęły wypadać włosy :( Mam dość długie i niestety na szczotce widziałam bardzo wiele wypadających włosów. Tak samo na dywanach. Nie zamierzałam jednak czekać aż odrosną ale zakupiłam suplement polecony mi przez przyjaciółkę, Merz spezial- zamówiłam go w aptece i muszę przyznać, że mimo iż stosuję go zaledwie od dwóch tygodni widzę diametralną poprawę w kondycji mojej czupryny. Włosy nie sypią się już tak mocno jak wcześniej i wyglądają na o wiele zdrowsze, mocniejsze.
Fakt, że nie są to jeszcze włosy jakie miałam wcześniej ale myślę, że jesteśmy na dobrej drodze ;)
Generalnie produkt ma bardzo dobry skład, wiele witamin. Z tego co patrzyłam o wiele bogatszy niż zwykłe suplementy dostępne w drogeriach. Można sobie poczytać o nim tutaj www.merzspezial.pl/produkty-merzspezial/merz-spezial-dragees/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069548 przez Andreaa
Takie wypadanie włosow jest całkowicie fizjologiczne. Włosy wypadną i potem odrosną. Pojawi Ci się z czasem sporo baby hair.
Polecam na pewno wprowadzić zdrową diete oraz suplemnetacje witaminami.

No i dbać o pozostałe włosy. Poprzez dbanie mam na myśli olejowanie wlosow, nakładanie produktów proteinowych, humekantowych i emolientowych. Wykonywanie peelingu skalpu, zabezpieczanie włosów serum sylikonowym, podcinanie zniszczonych końcówek, najlepiej zaprzestanie prostowania i suszenia włosów gorącym nawiewem (jeśli ktoś nie chce sobie odpuścić, to zimny nawiew), nie farbowanie włosów farbami drogeryjnymi. Z kosmetyków polecam szczególnie serię kosmetyków Delpos delpos.pl/ - jedne z lepszych obecnie dostepnych w sklepach kosmetyków na wzmocnienie wypadających włosów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069585 przez Moska90
Otóż to. Kluczowe na pewno będzie znalezienie takiego produktu, który sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku. Jak dla mnie, świetną opcją może być poszukanie czegoś odpowiedniego dla Was w internecie. Ja sama aktualnie szukam szamponu dla siebie i wiem, że wybór jest naprawdę duży. Zawsze możecie przecież poszukać na allegro, w takich miejscach jak allegro.pl/produkt/fanola-szampon-do-wlo...7b-b8fb-1d37928dab69 To powinno być dla Was ciekawym rozwiązaniem pod kątem dużego wyboru, weźcie to pod uwagę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 6 miesiąc temu #1069624 przez KarolineCZ
Z drugiej strony może warto także wziąć pod uwagę badania lekarskie? Może się okazać, że to jakieś nieprawidłowości zdrowotne. Na stronie https://labplus.pl/ znajdziecie możliwość zapisania się na badania, a także otrzymania ich wyników wraz z interpretacją.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070075 przez Andreaa
Tu będą raczej pomocne wcierki. U mnie bardzo pomocny okazał się ajurwedyjski tonik do włosów od Orientany, do tego picie pokrzywy (tu na efekty trzeba jednak poczekać ok. 3miesiecy),suplementy. No i polecam też Olaplex, mozna sobie zamówić i wykonać zabieg w domu. Da podobne efekty jak zabiegi wykonywane w salonach fryzjerskich, a jednocześnie będzie tańszy.
sklep.bellita.waw.pl/pl/p/-Olaplex-No.-0-155-ml/1857

Można dostać tutaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070087 przez Kaczmarczyk
ja wcierek u siebie używam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 10 miesiąc temu #1070995 przez Andreaa
Przede wszystkim musisz uzbroić się w cierpliwość bo nie odrosną w dwa tygodnie. Miałam też ten problem i panikowałam ale wszystko się da każdy musi trafić na coś swojego. U mnie pomogło: tabletki karibione mama, peeling do skóry głowy z onlybio (raz w tygodniu), przed każdym myciem (pomijając dzień z peelingiem) wcierki i tu stosowałam z onlybio, jantar z bursztynem i rozcieńczone krople żołądkowe z wodą, dodatkowo głowę myjemy 2 razy szamponem z naturalnymi składnikami (ja akurat z india z konopią) i drugą porcję szamponu trzymamy spienioną ok 5min i dopiero spłukać. Wiadomo nie targać włosami przy wycieraniu tylko ugniatać delikatnie i przede wszystkim nie kłaść się z mokrymi włosami spać. Dobrze jest kupić sobie również jakieś dobre zioła na wypadnanie włosów loremvit.pl/ziola-na-lysienie/ Po miesiącu miałam mnóstwo baby hair a po ok 3-4 już fajnie gęsto się zrobiło na głowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 6 miesiąc temu #1071381 przez Allina
Jakiś czas temu zaczęły mi mocno wypadać włosy, kompletnie nie mogłam sobie z tym poradzić. Na Allegro allegro.pl/oferta/lotion-complidermol-dr...0-taniej-12204147521 kupiłam lotion na wypadanie włosów Complidermol 5α . Używam drugi miesiąc i naprawdę widzę efekty. Nie ukrywam, że jestem zaskoczona, nie wierzyłam, że to będzie działać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 6 miesiąc temu #1071411 przez gondziakowa
szampon i odzywka kerastase, inwestujesz raz a porzadnie i nie zalujesz bo sa genialne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl