BezpiecznaCiaza112023

plamienie we wczesnej ciazy,jak wyglada??

9 lata 5 miesiąc temu #943797 przez lena20
no hodzi mi o teraz,,,to db ze sie nie zgodzilas,bo to samo tez ma prawo sie oczyscic,,jak wychodzilam ze szpitala we wtorek to pow zebym przyszla z tydz na usg itp,,,a odrazu we wtorek po szpitalu poszlam prywatnie na usg,to pow miz e to sie oczysci wszystkoi ze nie ma sensu do neij chodzic ciagle,,ze moge przyjsc np po 1 miesiacce na wizyte to sprawdzi czy sie to oczyscilo i wgl...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943838 przez Sanders_26
Ja na przełomie 8-9 tygodnia miałam plamienie, choć nie była to krew, ale wg mnie wydzielina podobna do upławów, tyle że zabarwiona, trwało około 3 dni, ale na drugi już pojechałam do lekarza. Wieczorami i rano czułam, że brzuch się napina i pobolewa.

Dostałam rozkurczowe tabletki - Spasmolinę i Duphaston - podtrzymującą ciążę pochodną progesteronu. Tabletki biorę już od początku listopada...ale USG potwierdza, iż maleństwo rozwija się prawidłowo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943847 przez lena20
to db mi nie uratowali ciazy niestety,,a teraz po poronieniu a poronilam jakos z sob na niedziele,mialam plamienia skonczyly mi sie jakos w pon wyszlam ze szpitala we wtorek,a dzis mam krwawienie krew czerwona leci i podobno sie macica oczyszcza z poronienia,,,ciekawe jak dlugo to potrwa,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943943 przez lena20
ja dzis mam male skrzepy i krwawienie,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943963 przez MARI
LENA więc to jednak macica się oczyszcza, to dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944008 przez lena20
no mozliwe mam nadzieje ze bd db i wgl,bo sie martwie i boje,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944011 przez MARI
LENA czego się boisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944014 przez lena20
a bo nie wiem sama co to jest,,no nie bylam w takiej sytuacjii jeszcze,,i boje sie tego jak kiedys znow zajde ze mnie to samo mzoe spotkac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944038 przez gosiak
Lena poronienia to niestety dość często występują, czasem nawet o tym nie wiemy że możemy być w ciązy a z lekko opóznionym okresem się oczyszcza i nawet o tym nie wiemy, ale to nie znaczy że następna ciąża też się tak skończy...a ile Ty masz lat? Planowałaś tą ciąże? Może warto by jakieś badanka zrobić? Kwas foliowy łykasz?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944039 przez lena20
w szpitalu rb mi ta bete mocz i wgl,mam dobre badania bo mi nic nie mowil ze cos mi jest itp,,tak poszlam prywatnie i to ona mi dala kwas foliowy a jak wyszlam ze szpitala to mi nic nie dal,,,mam 21 lat chcielismy dziecko miec a tu takie cos,,bralam tabl przeciwbolowe nawet nie wiedzialam ze jestem i moze to przez nie sie zarodek nie zdazyl zagniezdzic i wgl,,,ale jak zr tes to odstawilam i moze juz bylo za pozno :( zaluje,,ale mam nadzieje ze teraz mi sie uda i normalnie donosze i bd wszystko db,,jak myslisz/ nie spotka mnie to znow chyba...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944044 przez gosiak
Lena jeśli chcesz się ponownie o dziecko starać, to podejdź do tego odpowiedzialnie, kwas powinnaś brać przynajmniej 3 miesiace przed staraniami, jak już poroniłaś to warto przed kolejna ciąża zrobić podstawowe badania, tarczyce, progesteron, prolaktyne, testosteron..idż na wizyte za jakiś czas i lekarzowi powiedz żeby zlecil Ci badania ktore przed ciążą warto zrobić

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944045 przez lena20
nom mozliwe,prywatnie pow mi zebym odczekala chociaz 2 msc i moge sie staraca ale ja poczekam z 3 msc i wgl,,,a w szpitalu mialam rb badania to nic mi nie pow ze jestem chora albo cos tak to napewno by cos mowil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944065 przez gosiak
Bete Ci zrobili i mocz i to myslisz że wystarczy by się dowiedzieć że np. z hormonami masz ok? Dziewczyno betą określali Ci poziom hormonu ciążowego, a nie czy jesteś chora czy zdrowa! A sam mocz to sobie możesz....nie wiem czy ty jesteś gotowa na ciąze czy po prostu chcesz się w mame pobawić! Poroniłaś chcesz odczekać 3 mce i znowu zajść bez zrobienia podstawowych badań hormonalnych???? A miałaś w ogole kiedykolwiek robione hormony?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944066 przez lena20
mialam wszystkie rb badania,,,,,!!!! a poza tym jeszcze nie zachodze i nie bylam u lekarza pojde to dopiero bd myslec,,,jak zob czy jest wszystko ok,po poronieniu......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944069 przez gosiak
No to sory, pisałaś tylko o becie i moczu to myślałam ze tylko to miałaś.

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl