BezpiecznaCiaza112023

Plamienie i wpływ cebuli

9 lata 6 miesiąc temu #935422 przez ewcia55158
Witam, potrzebuje rady, chociaz wiem ze to wszystko będzie brzmialo dziwnie, ale to moja pierwsza ciąża i jestem strasznie przewrazliwiona. Jestem w poczatku 11 tygodnia ciąży, wczoraj w związku z bólem gardla skorzystalam z babcinego sposobu. Mianowicie posiekana cebulę zalalam wrzatkiem, przykrylam i pozostawilam do wystygnięcia. Po kilku godzinach wypilam 3/4 szklanki tego okropnego naparu i polozylam sie do łózka. Jak wstałam wszystko było niby ok, dopóki nie poszlam do łazienki na siusiu i przy podcieraniu zobaczyłam plamki krwi. Bez zastanowienia zadzwoniłam do gin i ta powiedzial, że jeśli wiecej nie ma to żeby się nie przejmować. Tylko jak jej wspomniałam o cebuli to dostalam taki opierdziel, że sama nie wiedzialam jak się nazywam. Cebuli, czosnku,itp nie wolno. Tak mnie gin nastraszył, że sama już nie wiem czy zwyczajnie krzywdy dziecku nie zrobiłam tą cebulą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935558 przez sandroosia
Hmm.. ja podczas choroby piłam syrop z cebuli i cukru na kaszel i nic mi nie było....

Nikodem <3
5.11.2014 :) Waga 3320 i 52cm szczęścia <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #935758 przez ewcia55158
Duzo na necie jest o tej cebuli tylko, że pisze o samych korzyściach. Sama już nie wiem co myśleć. Gin oprócz straszenia nic więcej nie powiedział. Chyba już taki typ człowieka, że nastraszy na zapas i tyle. Może chodzilo o skurcze macicy, chociaż ja żadnych nie czulam. No ale skąd ta krew?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939359 przez ewawawa
o matko to nie słyszałam, żeby coś takiego się działo po syropie z cebuli ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939363 przez patka89
Ja rownież pierwsze słyszę żeby cebula miała zaszkodzić.
Wiem ze cofa coli nie wolno ze kawy tez no i słodyczy nie wolno za bardzo.
A o całej reszcie nie słyszałam ale moze warto posłuchać lekarza mimo wielu ich pomyłek o których słychać co i rusz w telewizji nadal wierze w to ze wiedza co robią :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939705 przez patka89
Jeszcze apropo tej cebuli to sobie przypomniałam ze nie polecana była gdy karmiłam piersią ani cebula ani czosnek bo mleko wtedy zmienia smak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939885 przez Sanders_26
Dziwnie lekarz zareagował...ja jem cebulę prawie codziennie, mam ciśnienie na kanapki z cebulą i pomidorem...Na początku ciąży nie ma przeciwwskazań również do czosnku! Tym bardziej, że działa on jak naturalny lek, w zeszłym tygodniu chociażby wypiłam mleko z czosnkiem i miodem bo zaczęłam czuć, że dobiera się do mnie przeziębienie...

Skonsultuj to może raz jeszcze z innym lekarzem, bo naprawdę pierwsze słyszę...
Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl