BezpiecznaCiaza112023

potrzebna pilna pomoc

10 lata 8 miesiąc temu #740494 przez toosiaaa
Dzień dobry!
Wiem, że temat był powielany wiele razy, mimo wszystko bardzo proszę o indywidualną radę, bo nie znalazłam wśród blisko miliona przeczytanych postów zadowalającej mnie odpowiedzi. Chcąc wszystko jak najdokładniej opisać zacznę od tego , że ostatnią miesiączkę miałam 7 sierpnia, nie miesiączkuję regularnie, zdarza się czasami dzień poślizgu, cykle mam 32 dniowe, stosunek odbył się 18 sierpnia. Miesiączkę powinnam dostać 7 września, niestety nie nadeszła ;( zrobiłam dwa testy- wynik negatywny. Mam strasznie nabrzmiały brzuch, po każdym posiłku bardzo duże gazy, piersi też mam nabrzmiały, ale nie bolą przy dotyku, czasami pobolewa lekko lewa. Dodam, że mieszkam w środkowej Polsce, dwa i pól miesiąca byłam nad morzem, niedawno wróciłam, zmiana klimatu, inny tryb życia, inne nawyki żywieniowe, przyznam, że kocham jeść pomidory z cebulka i jadłam zaraz po przyjeździe po 2-3 kg dziennie...teraz nie jem już nic, bo ten napompowany brzuch i gazy po każdym posiłku są nie do wytrzymania. nigdy przed okresem tak nie miałam. Czy mogę być w ciąży?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740496 przez Mirella
Owszem możesz, niby czemu nie? A równie dobrze możesz mieć problemy z jelitami ;) Chcesz się upewnić zrób badanie beta Hcg. Satysfakcjonującej odpowiedzi nie znajdziesz ani tu ani nigdzie w necie, każdy przypadek jest inny i nie da się go porównać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #740510 przez Dave
Tosia - odpowiem tak jak Mirella, każda z nas jest inna i inaczej reaguje na pewne sytuacje, również na ciążę. Najlepiej jutro pędź do laboratorium na beta HCG i wszystko będzie jasne.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl