BezpiecznaCiaza112023

Silne bole w podbrzuszu w pierwszych tyg, ciazy

9 lata 2 miesiąc temu #964942 przez magdaW
witam! Jestem w 6-tym tygodniu ciazy (4 tydzien od zaplodnienia). Moim problemem sa bardzo silne skurcze w podbrzuszu ktore trwaja od okolo tygodnia (pojawiaja sie niespodziewanie do kilku razy na dobe, trwaja dosc krotko, nie wystepuja krwawienia). Przypominaja bole, ktore towarzysza mi podczas pierwszych dni miesiaczki (zawsze miesiaczkuje bardzo bolesnie). Jeszcze przez najblizszy miesiac bede przebywala po za granicami kraju, tutejszy lekarz do ktorego sie zglosilam, twierdzi ze na pierwsze usg jest zbyt wczesnie. Kazal mi pojawic sie za okolo 10 dni, natomiast moje dolegliwosci zinerpertowal jako podejrzenie ciazy pozamacicznej... Strasznie sie denerwuje...Czy moze ktoras z Was miala podobne objawy? Czy istnieje jeszcze jakies inne wyjasnienie w takiej sytuacji?

mw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966239 przez Sylwia-89
Ja jestem aktualnie w 8 tygodniu. Jak dowiedziałam się, ze jestem w ciąży ok. 4 tygodnia miewałam skurcze w podbrzuszu takie, ze musiałam się skulić żeby przeszły. Też trwały moment i kilka razy dziennie się pojawiały. Do tego mialam bole jajnika. Opisuję tylko moje pierwsze objawy, ale lekarzem nie jestem, więc lepiej się nie sugeruj ;) Dodam, ze aby sprawdzić czy ciąża jest prawidłowa, bo nie byla jeszcze widoczna na usg, lekarz kazał mi zrobić testy z krwi betaHcg. Najpierw jeden a potem po 48h kolejny i zobaczyć jak wzrasta beta. Niby przy pozamacicznej wzrasta bardzo wolno a normalnie powinna się podwoić.
Podziękowania: magdaW

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966839 przez magdaW
Witam. Dziekuje za odpowiedz:) mialam dzis pierwsze usg i ciaza jest w macicy. Klopot w tym, ze serduszko jeszcze nie bije... Wlasnie rozpoczal sie 5tydzien od poczecia... mam wielka nadzieje, ze w tym okresie sa jeszcze szanse na to by wszystko sie unormowalo i serduszko ruszylo...

mw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969830 przez magdaW
witam. w ubieglym tyg mialam usg. serduszko bije i wszystko jest ok: ) jestem szczesliwa :)

mw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970145 przez Sylwia-89
Super, gratuluję :) Ja też od poczatku mialam trochę zmartwień, ale najważniejsze żeby być dobrej myśli. Pozdrawiam :)
Podziękowania: magdaW

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl