BezpiecznaCiaza112023

ciemieniucha

12 lata 10 miesiąc temu #144920 przez justyna84
hej dzieczyny mam problem bo mojemu dziecku po ciemieniusze zostaly na glowie 2 czerwone placki, takie szorstkie i nie wiem jak sie tego pozbyc? smaruje to mascia rumiankowa ale to malo pomaga nie wiem juz co mam z tym robic :( wyglada to jak jakies zapalenie ale strupkow to nie ma czy wasze dzieci mialy cos podobnego dziekuje za pomoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #144937 przez pulpecja
hej wiem, że u nas w marcóweczkach dziewczyny stosowały na ciemieniuchę taki szampon z musteli allegro.pl/mustela-bebe-szampon-w-piance...dix-i1668655265.html
pomaga w trakcie ciemieniuchy więc może i po niej da zadowalające efekty :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #144942 przez aska27
justyna słyszałam,,ze główkę dziecka trzeba MOCNO natłuszczać...np oliwką. Znajoma tak robiła,bo miała podobny problem.. pomogło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #144948 przez justyna84
Ja wiem ze to trzeba natluszczac ale jak ja mu to robie oliwka to on ma to jeszcze bardziej podraznione, tam nie ma co natluszczac bo nie ma na tym strupkow to jest czerwone i szorstkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #145192 przez ecia
Zmagałam się z ciemieniuchą bardzo długo, do tej pory mamy czasami nawroty. Wypróbowałam naprawdę wiele środków. Począwszy od oliwek, oliwy i różnorakich kremów. I z pełną odpowiedzialnością mogę ci polecić krem na ciemieniuchę z serii AA Ja i Mama. Po kilku dniach używania skóra była już całkowicie zdrowa, a teraz przy nawrotach wystarczy że raz posmarujemy i ciemieniucha znika:) Dodam, że mój synek miał ją naprawdę dużą.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl