BezpiecznaCiaza112023

Pieluszki Sleep&Play a Active Baby

12 lata 10 miesiąc temu #132117 przez taakamama
:ohmy: :ohmy:
Niepokojące są jednak stosunkowo wysokie wyniki oznaczań zawartości niklu, mieszczące się w przedziale 6,5 ÷53,4 mg/kg, z uwagi na fakt, że nikiel jest coraz częściej obserwowaną przyczyną zmian alergicznych u dzieci1).

pampers activ 21,6
dada 13.7
huggies 26.5
tesco unisex 6.5
happy bella 25.1
INFORMACJE ZE STRONY FEDERACJI KONSUMENTÓW.
Mnie troche dziwi ze markowe pieluszki cieszące sie tak dużym zaufaniem maja wyższa zawartość niklu niz tesco :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #132134 przez Emme
Pampers były o ile pamiętam pierwszymi pieluszkami w Polsce i dzięki twemu mają wyrobioną markę. nie ważne jest czy już są lepsze od nich, ważne że to PAMPERS. naprawdę dziwię się jak słyszę od kogoś, że nie ma lepszych pieluszek od nich :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #223745 przez fiolla
my używałyśmy, niestety nam nie podpasowały, przeciekały i odparzały Pupcie Zuzanki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224125 przez monicca85
więc waszym zdanie jakie pieluszki sa najlepsze? Ja uzywam pampersa w sumie to uzywalam juz wszystkich pampersowych pielch,nam najbardziej odpowiadaja sleep & play:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224188 przez justynkathebest
u nas tylko active baby i dada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224405 przez Agnieszka
jeśli miałabym wyrazić swoją opinię co do tych dwóch rodzajów pampersów, to moim zdaniem lepsze są activ baby



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224468 przez gosiakw
zdecydowanie DADA :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224483 przez justyna84
Emme napisał:

Pampers były o ile pamiętam pierwszymi pieluszkami w Polsce i dzięki twemu mają wyrobioną markę. nie ważne jest czy już są lepsze od nich, ważne że to PAMPERS. naprawdę dziwię się jak słyszę od kogoś, że nie ma lepszych pieluszek od nich :S

bo jest tak miedzy innymi dlatego ze one sa takei cienkie , ja np . nie widzialam jeszcze pieluszek tak cienkich jak pampers, ja je kupje bo uzywam ich od poczatku, chce kupic te dady ale boje sie ze malego mi opszczypie . A to prawda ze im ciensze pieluszki to mniej chlona i trzeba je czesciej wymieniac? a moze ktos powiedziec ze DADA uczulila ktoregos maluszka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #231191 przez kotek23
OD urodzenia córce zakładałm pieluszki Pampers- te kremowe(najlepsze), niebiesko- zielone i pomarańczowe ( Sleep$Play).
Musze stwierdzić że z tych ostatnich nie jestem zadowolona, gdyż są cieniutki i trzeba je częściej zmieniać. Cena jest najniższa i to jest jedyny plus.
Odkąd córka skończyła rok zaczęłam używać pieluch Dada z Biedronki i jestem bardzo z nich zadowlona, szkoda tylko że tak późno zdecydowałam się na ich zakup. Ale myślałam że są kiepskie i tanie, ale mojej córce podpasowały a co najwazniejesze nie ma żadnych problemów skórnych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl