BezpiecznaCiaza112023

Ciaza

8 lata 10 miesiąc temu #987897 przez Malutka89
Witam jestem pierwszy raz na forum i mam pytanie czy w ostatni dzień miesiączki można zajść w ciążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995546 przez edwinka
Odpowiem pytaniem na pytanie: po co kochać się podczas miesiączki? Bo zapewne to kryje się za Twoim pytaniem...
A tak w ogóle: 10 z nas napisze Ci, że absolutnie jest to niemożliwe, ale 1 stwierdzi, że prawdopodobieństwo istnieje, więc i tak będziesz miała odrobinę niepewności. W takim przypadku zrób po prostu test ciążowy , a wszystko stanie się jasne (o ile oczywiście wykonasz go prawidłowo, no i test się nie pomyli...).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #996678 przez MagdaM
Może koniec z tymi glupotami i wprowadzaniem w błąd? Reklama jest płatna!!

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000924 przez lena20
nie wiem czy db trafilam ale zapytac nie zaszkodzi.rb testy ciazowe i byly dwie kreski ale nie az takie mocne jak te pierwsze ale widoczne byly,bete hcg rb we wtorek i mialam1066,00 czy to db? no i jak narazie objaw brak jedynie co to od czasu do czasu zaboli/zakuje tam nziej,no i jak dotykam i macam mocno gruczoly to delikatnie zabola,,pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000937 przez MagdaM
Też miałam jasne kreseczki :) Beta 1066 z pewnością świadczy o ciąży, ale na pytanie czy dobrze, odpowie Ci tylko lekarz i ewentualnie powtórzenie bety po 48h. Powodzenia :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000938 przez lena20
no lekarz stwierdzil ze nic nie wiadomo za 2 tyg moze cos wiecej bd w stanie cos powiedziec,ale 2 testy by chyba nie zawiodly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000991 przez MagdaM
Na usg nic nie widac przy becie poniżej 1500 tak mówią ;) mój w tym wypadku kazał ja powtórzyć, dzięki temu widać czy ciaza się rozwija.

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1001267 przez lena20
ok,dzis rb test rano i byla juz krecha ciemna :P zob jak to dalej bd,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011485 przez lena20
hej mam do was takie pytanie,obecnie ejstem w 14,5 tyg ciazy,i od 2 dni nie mam juz zadnych objaw tzn nie mam zgagi a czesto ja mialam ppo spaghetti a teraz nie mam jej wgl,przestaly mnie bolec cycki,tylko podbrzusze mnie pobalo przed wczoraj i lekko wczoraj,,czy caly czas musza byc jakie kolwiek objawy??dzis sie czauje db bo nic mi nie dolega,,
,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011497 przez Basiula
To powinnaś się cieszyć, zazwyczaj do konca 3-go miesiąca są nudności itp.ja tez tak miałam w tym samym czasie więc nie masz się czym martwić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011498 przez lena20
napewno?? no ja juz od 2dni nie mam objaw ani zgagi ani bolu piersi itp,przd wczoraj tylko podbrzusze mnie lekko bolalo i tyle,dzis sie czuje db i wgl..tylko te objawy mnie zmartwily bo nie wiem czy caly czas musza byc itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011504 przez Basiula
Tak :) wiele dziewczyn nie ma wogóle objawów, ja miałam od samego poczatku nudności okropne, wymioty, duży ból piersi a dokładnie od 14tyg spokój :cheer: więc powinnaś się cieszyć ;) nudności i złe samopoczucie najczęściej w'4miesiącu ustepuja :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011509 przez lena20
no ja mam nadzieje ze wsz db jet i bd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011512 przez Basiula
Na pewno :) ja też pamietam jak przestały mnie piersi boleć to też byłam nie spokojna,ale za jakiś czas znów zaczęły boleć ale już nie tak jak na początku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011514 przez lena20
no to db,,ja np nie mam juz objaw od 2 dni tylko podbrzusze mnie bolalo pred wczoraj troche i tyle,i wiecej nic mi nie jest.,.dlatego sie nie pokoje bo nie mam objaw iwgl dzis sie db czuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl